Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand fete noi + alte articole

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand fete noi + alte articole

    Vand urmatoarele modele de fețe ( mentionez ca fețele sunt noi, patrate) :
    Tokyo Blutenkirske 868 -30 RON
    Kokutaku Blutenkirsche - 30 RON
    Kokutaku Tulpe – 30 RON
    Kokutaku Tulpe 110 – 30 RON
    Kokutaku Tulpe explosion – 30 RON
    Kokutaku Tulpe german sponge – 40 RON
    Kokutaku Blutenkirske german sponge – 40 RON
    RITC 729 Wang Nan 2.0 mm National – 70 RON
    RITC 729 Wang Nan jap.sponge 2.0 mm National – 70 RON
    RITC 729 german sponge – 35 RON
    RITC 2000 Tack Speed – 30 RON
    kokutaku Tulpe Taiwan – 30 RON
    RITC 837 Tack Speed – 35 RON
    RITC 729-3 Jap.sponge – 35 RON
    RITC 563-Tack Speed – 35 RON
    RITC 799-Tack Speed – 35 RON
    Friendship 729 jap.sponge sau german sponge – 35 RON
    729 FX Supwer Soft – 40 RON
    729 Geo spin – 30 RON
    729 Geo spin Tacky – 30 RON
    Mentionez ca la majoritatea fetelor prezentate am mai toate grosimile si hardnessurile posibile.
    Mai am la vanzare deasemenea mantinele Donic la pretul de 100 de ron bucata.
    1 Robot Robo Pong 2040 – 1500 RON ( produsul este nou ) – mai ieftin decat pe orice site.
    4 roboti Pong Master 2000 – 400 Ron bucata
    1 Robo Caddy – 200 ron
    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

  • #2
    cum se compoarta acesti roboti ce efecte dau ? poate un filmulet su poze cu aceest robot ! multumesc !
    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de alehandro Vezi post
      cum se compoarta acesti roboti ce efecte dau ? poate un filmulet su poze cu aceest robot ! multumesc !
      Robotul nu l-am testat personal insa din cate stiu este performant, are mai multe programe pe care le setezi cum vrei tu in functie de directia, viteza, efectul cu care vrei sa primesti mingea...
      Atasez mai jos un filmuletz ce l-am gasit pe youtube cu o mica prezentare :

      O seara buna !
      Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

      Comentariu


      • #4
        Va rog cine a jucat cu fetele care sunt la vanzare, care sunt cele mai rapide?... nu vreau sa aflu ce spune Netul,,, doar cine a jucat cu asa ceva si poate spune practic. Merci!

        Comentariu


        • #5
          Te-as ruga sa specifici care sunt accesoriile care compun setul.( ma refer la robot )
          Multumesc !

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de leo33 Vezi post
            Va rog cine a jucat cu fetele care sunt la vanzare, care sunt cele mai rapide?... nu vreau sa aflu ce spune Netul,,, doar cine a jucat cu asa ceva si poate spune practic. Merci!
            729 Wang Nan 2.0 mm National e f rapida ( cred ca e cea mai rapida ...eu folosesc asa ceva pe paleta de antrenamente/parteneriat ...si sare f tare...e o fața pt forehand )
            - - - Actualizat - - -
            Postat în original de mateidumitru Vezi post
            Te-as ruga sa specifici care sunt accesoriile care compun setul.( ma refer la robot )
            Multumesc !
            Robotul in sine , sistemul de colectare al mingilor , cablurile necesare, telecomanda pentru setarea programelor...
            o mica descriere in engleza a acestui robot :
            AUTOMATIC RECYCLES SHOTS
            * Automatically recycles balls hit into its ball's collection net system for continuous non-stop action.
            AUTOMATIC SIDE-TO-SIDE SHOTS
            * Automatically sends side-to-side shot placement in eight different ranges.
            TYPES OF SHOTS
            * Push, chop, serve, counter, smash, lob, fast loop.
            TYPES OF SPIN
            * Produces the following types of spins: topspin, backspin, left sidespin, right sidespin, combination spin.
            BALL SPEED ADJUSTMENTS
            * From 10 to 75 miles per hour
            * Remote control unit mounts on players side of table to control operations.
            BALL FREQUENCY
            * from 17 to 85 balls per minute.
            ( pt cei care nu sunt prieteni cu engleza si au nevoie de explicatii in romana dati-mi un mp )
            Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

