Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Tel George Junior", Ploiești - 08/09.12.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Pe paginile jucatorilor care au participat la acest turneu la categoria "Avansati" apare ca au participat la categoria "Amatori", care nu a existat
    Ar fi bine daca ati putea rectifica, multumesc.

    Comentariu


    • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
      George Bernard Shaw

      https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


      https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

      Comentariu


      • Postat în original de p_huica Vezi post
        Pe paginile jucatorilor care au participat la acest turneu la categoria "Avansati" apare ca au participat la categoria "Amatori", care nu a existat
        Ar fi bine daca ati putea rectifica, multumesc.
        http://tenisdemasa.ro/forum/showthread.php?20404-Regulament-AmaTur-2018
        "2. Participanții la circuit
        Clasificare jucători
        2.1.Categoria „Open”:
        „Elite”- toți participanții cu media mai mare de 30;
        „Open”- toți participanții cu media cuprinsă între 20 și 29,99 inclusiv;
        2.2.Categoria "Amatori":
        „Avansați” - toți participanții cu media cuprinsă între 10 și 19,99 inclusiv;
        „începători”- toți participanții cu media de până la 9,99 inclusiv."
        "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
        George Bernard Shaw

        https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


        https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

        Comentariu


        • Felicitari! Nea Victor, Nae, Bogdan, Cristina, organizare la superlativ! Ca de obicei, conditii exceptionale pentru desfasurarea turneului, dar cu ceva bonusuri:

          1. Am intalnit organizatori ospitalieri, implicati, activi, relaxati si cu zambetul pe buze tot timpul!
          2. Desfasurarea turneului in doua zile a adus un plus de calitate, mai multi participanti in sala si finalele la ore accesibile! Poate fi un exemplu pentru organizatorii mai putin curajosi!
          3. Am remarcat un nou participant - Victor Ionescu -proprietarul salii de sport- vechi prieten si amator de tenis, retras multa vreme dintre amaturistii prahoveni, care si-a luat inima in dinti si a revenit in glorie Bravo nea Victor!
          4. Felicitari noii generatii de copii din zona, in special lui Matei Eparu, Alexianei Delimart, lui Darius Corbu si lui Robert Fratila, carora le doresc rezultate pe masura talentului si vointei lor!
          5. Nu in ultimul rand, felicitari amicilor cu care m-am intalnit la masa de joc, si celor care m-au invins, si celor care m-au infrant, tuturor un gand bun!

          Comentariu


          • Felicitari Victor Ionescu pentru revenirea la masa de joc, revenire ce a fost incununata cu castigarea turneului! Va asteptam sa reluati antrenamentele si sa veniti sa jucati cu noi!
            Felicitari Robert Fratila Locul I - Elite, Gheorghe Dragos Locul I - Open si Eparu Matei Locul III - avansati.
            Prahova la putere !
            BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
            Blade: KAZAK
            FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

            Comentariu


            • Cea mai buna sala si cele mai bune conditii in care se poate juca tenis de masă...!!!
              Felicitari proprietarului locatiei, organizatorilor, castigatorilor si tuturor celor implicati in furnizarea acestor servicii de calitate.
              blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

              Comentariu


              • Buna ziua! Felicitari organizatorilor Dl Marian si ADN care au fost la inaltimea salii. Felicitari castigatorilor de la fiecare categorie.
                Conditii excelente de joc,gazdele amabile si cursivitate in organizare.
                Voi reveni cu placere la turneele din aceasta sala.
                13 Rules

                Comentariu


                • Postat în original de gabiopel Vezi post
                  Felicitari Matei! Felicitari Alexiana!

                  Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk
                  Mulțumim frumos!

                  Comentariu


                  • Dupa acest turneu desfasurat pe doua zile as vrea sa spun si eu cateva lucruri:

                    -Multumesc celor 200 de participanti de la cele 4 categorii pentru prezenta la turneu,in special celor ce au venit de departe:Botoșani,Brăila,Galați,Constanța,Deva si lui Emi care mi a facut o surpriza placuta venind de foarte departe special pentru acest turneu(si pentru ca nu a fost suficienta doar participarea la turneu in prima zi a turneului m a ajutat si cu partea tehnica imprumutandu mi laptopul sau dupa ce am reusit sa fisurez ecranul laptopului personal fix cu o ora si jumatate inainte de inceperea turneului).

                    -Multumesc domnului Ionescu Victor,proprietarul salii TelGeorge JR.,un om care a investit mult in tot ceea ce inseamna logistica necesara desfasurarii in conditii optime a turneelor de tenis de masă,un om care a ales sa sprijine tenisul de masa si sportul in general.

