Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

URGENT DE CITIT - Pentru cei care vor sa vina la concursul de la Oradea

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • URGENT DE CITIT - Pentru cei care vor sa vina la concursul de la Oradea

    Pentru cei care vor sa vina la concursul de la Oradea, din pacate sala e ocupata in 29 oct deci concursul se muta pe 5 noembrie (tot sambata) la aceleasi ore. Pentru informatii va rog sa sunati la 0723605965. Cu scuzele de rigoare.

  • #2
    ...cine vine pe 5 noiembrie la Oradea?
    Mai am citeva zile de concediu de luat si mi le-as lua in perioada aceea.
    Deci?
    Mizutani SZLC
    Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      Eu, din pacate, nu pot ajunge...

      Comentariu


      • #4
        Din pacate, nici eu nu pot sa vin, desi mi-as fi dorit. Imi pare rau, ramane pe data viitoare... Succes tuturor!

        Comentariu


        • #5
          din pacate asa mi-am facut programul incat puteam veni pe 29 dar pe 5 nu pot.Nu mai pot modifica nimic.Nu puteai sa il programezi duminica!!!???(pe 30)
          Primorac Carbon
          FH Dignics 09C
          BH JOOLA MAXX

          Comentariu


          • #6
            nu pot nici cum din pacate sala e ocupata tot week-end-ul, dar te astept cu nerabdare pe 5 noe (daca vii n-o sa-ti para rau cu siguranta)

            Comentariu


            • #7
              va salut pe toti,
              o sa incerc sa ajung la oradea in 5 nov.

              mai vorbim

              Comentariu


              • #8
                salutare Dorule
                te astept si te rog daca vrei sa scrii cate ceva despre tine aici pe forum ca sa nu murim de curiozitate.
                daca vrei sa vii, mai stiu cativa care ar veni de la cluj.....poate veniti impreuna!
                da-mi un nr de tel te rog sa mai povestim.

                Comentariu


                • #9
                  salut

                  am jucat la Armatura Zalău pana la 14 ani (acum am 29)
                  Am reinceput sa joc de putina vreme, de cand am descoperit sala de langa Ursus din Cluj.

                  Daca cineva din Cluj merge cu masina la Oradea sambata poate punem bani de benzina si mergem impreuna

                  Comentariu


                  • #10
                    off ce naspa.
                    nici eu nu pot sa vin pe 5.
                    mai amana o saptamana daca se poate.
                    Butterfly M. Maze Carbon
                    Butterfly Bryce- Fx

                    Comentariu


                    • #11
                      Mai fratilor ? Vine cineva din București ? Daca da, va rog anuntati-ma si pe mine ca poate merg si eu, dar singur e mai rau.
                      Poate nici nu am sa merg.
                      V-ati gindit si la Filo? o sa joace singur intr-o sala intreaga? dupa atita efort, din partea lui, nu prea se duce nimeni ?
                      In sfirsit, situatiile difera de la om la om si inteleg ca aproape toti avem problemele noastre, si nu e usor pentru cei care stau foarte departe de Oradea.
                      Oricum, urez succes tuturor celor care pot ajunge acolo ! :P
                      Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                      Fete de palete tenis de masa
                      TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                      Comentariu


                      • #12
                        Salutari tuturor

                        Am si eu o intrebare : la concursurile astea cine poate participa ? Acceptati si jucatori mai slabi ? Ma gandeam ca in cazul in care ar mai fi ceva intalniri prin București ( sau chiar prin tara ) as veni si eu. Nu sunt incepator dar din cate mi-am dat eu seama din ce vorbiti pe aici despre palete si tehnici de joc sunteti mult mai buni ca mine.
                        Sa nu ma intelegeti gresit, nu vreau neaparat sa ma bag unde nu-mi fierbe oala, dar pentru orice jucator tentatia de a juca cu altii mai buni ca el e foarte mare. Eu nu prea am cu cine sa joc, joc doar 3-4 ore la sfarsit de saptamana cu niste prieteni dar din pacate ei nu sunt o provocare si joc numai din placere nu ca sa ma perfectionez.

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de elefantel_roz
                          Salutari tuturor

                          Am si eu o intrebare : la concursurile astea cine poate participa ? Acceptati si jucatori mai slabi ? Ma gandeam ca in cazul in care ar mai fi ceva intalniri prin București ( sau chiar prin tara ) as veni si eu. Nu sunt incepator dar din cate mi-am dat eu seama din ce vorbiti pe aici despre palete si tehnici de joc sunteti mult mai buni ca mine.
                          Sa nu ma intelegeti gresit, nu vreau neaparat sa ma bag unde nu-mi fierbe oala, dar pentru orice jucator tentatia de a juca cu altii mai buni ca el e foarte mare. Eu nu prea am cu cine sa joc, joc doar 3-4 ore la sfarsit de saptamana cu niste prieteni dar din pacate ei nu sunt o provocare si joc numai din placere nu ca sa ma perfectionez.
                          pot sa-ti zic ca:
                          1 nu suntem mult mai buni ca tine (si noi suntem amatori)
                          2 baga-te ca-ti fierbe oala

                          Comentariu


                          • #14
                            Mersi filo.... pacat ca esti asa departe ca iti demonstram eu cat de slab sunt

                            Sper sa joc intr-o zi cu voi toti dar momentan nu pot pleca din bucuresti asa ca ma rezum la eventualele intalniri "interne" daca e cineva interesat

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X