            Comentariu


            • #7
              Reducere mare la robotii Pong Master de la 400 RON la 300 RON.
              Am pus pe un lemn yasaka offensive 40 o fata 729 Wang Nan 2.0 mm National (care a fost boosterita ulterior) - am fost uimit sa vad ca genereaza un spin mai mare decat tenergy 05. Recomand!
              Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

              Comentariu


              • #8
                as vrea sa vorbim un tel te rog 0741118700
                Blade: kiso hinoki VII
                Fete:BH Joola samba+ FH Tibhar nimbus sound
                tel.0741118700

                Comentariu


                • #9
                  Pong master 2000 e un fel de controler mai destept, ce imbunatateste parametrii lui Robo Pong 2040. Deci nu este un robot de sine statator. Daca nu gresesc...
                  http://www.megaspin.net/store/defaul...bo-master-game
                  Ultima editare de laky; 06.nov.2012, 13:29.
                  Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                  Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de laky Vezi post
                    Pong master 2000 e un fel de controler mai destept, ce imbunatateste parametrii lui Robo Pong 2040. Deci nu este un robot de sine statator. Daca nu gresesc...
                    http://www.megaspin.net/store/defaul...bo-master-game
                    da asa este ...nu este un robot de sine statator ( nu arunca mingi ...este un dispozitiv mai destept care se conecteaza la robot. Din cate am vazut ( nu l-am probat ) ajuta la imbunatatirea preciziei loviturilor.
                    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                    Comentariu


                    • #11
                      alex.c un nr de tel
                      - - - Actualizat - - -
                      alex.C care dintre fetele mentionate de tine sunte cele mai rapide.sunt un jucator mai pe atack .

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de beniuga Vezi post
                        alex.c un nr de tel

                        - - - Actualizat - - -

                        alex.C care dintre fetele mentionate de tine sunte cele mai rapide.sunt un jucator mai pe atack .

                        0742624355 nr meu de telefon

                        dupa cum ziceam ...eu am 2 palete...iar pe una din ele am pe fh un 729 wang nan national - e o fața care sare tare si fiind dura e f buna la preluari din serviciu. Si incurca mult adversaru atunci cand dai retopspin pentru ca are o traiectorie putin in sus cand sare din masa...
                        Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de Alex.C Vezi post
                          da asa este ...nu este un robot de sine statator ( nu arunca mingi ...este un dispozitiv mai destept care se conecteaza la robot. Din cate am vazut ( nu l-am probat ) ajuta la imbunatatirea preciziei loviturilor.
                          ar fi bine sa precizati in anunt ca robo caddy si pong master nu sunt roboti ci accesorii pt inbunatatirea performantelor unui robot adevarat ... nu de alta dar daca nu ceram explicatii p mp eram bun de plata pt ca eu chiar nu stiam ce sunt acesti asa zisi roboti scosi la vanzare de dvs ! eu oricum imi retrag cererea pe care am facuto initial ! spor la vanzare !!
                          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de alehandro Vezi post
                            ar fi bine sa precizati in anunt ca robo caddy si pong master nu sunt roboti ci accesorii pt inbunatatirea performantelor unui robot adevarat ... nu de alta dar daca nu ceram explicatii p mp eram bun de plata pt ca eu chiar nu stiam ce sunt acesti asa zisi roboti scosi la vanzare de dvs ! eu oricum imi retrag cererea pe care am facuto initial ! spor la vanzare !!
                            Robo caddy nu este robot ...si nici nu am spus vreodata ca ar fi ROBOT ... ati dedus singur dvs asta. Avand in vedere ca suntem in epoca internetului - era de ajuns sa scrieti Robo caddy pe google si va apareau imagini.
                            stati linistit ca chiar daca apucam sa va trimit puteati sa nu platiti si cei de la posta imi returnau pachetul ...