                    -Multumesc celorlalti organizatori prezenti la turneu:Gelu,Emi,domn Bodeanu,Cornel,nea Nae Darmaz si Alex pentru sfaturile date si solutille la unele situatii aparute pe durata turneului

                    -Multumesc celor 2 ajutoare de nadejde Robert si Jon care m au ajutat la aranjarea si strangerea intregii logistici,la curatenia de dupa turneu si nu numai si neaparat sotiei mele,Cristina, care ma sprijina in tot ceea ce fac si mi este alaturi.

                    -Multumesc tuturor celor ce ne au felicitat si au apreciat conditiile foarte bune de joc(eu si Marian Bogdan suntem foarte norocosi ca putem organiza turnee intr o sala fara cusur)

                    -Felicitari castigatorilor de la cele 4 categorii cu mentiuni speciale pentru Matei(copil talentat-un viitor campion),tinerei Alexiana care are un joc placut,Gheorghe Dragos-castigatorul categoriei Open si lui Robert Fratila -castigatorul de la Elite care este de departe,deocamdata,jucatorul etalon al Prahovei,jucator cu o ascensiune incredibila in ultimii 2 ani.

                    Imi cer scuze pentru greseala facuta in grupa superioara numarul 2 de la Open,unde l am defavorizat de Mircea Sorescu(am avut incredere si am luat de bune rezultatele completate de seful de grupa cu cele 2 locuri calificate pe tabloul eliminatoriu-fapt ce s a dovedit a fi o greseala din partea mea).Pe viitor o sa acord mai multa atentie rezultatelor si sper ca dupa terminarea turneului numarul celor ce pleaca de la turneu multumiti sa fie din ce in ce mai mare.


                    PS: Domnului Iancu i am spus personal ce aveam de zis referitor la postarea total neinspirata de la postul turneului,celuilalt organizator tehnic al acestei zone care laicuieste astfel de postari ii recomand sa si verifice turneele la care a participat in calitate de organizator tehnic si o sa constate ca nu a organizat turnee fara greseala(aici ma refer STRICT la partea tehnica ca de celelalte nu are rost sa amintesc),din contra a avut unele in care a incalcat chiar si regulamentul Amatur in vigoare asa ca putina decenta n ar strica.Nu e om fara greseala iar dupa mine conteaza mai mult daca greseala o faci fara intentie sau in cunostinta de cauza.
                    Ultima editare de ADN; 10.dec.2018, 20:14.
                    FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                    BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                    BH:Stiga Energy Absorber

                    Comentariu


                    • Dupa ce am postat cele de mai sus am observat ca modificaserati deja numele categoriei in "Avansati" pe paginele personale.
                      Sunt de acord cu dvs ca e un topic pe care daca vrea cineva sa-l continue, e bine s-o faca pe alta sectiune a forumului (eu nu consider ca mai am ceva de adaugat).
                      Va multumesc pentru deschidere si promptitudine si sa ne vedem sanatosi la viitoare turnee, indiferent de categorie
                      Ultima editare de p_huica; 10.dec.2018, 21:59.

                      Comentariu


                      • Postat în original de p_huica Vezi post
                        Dupa ce am postat cele de mai sus am observat ca ati modificat deja numele categoriei in "Avansati" pe paginele personale.
                        Va multumesc pentru deschidere si promptitudine
                        Nu este meritul nostru,Florin Apian este cel care se ocupa de clasamentul Amatur.
                        FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                        BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                        BH:Stiga Energy Absorber

                        Comentariu


                        • Postat în original de p_huica Vezi post
                          Dupa ce am postat cele de mai sus am observat ca ati modificat deja numele categoriei in "Avansati" pe paginele personale.
                          Va multumesc pentru deschidere si promptitudine
                          ?Amatori? suntem toți si facem parte din AmaTur


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                          George Bernard Shaw

                          https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                          https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                          Comentariu


                          • Postat în original de Marian Bogdan Vezi post
                            ?Amatori? suntem toți si facem parte din AmaTur


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Complet de acord cu asta
                            Multumiri si d-lui Apian

                            Comentariu


                            • Sunt perfect de acord cu cele de sus mentionate.
                              BH: Donic Bluestorm Z1 Turbo
                              Blade: Huieson V1 ALL+
                              FH: Donic Bluestorm Z1 Turbo

                              Comentariu


                              • Postat în original de booghibooghi Vezi post
                                Sunt perfect de acord cu cele de sus mentionate.
                                Felicitari Bogdan pt locul 3

                                Comentariu


                                • Postat în original de ADN Vezi post
                                  Dupa acest turneu desfasurat pe doua zile as vrea sa spun si eu cateva lucruri:

                                  -Multumesc celor 200 de participanti de la cele 4 categorii pentru prezenta la turneu,in special celor ce au venit de departe:Botoșani,Brăila,Galați,Constanța,Deva si lui Emi care mi a facut o surpriza placuta venind de foarte departe special pentru acest turneu(si pentru ca nu a fost suficienta doar participarea la turneu in prima zi a turneului m a ajutat si cu partea tehnica imprumutandu mi laptopul sau dupa ce am reusit sa fisurez ecranul laptopului personal fix cu o ora si jumatate inainte de inceperea turneului).

