Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar yasaka anti power

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar yasaka anti power

    Cumpar YASAKA ANTI POWER 2 MM, rosie, dimensiuni minime 154 x 153, burete curatat si neciupit.

  • #2
    Inapoi la dragostea dintai ?
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de laky Vezi post
      Inapoi la dragostea dintai ?
      Igen, sau cam asa ceva

      Comentariu


      • #4
        Nea Titi daca vreti am un Joola Amy control da' negru. Jucat odata


        Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
        FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
        BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

        Comentariu


        • #5
          era mai simplu scris ...cumpar fata antijoc!....daca si asta este placere....

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Ceausescu Vezi post
            Nea Titi daca vreti am un Joola Amy control da' negru. Jucat odata
            Imi pare rau, dar imi trebuie exact yasaka rosie. Oricum, multumesc pentru oferta.
            - - - Actualizat - - -
            Postat în original de soft Vezi post
            era mai simplu scris ...cumpar fata antijoc!....daca si asta este placere....
            Hopa ! Te-ai trezit in sfirsit. Mai bine mai vino si tu pe la turnee, sa-ti arat antijocul cu yasaka

            Comentariu


            • #7
              Am eu una de vanzare, numai ca nu e yasaka, ci butterfly, nu e de 2.0, ci de 1.5 si nu e rosie, ci neagra.
              Pe care o putem juca la pariu.
              4/3 din oameni au probleme cu fractiile

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de &1c Vezi post
                Am eu una de vanzare, numai ca nu e yasaka, ci butterfly, nu e de 2.0, ci de 1.5 si nu e rosie, ci neagra.
                Pe care o putem juca la pariu.
                Gata, vin miine la tine sa o jucam

                Comentariu


                • #9
                  Daca imi trimite-ti adresa dvs. cu un mesaj privat va pot da eu o fata YASAKA ANTI POWER 2 MM, rosie.

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de KSP Vezi post
                    Daca imi trimite-ti adresa dvs. cu un mesaj privat va pot da eu o fata YASAKA ANTI POWER 2 MM, rosie.
                    Care este pretul, dimensiunile si in ce stare este. Ar fi bune niste poze, fata, spate

                    Comentariu


                    • #11
                      dimensiuni 154 x 153(+/-1?), stare buna, burete neciupit. Eu v-o trimit, dvs. o evaluati calitativ si daca va place o opriti si imi trimiteti cat considerati ca merita. Daca nu va place, o trimiteti inapoi. Daca imi dati adresa eu o trimit

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de KSP Vezi post
                        dimensiuni 154 x 153(+/-1?), stare buna, burete neciupit. Eu v-o trimit, dvs. o evaluati calitativ si daca va place o opriti si imi trimiteti cat considerati ca merita. Daca nu va place, o trimiteti inapoi. Daca imi dati adresa eu o trimit
                        Multumesc mult ! Ai MP

                        Comentariu


                        • #13
                          Am pus-o la posta

                          Comentariu


                          • #14
                            Acum am primit-o. Esti un om de milioane. Pacat ca nu ne cunoastem ! Ai MP

                            Comentariu


                            • #15
                              Multumesc si eu. Este mai mult decat corect. Daca am multumit un om si am recuperat si un ban, sunt si eu multumit. Poate ne vedem si la un joc... la turneul final? Va doresc numai bine.

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de KSP Vezi post
                                Multumesc si eu. Este mai mult decat corect. Daca am multumit un om si am recuperat si un ban, sunt si eu multumit. Poate ne vedem si la un joc... la turneul final? Va doresc numai bine.
                                Ma bucur ca e in regula ! As vrea tare mult sa ne intilnim ( sa te bat cu armele tale )
                                Sanatate si numai bine !!!

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X