                            pong master este un robot ....notiunea de robot nu implica automat CEVA CE ARUNCA MINGI ...
                            Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de Alex.C Vezi post
                              Vand urmatoarele modele de fețe ( mentionez ca fețele sunt noi, patrate) :
                              Tokyo Blutenkirske 868 -30 RON
                              Kokutaku Blutenkirsche - 30 RON
                              Kokutaku Tulpe – 30 RON
                              Kokutaku Tulpe 110 – 30 RON
                              Kokutaku Tulpe explosion – 30 RON
                              Kokutaku Tulpe german sponge – 40 RON
                              1 Robot Robo Pong 2040 – 1500 RON ( produsul este nou ) – mai ieftin decat pe orice site.
                              4 roboti Pong Master 2000 – 400 Ron bucata
                              1 Robo Caddy – 200 ron
                              dupa exprimarea dvs din anuntul initial asa reiese ca vindeti roboti nu toata lumea e asa de familiarizata cu acesti termeni .
                              deci puteau sa fie si roboti de bucatarie daca omu de rand nu stie nu cunoaste lasa sa dea banii pe un carucior sau o telecomanda !! sustin in continuare ca nu ati prezentat corect produsele scoase la vanzare !! vam cerut poze si nimic. o poza clara cu ce vindeti dvs si nu ce e pe net face ct o mie de cuvinte !spor la vanzare !
                              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de alehandro Vezi post
                                dupa exprimarea dvs din anuntul initial asa reiese ca vindeti roboti nu toata lumea e asa de familiarizata cu acesti termeni .
                                deci puteau sa fie si roboti de bucatarie daca omu de rand nu stie nu cunoaste lasa sa dea banii pe un carucior sau o telecomanda !! sustin in continuare ca nu ati prezentat corect produsele scoase la vanzare !! vam cerut poze si nimic. o poza clara cu ce vindeti dvs si nu ce e pe net face ct o mie de cuvinte !spor la vanzare !
                                cand mi-ati cerut sa va fac poze v-am spus ca robotii sunt in cutie si nu pot sa-i desfac doar ca sa fac poze dar ca nu lipseste nimik. v-am dat un link si v-am spus ca e suficient sa dati un click si vedeti despre ce e vorba (erau pozele cu robo caddy si pong masterul atat pretul lor de pe site - deci ce rost avea sa va fac o poza cand pozele erau deja pe site-ul respectiv ?)...faptul ca dvs spuneti acum ca ati inteles ca robo caddy e un robot de sine statator ma face sa cred ca nu v-ati obosit sa intrati pe linku afisat de mine - automat lipsa dvs de interes. eu v-am oferit toate informatiile necesare....dar lipsa dvs de interes si-a spus cuvantul ... ! Bafta si spor la ...antrenamente !
                                P.S : oare de ce cand am facut prezentarea la Robo Pong si la Pong Master am scris in fața lor ROBOT si la Robo Caddy nu ?
                                Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de Alex.C Vezi post
                                  cand mi-ati cerut sa va fac poze v-am spus ca robotii sunt in cutie si nu pot sa-i desfac doar ca sa fac poze dar ca nu lipseste nimik. v-am dat un link si v-am spus ca e suficient sa dati un click si vedeti despre ce e vorba (erau pozele cu robo caddy si pong masterul atat pretul lor de pe site - deci ce rost avea sa va fac o poza cand pozele erau deja pe site-ul respectiv ?)...faptul ca dvs spuneti acum ca ati inteles ca robo caddy e un robot de sine statator ma face sa cred ca nu v-ati obosit sa intrati pe linku afisat de mine - automat lipsa dvs de interes. eu v-am oferit toate informatiile necesare....dar lipsa dvs de interes si-a spus cuvantul ... ! Bafta si spor la ...antrenamente !
                                  P.S : oare de ce cand am facut prezentarea la Robo Pong si la Pong Master am scris in fața lor ROBOT si la Robo Caddy nu ?
                                  Dupa cum ai postat as fi putut sa jur ca Pong Master e un robot de 400 ron bucata care... chiar arunca mingii

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de Lestat Vezi post
                                    Dupa cum ai postat as fi putut sa jur ca Pong Master e un robot de 400 ron bucata care... chiar arunca mingii
                                    ok data viitoare o sa va dau toate detaliile despre tot ce face robotul respectiv ...
                                    Robotul Robo Pong 2040 s-a vandut + 1 Pong Master vandute !
                                    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Ai MP

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Reducere 5 RON la orice fața!
                                        Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                        Comentariu

                                        Procesare...
                                        X