Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

UN SUBIECT "MIC SI CALD"

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    fa

    fapte...vorbim pe meserie...SAU PE SELECTIA NATURALA... Aveti mare grija (eu stiu multe chesti) mai vorbim in primul rand aveti problema cu dr. bau...bau, e 2

    Comentariu


    • #27
      Re: fa

      Postat în original de selectia naturala
      fapte...vorbim pe meserie...SAU PE SELECTIA NATURALA... Aveti mare grija (eu stiu multe chesti) mai vorbim in primul rand aveti problema cu dr. bau...bau, e 2
      E 2 ce? Mai aveti vreunul pe acolo sau spera doar la locul II ?
      TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

      Comentariu


      • #28
        salut

        cu dr.bau-bau numai pina in luna mai si atit.

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de tycutz
          Postat în original de cosapewe
          Postat în original de tycutz
          NU d-voastra ati spus ca, copii sunt de nivelul dumneavoastra? Eu m-as bucura daca as putea juca meciuri cu cat mai multi adversari de nivelul meu...
          Din pacate nu am parte de asa ceva in Amatour si tocmai de aceea nu mai particip.
          mama da cata modestie ai in tine
          Nu e nici o lipsa de modestie(nu am zis ca nu am adversar in circuit sau ca as fi cel mai bun).Sistemul in care se joaca turneele nu imi place pentru ca se pierd 6 sau 7 ore cu grupele pana se ajunge in fazele superioare.Nu am zis ca nu ar fi un sistem bun de joc dar mie nu imi place si punct.

          daca nu iti place la re nu mai veni punct
          nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de filo
            Postat în original de george, c-ta
            as pune problema altfel... facem turnee ca sa ridicam nivelul copiilor si juniorilor, sa ajunga sa ne tina pe noi pe tusa (vezi eliminarile amatorilor din grupe preliminare si faze eliminatorii de catre "roboteii" superantrenati) sau e un turneu pentru placerea, desfatarea, masurarea fortelor amatorilor??
            sa participe, sa-i ajutam, dar sa nu ne incurce in ierarhiile strict destinate amatorilor... cum bine spune Zoli Kantor... sa nu se ia in considerare rezultatele lor... mi-e teama ca o parte din acesti copii n-o sa mai vina sa castige experienta de care se face tapaj, pt ca mai vin dintre ei si cu gandul la premii si cupe (cum singuri au si marturisit cativa...)
            Eu nu sunt pretendent la cupe si premii, asa ca nu am acest interes, dar vreau sa joc cu oameni care sunt ca si mine, amatori, nu cu cei care au ocupatia in sine tenisul de masa, vor sa traiasca din acest sport... sunt clar peste multi dintre noi cei inscrisi in circuit, chiar daca au varste fragede... n-am chef "sa castig" eu (si altii) experienta fiind eliminat de un pusti legitimat, ca asa scrie(prost) la regulament...
            iar Dl. Filo sa vina si cu argumente (preferabil PRO amatori, nu CONTRA) nu doar cu raspunsuri laconice...
            Daca tu crezi ca eu am timp sa stau cu dumneata la povesti te inseli. Este ultimul post de-al meu pe tema asta.

            poate ar fi mai bine sa nu mai postezi nimic pt ca vad ca ai o migrena.cre ca mai bine stai linistit modelezi forumul si esti beton
            nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

            Comentariu


            • #31
              Postat în original de cosapewe
              Postat în original de tycutz
              Postat în original de cosapewe
              Postat în original de tycutz
              NU d-voastra ati spus ca, copii sunt de nivelul dumneavoastra? Eu m-as bucura daca as putea juca meciuri cu cat mai multi adversari de nivelul meu...
              Din pacate nu am parte de asa ceva in Amatour si tocmai de aceea nu mai particip.
              mama da cata modestie ai in tine
              Nu e nici o lipsa de modestie(nu am zis ca nu am adversar in circuit sau ca as fi cel mai bun).Sistemul in care se joaca turneele nu imi place pentru ca se pierd 6 sau 7 ore cu grupele pana se ajunge in fazele superioare.Nu am zis ca nu ar fi un sistem bun de joc dar mie nu imi place si punct.
              daca nu iti place la re nu mai veni punct

              ar mai fi o varianta daca nu ai timp pt grupe vii la sfarsit si faci un meci cu finalistul
              nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

              Comentariu


              • #32
                Re: UN SUBIECT "MIC SI CALD"

                Postat în original de marius
                Postat în original de cosapewe
                se pare ca asa se intampla peste tot.parerea mea ca de amatour ar trebui sa se ocupe altcineva care sa inteleaga sensul cuvantului amator nu aceea care se fac ca nu inteleg ce e aia si vin cu tot felul de argumente care mai de care mai puerile
                Knock! Knock! Crezi ca nimic nu este bun in AMATouR, sau simti nevoia sa refulezi in ceva din cauza frustrarilor pe care le ai in alte domenii. Pina acum asa ai lasat impresia. Daca ma insel , scuze! Dar mi-as fi dorit sa citesc si ceva de bine de la tine.
                S-ar parea ca in afara de fotbal si politica a mai aparut ceva la care se pricepe toata lumea "tenisul de masa", desi parerea mea este ca ei vorbesc despre "ping pong".

                sa fie clar nu am spus niciodata ca ma pricep la tenis de masă punct ca sa scrii un topic nu tre sa te pricepi la tenis deMASA sa stii ca mai sunt si alte sporturi care se practica dar hai sa iti fac o povestioara.spunea cineva la un moment dat ca traista bate salile sa isi faca mana.eu merg de doua saptamani zi de zi in idm si nu l-am vazut nici macar odata acolo si sa stii ca vin destui amatori bunicei.da intradevar e normal sa te simti frustrat cand vine vasile(antrenor) cu elevul lui sau altii sa te urce pe garduri la un concurs de amatori.sa-l puna pe traista&company sa joace cu ciobi ca le da 8 in fata sa vedem isi mai fac mana? probabil ca o sa il mai vad pe traista la urmatorul turneu amatour la idm si apoi o sa vii tu sa spui ca cei care fac comentarii sunt frustrati.
                nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

                Comentariu


                • #33
                  e descalificat de mult , nu s-a cunoscut situatia , vezi aici :
                  http://filo.ro/amatour/index_files/Page5897.htm
                  nu e cazul sa reveniti si sa reveniti si sa tot reveniti la acest subiect

                  cele bune va doresc
                  Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                  Fete de palete tenis de masa
                  TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                  Comentariu


                  • #34
                    Postat în original de valigti
                    e descalificat de mult , nu s-a cunoscut situatia , vezi aici :
                    http://filo.ro/amatour/index_files/Page5897.htm
                    nu e cazul sa reveniti si sa reveniti si sa tot reveniti la acest subiect
                    cele bune va doresc
                    k
                    nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X