Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemne Xiom, Victas,Tihbar

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VÂND Vand lemne Xiom, Victas,Tihbar

    Au ramas:

    1.Victas FirefFAll SC,maner drept. stare impecabila, ca nou, 400 ron - redus la 350 ron - redus 300.
    Este un model vechi .Pretul ma modelul nou este 450 ron. Gasiti mai jos o comparatie a acestui lemn cu lemnele cunoscute de la BTY:

    https://cristi.cionoiu.ro/2015/08/14...ctas-firefall/


    2. Xiom Vega Pro - maner drept, stare f buna, foarte mici atingeri pe cant, greutate 81-82 grame, pret 450 ron

    3. Tihbar Stratus Power Wood, maner drept,150 ron ( model actual existent pe piata la pret 210 ron)

    Pot fi vazute in Bucuresti. Mai multe detalii , poze pe watsapp - 0744799017.
    Se pot face si schimburi cu : BTY Viscaria / BTY Timo Boll ALC/ Timo Boll Spirit




    Pereche de Andro Rasanter R42 , 2.0 cumparate sh, stare buna. Dimensiune: 146 x 152 mm
    Pret pereche : 100 ron












    Ultima editare de kteno; 28.dec.2022, 21:40.
    In permanenenta schimbare

  • #2
    Salutare! Din ce dimensiuni ati afisat pentru lemnul Matshushita Power Defence, e clar ca a fost modificata lama...Ce greutate are acum?

    Comentariu


    • #3
      Salut, Ciprian lemnul are acum 98 - 99 grame. Cred ca o buna parte din greutate vine de la maner, care este considerabil mai voluminos fata de alte modele Butterfly. Mie asta mi-a placut deoarece asigura o priza foarte buna.
      Se echilibreaza bine si nu e debalansat.
      In permanenenta schimbare

      Comentariu


      • #4
        Multumesc frumos pentru raspuns, dar greutatea lemnului este prohibitiva pentru mine....Am si eu un lemn MATSHUSHITA POWER DEFENCE ( maner An ) si pot confirma ca este un lemn exceptional de aparare, mai ales pentru cei care joaca cu long pips pe rever. Spor la vanzare si multa sanatate!

        Comentariu


        • #5
          Multumesc si eu, din cate stiu lemnele de aparare sunt gandite asa, sa fie mai grele pt ca fetzele nu au burete sau au burete mai subtire.Forta trebuie sa vina de undeva, in cazul acesta dintr-un lemn cu masa mai mare. Ansamblul lemn+fetze e important sa fie echilibrat.Degeaba ai cel mai bun lemn daca ii asortezi niste fetze nepotrivite. Cred ca asta e motivul pentru care renuntam la anumite lemne...zicem ca nu ni se potrivesc, dar de fapt nu i-am gasit fetzele potrivite. Noi vrem sa-i punem fetzele cu care suntem noi obisnuiti sau pe care le avem acasa si de multe ori paleta nu e ce trebuie.Nu vreau sa creez polemica, e doar parerea mea. Spor la joc!
          alx_vass alx_vass likes this.
          In permanenenta schimbare

          Comentariu


          • #6
            preturi reduse - Matsushita - 350 ron
            Victas - 350 ron
            In permanenenta schimbare

            Comentariu


            • #7
              Inca la vanzare Victas si Tihbar. Reducere consistenta daca se iau impreuna
              In permanenenta schimbare

              Comentariu


              • #8
                Valabil si actualizat anuntul
                In permanenenta schimbare

                Comentariu


                • #9
                  Valabile cele din primul anunt
                  In permanenenta schimbare

                  Comentariu

                  Procesare...
                  X