Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Coloana Infinitului", Târgu Jiu - 02.11.2019

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Mihai Craciun Vezi post
    Pentru cine nu are transport mai am 3 locuri în mașină cu plecare din București, sâmbătă la ora 5.30, către Tg. Jiu și retur în aceeași zi, tel. 0770 679 617.
    Va salut, d-le Mihai ! Va spun sincer ca eu as fi vrut sa ajung cu cineva cu masina dar nu am gasit pe nimeni. Si am pus chiar un pic la indoiala participarea mea la TF ! Dar am cumparat bilete de tren dus-intors, am gasit cu multa sansa cazare la hotel ''Gorj'' doar pentru vineri si sambata si pe 1 nov. de dimineata, plec spre ''teatrul de operatiuni'' totul cu cheltuieli mult mai mari decat am prevazut ! Alaturi de dvs. ar fi fost drumul mult mai frumos si mai rapid, dar asta e... Drumuri bune sa aveti pana la Targu Jiu si mult succes baiatului dvs la competitie.
    Când vulturii tac, papagalii încep să trăncănească.

    Comentariu


    • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
      Domnul Moldovan este rugat sa-l sune sâmbătă dimineata pe Dl. Florin Toma si sa-i comunice cate minute intarzie pentru ca acesta sa poata aduce la cunostinta colegilor de grupa ca pot incepe concursul cu al doilea meci de pe foaie.
      se rezolva ,multumim pentru intelegere.
      lemn Primorac carbon
      fete Andro Rasanter R42 ultramax

      Comentariu


      • Postat în original de Zosim1 Vezi post
        Dragi colegi, Am ajuns asta-noapte,azi dimineata dupa peste 30 de ore de calvar in tara pentru turneul final, pentru rezolvarea majoritatii logisticii acestuia, conform intelegerii verbale cu organizatorii locali. Din pacate, o problema de sanatate care mi se agraveaza de doi ani de zile (boala Chron si hepatita cronica) m-a fortat ca imediat dupa sosirea acasa sa ma internez in spital, si cu toata durerea trebuie sa returnez avansul pentru o parte a meselor convenite initial (am fost contactat in primul moment pentru 24+16 mese). Emi-TT sunt eu si fiind in spital nu mai am cum sa va ajut. Durerea e si mai mare cu cat cu aceasta ocazie Targu-Jiul ar fi putut sa incheie cu mine un cont din anii trecuti. Durerea e si mai mare cu cat AmaTur prin organizatorul din Alba Iulia speram sa poata incheia cu mine un cont de mai multe mii de euro de la Turneul Campionilor 2018. Dar durerile cateodata nu conteaza, sunt lucruri si mai importante. Sper ca sa puteti trece cu succes peste inamovibilitatea mea si sa puteti gasi solutii in acest caz de vis major. Acelasi Emi
        sanatate maxima.

        Comentariu


        • Se retrage Rada Florin - Open.
          Blade: Viscaria, FL
          fh: T05, 2,1 mm, black
          bh: T05, 2,1 mm, red

          Comentariu


          • Postat în original de Zosim1 Vezi post
            Dragi colegi, Am ajuns asta-noapte,azi dimineata dupa peste 30 de ore de calvar in tara pentru turneul final, pentru rezolvarea majoritatii logisticii acestuia, conform intelegerii verbale cu organizatorii locali. Din pacate, o problema de sanatate care mi se agraveaza de doi ani de zile (boala Chron si hepatita cronica) m-a fortat ca imediat dupa sosirea acasa sa ma internez in spital, si cu toata durerea trebuie sa returnez avansul pentru o parte a meselor convenite initial (am fost contactat in primul moment pentru 24+16 mese). Emi-TT sunt eu si fiind in spital nu mai am cum sa va ajut. Durerea e si mai mare cu cat cu aceasta ocazie Targu-Jiul ar fi putut sa incheie cu mine un cont din anii trecuti. Durerea e si mai mare cu cat AmaTur prin organizatorul din Alba Iulia speram sa poata incheia cu mine un cont de mai multe mii de euro de la Turneul Campionilor 2018. Dar durerile cateodata nu conteaza, sunt lucruri si mai importante. Sper ca sa puteti trece cu succes peste inamovibilitatea mea si sa puteti gasi solutii in acest caz de vis major. Acelasi Emi
            Din cauza "inamovibilitatii" asa pe ultima suta de metrii posibil ca, o mare parte din participanți sa piardă banii pe cazare și biletele de tren dacă concursul nu se mai tine! Tare îmi pare ca e vb de "răzbunare"... mie asa îmi miroase. Sa dea Dumnezeu sa ma înșel!

            Comentariu


            • Din pacate , o raceala puternica a aparut fix acum, motiv pentru care nu mai pot ajunge sambata la turneu .
              Cu parere de rau , se retrage Rosioara Razvan
              Butterfly Viscaria, FH si BH Andro Rasanter R42 ambele

              Comentariu


              • Se retrage Galiu Mihai din Brașov de la Elite.


