Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Tabara de tenis de masa BRASOV Emi TT 11-16 august 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    -Stoica Mihai - Mioveni - 0742223094 - cu cazare luni-vineri (inclusiv), impreuna cu
    -Banescu Dragos - Pitești - o camera dubla luni-vineri (inclusiv)


    -Georgescu Bogdan - seniori-0727777957
    -Georgescu Irina - copii
    din București, o camera dubla pentru miercuri, joi si vineri


    -Crisan Romica, cazare impreuna cu
    -Nechita Alexandru-Agnita , toata perioada,cu cazare, o cam dubla, luni-vineri (inclusiv)

    -Grosan Nicu din Piatra Neamț :
    pt ultimile trei zile de tabara (miercuri, joi si vineri), cazare una camera dubla la Hotel Stop.(cu sotia)

    -Miron din Cluj, cazare, o camera cu trei locuri sau dubla, pentru vineri si sambata.

    -George cu Luci, o cam dubla, luni-vineri

    -Emi, Pau si Razvan, o cam dubla, luni-vineri
    Ultima editare de GeluBv; 04.aug.2014, 21:41.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • #27
      Se inscrie cu deosebita placere si Diaconescu Lucian din Targoviște , antrenamente 100 % si cazare cu masa (daca se poate unde este cazata toata lumea sau majoritatea participantilor) . Telefon : 0722148256 .
      Deabia astept sa vin la Brașov , un oras frumos si deosebit (acolo am facut eu facultatea) !
      Blade: XIOM Feel ZX3
      Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
      Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

      Comentariu


      • #28
        Se inscriu Beltechi Paul si Beltechi Razvan toata perioada plus cazare de luni -vineri inclusiv.O camera dubla.

        Comentariu


        • #29
          Se inscrie Muscan Ioan din Sibiu, antrenament 100% si cazare 4 nopti luni - joi.
          Telefon 0743113226.

          Va multumesc.

          Comentariu


          • #30
            Dan Staicu - Constanța - Amatori
            Vin si eu de marti seara, particip la antrenamente incepand de miercuri si la concursul de Sambata.
            Ultima editare de Dan_s; 06.aug.2014, 10:28.
            Pentru ca raul sa triumfe, trebuie doar ca oamenii buni sa nu faca nimic.

            Comentariu


            • #31
              Vin si eu cu o completare , as dori cazare pentru 7 nopti , adica incepand cu duminica (noapte) pe 10.08.2014 inclusiv sambata pe 16.08.2014 .
              Eu o sa ajung duminica (10 august) dupa-amiaza la Brașov , nu pot sa vin luni de dimineata asa devreme ca sa pot participa si la antrenamentul de la ora 9.00 .
              Multumesc !
              Blade: XIOM Feel ZX3
              Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
              Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

              Comentariu


              • #32
                Postat în original de Dan_s Vezi post
                Dan Staicu - Constanța - Amatori
                Vin si eu de marti seara, particip la antrenamente incepand de miercuri si la concursul de Sambata.
                Cu sau fara cazare?

                Comentariu


                • #33
                  Am rezolvat eu cu cazarea - deci fara cazare. Am vorbit cu Gelu. Ne vedem marti seara.
                  Pentru ca raul sa triumfe, trebuie doar ca oamenii buni sa nu faca nimic.

                  Comentariu


                  • #34
                    Aga Alexandru din Botoșani se inscrie la tabara pentru 1/2 din perioada, de miercuri pana vineri, cu cazare de marti pana duminca(daca se poate) la hotel Stop.
                    tel: 0742118869

                    Comentariu


                    • #35
                      Postat în original de tanduliciul Vezi post
                      Aga Alexandru - Botoșani , cazare - marti - duminica
                      tel: 0742118869
                      [QUOTE=Onisor;220348]- Muscan Ioan - Sibiu, - cazare - luni - joi. [QUOTE]

                      Sa vedem cum facem cu camera dubla, pentru ca-mi iese stingher,...de rezolvat o rezolvam noi,...sa mai vedem daca se mai inscrie cineva (pentru imperechere), pentru ca o dubla este 100 lei...

                      ...restul s-au imperecheat!
                      Hobby: Motoare si ski !
                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                      Comentariu


                      • #36
                        Din cauza unor probleme familiale se retrage George Dospinescu.

                        Comentariu


                        • #37
                          Postat în original de csabazedler Vezi post
                          Alex Nechita(17 ani,Agnita) doreste sa se inscrie si anul acesta pentru toata perioada,cu cazare si masa.
                          Eu continui demersurile pentru a putea trimite cu el inca 2-3 copii!!
                          ..anul acesta vor veni inca doi copii din Agnita :Malancravean Razvan si Kondort Arpad,ambii pe cl.a VIII a,cu cazare(impreuna) si masa pe toata perioada taberei
                          I love table tennis !

                          Comentariu


                          • #38
                            Postat în original de csabazedler Vezi post
                            ..anul acesta vor veni inca doi copii din Agnita :Malancravean Razvan si Kondort Arpad,ambii pe cl.a VIII a,cu cazare(impreuna) si masa pe toata perioada taberei
                            Fiind dintre cei noi, in trupa de la Agnita,Malancravean Razvan si Kondort Arpad vor beneficea de o bursa gratuita pentru aceasta tabara din partea EMI-TT .Bun venit in randurile tenismenilor.

