Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Van fete Tenergy 05

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Van fete Tenergy 05

    Fete Tenergy 05 pereche jucate aproximativ 10 ore.
    Pret 250 perechea sau 130/bucata.
    Relatii la tel. 0744482503

  • #2
    Dupa (numai) 10 ore de joc,pot sa-ti spun sigur,ca ai jucat cu fața neagra pe BH.
    Dr.Levi Balsa Carbo Combi.FH:Xiom Vega Pro 2.0 BH:TSP Curl P1-r 0.5.
    Red+Black Kazak C. FH:SpinLord Marder IV Max BH:SpinLord Agenda 1.0

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Vladislav Vezi post
      Dupa (numai) 10 ore de joc,pot sa-ti spun sigur,ca ai jucat cu fața neagra pe BH.
      Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
      "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

      Comentariu


      • #4
        Vandute.
        Iar ca sa raspund comentariilor de mai sus...le-am vandut intrucat nu sunt indeajuns de bun sa controlez Schlager Carbon Off+ cu fete Tenergy (top-spin mai mereu afara) , iar daca pozitia degetului este gresita si transpiri abundent , vei avea doar dupa cateva ore de joc imprimata pozitia degetului.

        Comentariu


        • #5
          10 ore jucate "in picioare" adica calcate si luate la suturi pe dusumea.

          Comentariu


          • #6
            Cornele, te cam hazardezi cu niste afirmatii gratuite si fara fundament.
            Pot sa confirm ca stiu exact cand, cat si cine a jucat cu aceste fete si cam asta e adevarul...De fapt, la indemnul meu s-a hotarat sa le vanda, altfel ar fi stat mult si bine intr-un sertar...

            Comentariu


            • #7
              Oricum l-am rugat pe cumparator sa posteze si sa confirme sau de ce nu sa infirme corectitudinea afirmatiilor mele privitoare la uzura declarata de mine a fetelor.

              Comentariu

              Procesare...
              X