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                BLADE:JOOLA KOOL
                FH: Acuda Blue P1Turbo
                BH:Tenergy 05fx

                Comentariu


                • Se retrage Ciubotariu Andrei-Moinesti

                  Comentariu


                  • Se retrage Bucur Alin Adrian, TG.MURES, avansați

                    Comentariu


                    • Prin amabilitatea domnilor Toma Florin - Pitești, Sorin Botirca - Topoloveni, Lucian Bozga - Baicoi, Luca Octavian - Tulcea și Ion Marius - Brăila am reușit să identificăm cele 60 mese necesare și aproape 400 de mantinele.
                      Momentant se fac eforturi pentru găsirea unor transportatori care să poată să le ducă rapid la Targu Jiu.
                      ?n momentul în care vom avea organizat și transportul vom face anunțul mult dorit: Toate pregătirile pentru TC sunt sub control!
                      Va multumim pentru intelegere!

                      P.S.
                      Multă sănătate lui Emi!
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • Se retrage Rakosi Istvan,lista de asteptare avansati!!!(pt o sansa in plus celorlalti)
                        Mult succes jucatorilor,organizatorilor si multumiri sponsorilor!!!
                        Yasaka Sweden Extra - Yasaka Rakza 7 - Yasaka Rakza 7

                        Comentariu


                        • Abia astept sa vad wild-card urile de la avansati ...desi ar fi incorect poate pentru unii m-as bucura enorm sa am sansa sa joc si eu turneul final chiar daca sunt proaspat trecut la avansati....in orice caz...bafta tuturor! Si speram la un turneu reusit chiar daca am vazut ca sunt ceva dificultati pe ultima suta!
                          PS - multa sanatate domnului care din pacate a trebuit sa se interneze in spital! Sa auzim de bine!

                          Comentariu


                          • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                            Dragi colegi, Am ajuns asta-noapte,azi dimineata dupa peste 30 de ore de calvar in tara pentru turneul final, pentru rezolvarea majoritatii logisticii acestuia, conform intelegerii verbale cu organizatorii locali. Din pacate, o problema de sanatate care mi se agraveaza de doi ani de zile (boala Chron si hepatita cronica) m-a fortat ca imediat dupa sosirea acasa sa ma internez in spital, si cu toata durerea trebuie sa returnez avansul pentru o parte a meselor convenite initial (am fost contactat in primul moment pentru 24+16 mese). Emi-TT sunt eu si fiind in spital nu mai am cum sa va ajut. Durerea e si mai mare cu cat cu aceasta ocazie Targu-Jiul ar fi putut sa incheie cu mine un cont din anii trecuti. Durerea e si mai mare cu cat AmaTur prin organizatorul din Alba Iulia speram sa poata incheia cu mine un cont de mai multe mii de euro de la Turneul Campionilor 2018. Dar durerile cateodata nu conteaza, sunt lucruri si mai importante. Sper ca sa puteti trece cu succes peste inamovibilitatea mea si sa puteti gasi solutii in acest caz de vis major. Acelasi Emi
                            Hai ca asta e premeditata,este ?
                            Si daca da ori nu ,sanatate iti doresc oricum !..dar pute a puci..
                            Esti convins ca solutie se va gasi... pentru sanatatea ta.. Doamne Ajuta Emi !

                            Comentariu


                            • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                              Prin amabilitatea domnilor Toma Florin - Pitești, Sorin Botirca - Topoloveni, Lucian Bozga - Baicoi, Luca Octavian - Tulcea și Ion Marius - Brăila am reușit să identificăm cele 60 mese necesare și aproape 400 de mantinele.
                              Momentant se fac eforturi pentru găsirea unor transportatori care să poată să le ducă rapid la Targu Jiu.
                              ?n momentul în care vom avea organizat și transportul vom face anunțul mult dorit: Toate pregătirile pentru TC sunt sub control!
                              Va multumim pentru intelegere!

                              P.S.
                              Multă sănătate lui Emi!
                              Asta-i spiritul AMATURULUI. Sa se unească la greu și sa rezolve problemele dificile fără alte interese meschine. Cine a complotat pt bună desfășurare a Turneului Campionilor(și au fost mulți pe toate mediile de socializare) ) începând de azi și-au tăiat singuri "craca de sub picioare".Amaturul nu e "Conducerea".... Amaturul suntem noi jucătorii și azi printr-un mare recul ne-ați lovit și pe noi.

                              Comentariu


                              • Dacă este nevoie si este mai aproape atunci si de la Reghin se pot duce mese.

                                Comentariu


                                • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                  Dragi colegi, Am ajuns asta-noapte,azi dimineata dupa peste 30 de ore de calvar in tara pentru turneul final, pentru rezolvarea majoritatii logisticii acestuia, conform intelegerii verbale cu organizatorii locali. Din pacate, o problema de sanatate care mi se agraveaza de doi ani de zile (boala Chron si hepatita cronica) m-a fortat ca imediat dupa sosirea acasa sa ma internez in spital, si cu toata durerea trebuie sa returnez avansul pentru o parte a meselor convenite initial (am fost contactat in primul moment pentru 24+16 mese). Emi-TT sunt eu si fiind in spital nu mai am cum sa va ajut. Durerea e si mai mare cu cat cu aceasta ocazie Targu-Jiul ar fi putut sa incheie cu mine un cont din anii trecuti. Durerea e si mai mare cu cat AmaTur prin organizatorul din Alba Iulia speram sa poata incheia cu mine un cont de mai multe mii de euro de la Turneul Campionilor 2018. Dar durerile cateodata nu conteaza, sunt lucruri si mai importante. Sper ca sa puteti trece cu succes peste inamovibilitatea mea si sa puteti gasi solutii in acest caz de vis major. Acelasi Emi
                                  Multă sănătate Emi!!

