Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Coltul automobilistului

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Coltul automobilistului

    Desi motivul pentru care suntem pe acest forum este pasiunea pentru tenisul de masa, cred ca majoritatea dintre noi are legatura si cu sectorul auto. Fie ca este proprietar, fie utilizator.
    Ca atare m-am gandit ca ar fi util si un topic pe acest subiect, in care sa ne impartasim impresiile atat pozitive cat si negative legate de marcile pe care le detinem / le-am detinut, DAR si experiente (pozitive sau negative) pe care le-am avut in relatia cu service-ul sau mecanicul la care am apelat, sau cu piesele pe care le-am folosit. Cred ca poate fi util pentru toti, sau cei mai multi, la un moment dat.

  • #2
    Un topic fain, eu momentan sunt pieton, mai merg cu Mercedes-Benz Citaro prin București , dar cand o sa iau permisul pe VW Golf IV 1.6 am pus ochii, am vazut pe site-uri de profil si din ce am citit si m-am documentat sunt masini foarte fiabile, ieftine ca intretinere, consum destul de bun, 7-8%, siguranta foarte buna.
    Unde mai pui ca am vazut pe site-uri de profil preturi de la 1500e (neinscrise) , nu stiu daca or fi tepe sau nu, dar consider ca raportul calitate pret e senzational la aceasta masina.

    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
    Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

    Comentariu


    • #3
      Eu vreau sa recomand un service la care am fost cu mai multe masini (Skoda, VW): http://www.bifcom.ro/
      Am fost foarte multumit de ei.
      Promptitudine, curatenie (chiar foarte curat pentru un service), respect.
      Programarile sunt programari.
      Foarte foarte bine pregatiti pentru auto din gama VW-Audi-Skoda-Seat. Dar la fel de bine mi-au lucrat si pe un Ford din 2009.
      Am lucrat cu ei din 2006 si nu am avut NIMIC sa le reprosez.
      Recomand fara retinere. Cu toate ca este in apropierea Clujului, are clienti care vin si din alte judete apropiate fiind multumiti de calitatea serviciilor.

      Comentariu


      • #4
        eu ma inspir de aici ptr cele 3-4 mici ( dar sacaitoare) probleme pe care le-am avut: http://www.clubaudi.ro/
        Ultima editare de laurentiucat; 16.nov.2012, 21:09.
        DONIC LI PING KITEX( kiso hinoki-ayous-texalium-kiri-texalium-ayous-kiso hinoki) - XIOM SIGMA PRO 2.2
        FH-DONIC COPPA X3 SILVER - DONIC WALDNER DIABLO GLASS FIBRE - BH-DONIC F3 BIG SLAM

        Comentariu


        • #5
          Stiu ca in subforumul "General" se abordeaza si teme din afara tenisului de masa, asa cum spun si indicatiile "Discutii generale care nu au neaparat legatura cu tenisul de masa". Eu am fost apostrofat vehement de un coleg de forum pentru ca am indraznit sa postez informatii care nu aveau legatura cu tenisul de masa.
          Fara a fi absolut deloc impotriva acestei teme, ba dimpotriva, recomand totusi si forumurile de specialitate pentru fiecare marca de automobil in parte. Sunt mult mai cuprinzatoare acele forumuri decat putem noi posta informatii aici vreodata.
          Rudius

          Comentariu


          • #6
            Bineinteles ca putem gasi informatii mai profunde pentru multe marci de masini pe acele forumuri. Insa o discutie "in familie" nu a stricat niciodata. Daca incepe sa te doara capul prima data ii spui mamei/tatalui/sotiei... Si apoi daca e cazul mai serios ii spui si doctorului. Nu vad de ce ar trebui apostrofat cineva pentru un post 'General' in sectiunea 'GENERAL'. Dar daca se considera inutil sau in plus, nu am nimic impotriva ca postul sa fie inchis.

            Comentariu


            • #7
              Poate e bine de stiut in cazul in care aveti probleme in drumurile strabatute de amaturisti si aveti necazuri cu bateria de la masina in Brașov avem un coleg care va poate ajuta Dorel Anita si nu numai,il gasiti usor la firma Rombat din localitate la iesire din Brașov spre Harman.

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X