                                  -Multumesc domnului Ionescu Victor,proprietarul salii TelGeorge JR.,un om care a investit mult in tot ceea ce inseamna logistica necesara desfasurarii in conditii optime a turneelor de tenis de masă,un om care a ales sa sprijine tenisul de masa si sportul in general.

                                  -Multumesc celorlalti organizatori prezenti la turneu:Gelu,Emi,domn Bodeanu,Cornel,nea Nae Darmaz si Alex pentru sfaturile date si solutille la unele situatii aparute pe durata turneului

                                  -Multumesc celor 2 ajutoare de nadejde Robert si Jon care m au ajutat la aranjarea si strangerea intregii logistici,la curatenia de dupa turneu si nu numai si neaparat sotiei mele,Cristina, care ma sprijina in tot ceea ce fac si mi este alaturi.

                                  -Multumesc tuturor celor ce ne au felicitat si au apreciat conditiile foarte bune de joc(eu si Marian Bogdan suntem foarte norocosi ca putem organiza turnee intr o sala fara cusur)

                                  -Felicitari castigatorilor de la cele 4 categorii cu mentiuni speciale pentru Matei(copil talentat-un viitor campion),tinerei Alexiana care are un joc placut,Gheorghe Dragos-castigatorul categoriei Open si lui Robert Fratila -castigatorul de la Elite care este de departe,deocamdata,jucatorul etalon al Prahovei,jucator cu o ascensiune incredibila in ultimii 2 ani.

                                  Imi cer scuze pentru greseala facuta in grupa superioara numarul 2 de la Open,unde l am defavorizat de Mircea Sorescu(am avut incredere si am luat de bune rezultatele completate de seful de grupa cu cele 2 locuri calificate pe tabloul eliminatoriu-fapt ce s a dovedit a fi o greseala din partea mea).Pe viitor o sa acord mai multa atentie rezultatelor si sper ca dupa terminarea turneului numarul celor ce pleaca de la turneu multumiti sa fie din ce in ce mai mare.


                                  PS: Domnului Iancu i am spus personal ce aveam de zis referitor la postarea total neinspirata de la postul turneului,celuilalt organizator tehnic al acestei zone care laicuieste astfel de postari ii recomand sa si verifice turneele la care a participat in calitate de organizator tehnic si o sa constate ca nu a organizat turnee fara greseala(aici ma refer STRICT la partea tehnica ca de celelalte nu are rost sa amintesc),din contra a avut unele in care a incalcat chiar si regulamentul Amatur in vigoare asa ca putina decenta n ar strica.Nu e om fara greseala iar dupa mine conteaza mai mult daca greseala o faci fara intentie sau in cunostinta de cauza.
                                  Mulțumim frumos!

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Brulea Petre Vezi post
                                    Felicitari Bogdan pt locul 3
                                    Multumesc frumos
                                    BH: Donic Bluestorm Z1 Turbo
                                    Blade: Huieson V1 ALL+
                                    FH: Donic Bluestorm Z1 Turbo

                                    Comentariu


                                    • Felicitari Presura Eugen !

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de MARIUS67 Vezi post
                                        Felicitari Presura Eugen !
                                        Buna ziua. Momentan Eugen nu poate accesa pagina dedicata turneului de la Ploiești si m-a rugat sa va multumesc frumos in numele lui pentru felicitarile pe care i le-ati transmis.
                                        Când vulturii tac, papagalii încep să trăncănească.

                                        Comentariu


                                        • https://photos.app.goo.gl/6zpByaEPgzjxPxtd7


                                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                                          "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                                          George Bernard Shaw

                                          https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                                          https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                                          Comentariu


                                          • Incepem cu feeria luminilor de Craciun, in Ploiești.

                                            https://www.facebook.com/17368622465...Koh1Ammb6S0D_c

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Moise Viorel Vezi post
                                              Incepem cu feeria luminilor de Craciun, in Ploiești.

                                              https://www.facebook.com/17368622465...Koh1Ammb6S0D_c
                                              Frumos [emoji4]

                                              Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
                                              Blade: Andro Treiber H
                                              Fh: Nittaku Fastarc G-1
                                              Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

                                              Comentariu


                                              • POSTEZ 40 MECIURILE PANA LA ORA 11.00




















                                                Comentariu




















                                                • Comentariu




















                                                  • Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X