                                  Comentariu


                                  • Avem si noi la Oravița si Reșița, daca va putem ajuta cu mese,cu mare placere!!Zile linistite!!

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                      .....
                                      Damian Alin -elite,

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Claudiu Curaciuc Vezi post
                                        Abia astept sa vad wild-card urile de la avansati ...desi ar fi incorect poate pentru unii m-as bucura enorm sa am sansa sa joc si eu turneul final chiar daca sunt proaspat trecut la avansati....in orice caz...bafta tuturor! Si speram la un turneu reusit chiar daca am vazut ca sunt ceva dificultati pe ultima suta!
                                        PS - multa sanatate domnului care din pacate a trebuit sa se interneze in spital! Sa auzim de bine!
                                        Eu sper sa se acorde aceste wild card-uri, dupa ce a fost verificat parcursul fiecarui jucator de pe lista de asteptare, iar la Turneul Campionilor, pe langa cei care si-au castigat la mesele de joc, acest drept, sa fie invitati cei care considera organizatorul ca merita acest lucru, fara a se tine seama de anumite propuneri mai mult sau mai putin subiective, care au fost lansate aici. Asta in cazul in care discutam de criterii sportive, deoarece se poate a fi invitati si acei oameni care si-au adus contributia la organizarea Turneului Final (financiar, logistic, s.a.m.d.). De sperat putem spera toti cei care suntem pe lista de asteptare, la ultima sansa, care din cate am inteles se va acorda in aceasta seara, dar ma repet, doar organizatorul decide cine merita cu adevarat wild-cardul si sunt convins ca o va face intr-un mod onest.

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Rosioara Razvan Vezi post
                                          Din pacate , o raceala puternica a aparut fix acum, motiv pentru care nu mai pot ajunge sambata la turneu .
                                          Cu parere de rau , se retrage Rosioara Razvan
                                          Răzvane sper ca nu mi-ai dat-o și mie?
                                          Sănătate multa

                                          Comentariu


                                          • Edit!...

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Popescu Radu Vezi post
                                              Eu sper sa se acorde aceste wild card-uri, dupa ce a fost verificat parcursul fiecarui jucator de pe lista de asteptare, iar la Turneul Campionilor, pe langa cei care si-au castigat la mesele de joc, acest drept, sa fie invitati cei care considera organizatorul ca merita acest lucru, fara a se tine seama de anumite propuneri mai mult sau mai putin subiective, care au fost lansate aici. Asta in cazul in care discutam de criterii sportive, deoarece se poate a fi invitati si acei oameni care si-au adus contributia la organizarea Turneului Final (financiar, logistic, s.a.m.d.). De sperat putem spera toti cei care suntem pe lista de asteptare, la ultima sansa, care din cate am inteles se va acorda in aceasta seara, dar ma repet, doar organizatorul decide cine merita cu adevarat wild-cardul si sunt convins ca o va face intr-un mod onest.
                                              Cu siguranta se va face in mod corect! Pana la urma suntem oameni, colegi si e de inteles ca toti de pe listele de asteptare si-ar dori o sansa Sa fim sanatosi si sa ne vedem cu bine la mesele de joc!

                                              Comentariu


                                              • Andrei Radu Alexandru (Iași) - > elite

                                                Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Popescu Radu Vezi post
                                                  Eu sper sa se acorde aceste wild card-uri, dupa ce a fost verificat parcursul fiecarui jucator de pe lista de asteptare, iar la Turneul Campionilor, pe langa cei care si-au castigat la mesele de joc, acest drept, sa fie invitati cei care considera organizatorul ca merita acest lucru, fara a se tine seama de anumite propuneri mai mult sau mai putin subiective, care au fost lansate aici. Asta in cazul in care discutam de criterii sportive, deoarece se poate a fi invitati si acei oameni care si-au adus contributia la organizarea Turneului Final (financiar, logistic, s.a.m.d.). De sperat putem spera toti cei care suntem pe lista de asteptare, la ultima sansa, care din cate am inteles se va acorda in aceasta seara, dar ma repet, doar organizatorul decide cine merita cu adevarat wild-cardul si sunt convins ca o va face intr-un mod onest.
                                                  Ai dreptate domnu Radu!!!eu m-am retras pe final fiind sigur ca nu am nici o sansa la wild card!!!bafta tuturor!!🙏🍀🏓
                                                  Yasaka Sweden Extra - Yasaka Rakza 7 - Yasaka Rakza 7

                                                  Comentariu


                                                  • Se retrage Herteg Dorinel - Arad , Avansati , de pe lista de asteptare

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X