Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Facebook Connect - buton de Like pe mesaj

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Facebook Connect - buton de Like pe mesaj

    Se poate implementa un buton de Facebook Like (sau mai degraba Share) pentru fiecare mesaj in parte, in plus fata de butonul Like pentru intregul topic?
    Am vazut ca as vrea sa dau Like sau Share la un anumit mesaj si ar fi comod sa nu mai stau sa copiez link-ul post-ului in Facebook.
    Ma refer aici la posturile altuia, ca pentru ale mele am vazut butonul de "Publica pe Facebook".
    Blog de tenis de masă

  • #2
    Facebook Connect - buton de Like pe mesaj

    Verific si o sa dau un raspuns.
    lemn: Waldner Dotec Carbon
    fețe: Dignics 05/Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      Am facut niste incercari de modificare pentru posturi individuale, dar linkul trimis este cel al thread-ului.
      Teoretic solutia ar fi cumpararea aplicatiei "Facebook App for Vbulletin", care nu este deocamdata o necesitate.
      lemn: Waldner Dotec Carbon
      fețe: Dignics 05/Dignics 05

      Comentariu


      • #4
        Clau, am observat ca afisarea tuturor butoanelor de Facebook intr-o pagina cu multe anunturi dureaza foarte mult.
        Te rog, daca ai timp, sa revii la butonul unic pe pagina, pentru a creste viteza site-ului.
        Blog de tenis de masă

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de grasomega Vezi post
          Clau, am observat ca afisarea tuturor butoanelor de Facebook intr-o pagina cu multe anunturi dureaza foarte mult.
          Te rog, daca ai timp, sa revii la butonul unic pe pagina, pentru a creste viteza site-ului.
          Am rezolvat. Ai dreptate, se incarca mai greu pagina.
          lemn: Waldner Dotec Carbon
          fețe: Dignics 05/Dignics 05

          Comentariu


          • #6
            Daca are cineva probleme cu logarea cu ajutorul Facebook-ului pe forum va rog sa imi scrieti aici.
            Din testele mele pare functional insa o persoana mi s-a plans de probleme.
            lemn: Waldner Dotec Carbon
            fețe: Dignics 05/Dignics 05

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X