                            EMI

                            Comentariu


                            • #39
                              Postat în original de Zosim1 Vezi post
                              Fiind dintre cei noi, in trupa de la Agnita,Malancravean Razvan si Kondort Arpad vor beneficea de o bursa gratuita pentru aceasta tabara din partea EMI-TT .Bun venit in randurile tenismenilor.

                              EMI
                              CHAPEAU!!!!!!!!!!!!!
                              Multumim Emi!
                              I love table tennis !

                              Comentariu


                              • #40
                                Din cauza unor probleme familiale, sunt nevoit sa ma retrag de la tabara.Succes in organizare!

                                Comentariu


                                • #41
                                  Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                  Fiind dintre cei noi, in trupa de la Agnita,Malancravean Razvan si Kondort Arpad vor beneficea de o bursa gratuita pentru aceasta tabara din partea EMI-TT .Bun venit in randurile tenismenilor.
                                  Nechita mă bate de mă uscă, acum vreți să-l faceți „tare” și pe Mălîncrăvean.

                                  Mă duc la fund rău de tot...

                                  Nu contează. HAI AGNITA!!! HAI BĂIEȚII!!!

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Ceva poze din sala...
                                    Hobby: Motoare si ski !
                                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      ...parca vad un bec ars in colt !
                                      Butterfly Michael Maze Arylate
                                      BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Pana se schimba becul schimbă tu numele si prenumele (intre ele) ca la fiecare turneu te inscri invers. Daca nu cunosti, vezi in clasament cum figurezi
                                        Hobby: Motoare si ski !
                                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                        Comentariu


                                        • #45


                                          intră în clasament totdeauna cu fața și iese... cu „cucurucu”

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Multumesc pentru pregatirea super din aceasta tabara , chiar mi-a fost de folos la concursul de sambata ... voi continua sa aplic temele si acasa cel putin pana la urmatoarea tabara unde voi veni cu drag.
                                            De apreciat efortul depus de Emi , stiu ca nu e chiar usor sa-i impaci pe toti...
                                            P.s. in contul meu au ramas neachitate un tricou bbc RYZM + SOSETE Joola negre . scuzele de rigoare si le voi achita pe sitehttp://www.mesedetenis.ro unde am si plasat o mica comanda...
                                            Salutari, Nicu Grosan
                                            Blade Dr. NEUBAUER COMBI
                                            Forhand Yasaka 7 soft
                                            Backhand JOOLA BADMAN RELOADED

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Postat în original de Nicu Grosan Vezi post
                                              Multumesc pentru pregatirea super din aceasta tabara , chiar mi-a fost de folos la concursul de sambata ... voi continua sa aplic temele si acasa cel putin pana la urmatoarea tabara unde voi veni cu drag.
                                              De apreciat efortul depus de Emi , stiu ca nu e chiar usor sa-i impaci pe toti...
                                              P.s. in contul meu au ramas neachitate un tricou bbc RYZM + SOSETE Joola negre . scuzele de rigoare si le voi achita pe sitehttp://www.mesedetenis.ro unde am si plasat o mica comanda...
                                              Salutari, Nicu Grosan
                                              Ma bucur sa aud asa ceva ,si de asemeni ma bucur de rezultatele tale obtinute la turneu.Din toate analizele mele reiese ca aceasta saptamana de tenis aduce la majoritatea participantiilor un plus de forma pt urmatoarea perioada,urmatoarele turnee,ceea ce ma face sa cred ca buna dispozitie si petrecerea timpului alaturi de cei cu care ne simtim bine este mult mai importanta decat imbunatatirea performantelor tehnico-tactice care intr-o perioada asa scurta nu se fac simtitor vizibile.Continuarea temelor si a metodelor de antrenament in cluburile de acasa cred ca reprezinta cel mai mare castig de pe urma acestor tabere.Impreuna cu ceilalti organizatori incercam sa creem un program cat mai concret si exact pentru urmatoarele perioade si sa putem anunta din timp taberele ce vor urma.Multumesc de increderea acordat.

                                              Eforturile depuse sunt in cazul de fata rasplatite cu varf si indesat de multumirea sufleteasca pe care in momentul de fata o simt trup si suflet.(nu stiu sigur de ce ,dar asa simt)

                                              P.S.Aceste probleme tehnice se pot rezolva f.simplu,stai linistit.

                                              Cu bine EMI

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Sunt curios ce teme vrea să -mi aplice

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Postat în original de selectia naturala Vezi post
                                                  Sunt curios ce teme vrea să -mi aplice
                                                  Nea Andrei,prima oara cred ca te pune sa faci cateva coreene,si flotari intr-o mana ,dupa care ceva pingpong,si apoi streching vreo ora .,dupa care bere ,gratare ceva de genul asta.

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Asa cum bine ai punctat si tu,Emi,rolul acestor stagii este de a comleta pregatirea participantilor cu integrarea lor in marea familie a pasionatilor de tenis de masă!Dupa cele ce mi-au povestit copii la intoarcerea spre casa,obiectivul a fost indeplinit cu succes!
                                                    Felicitari tuturor ,organizatori si colaboratori,pentru pasiunea,profesionalismul si grija parinteasca de care ati dat dovada in pregatirea,desfasurarea si gestionarea acestui eveniment.CHAPEAU!!!
                                                    I love table tennis !

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X