Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Paleta Butterfly

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand Paleta Butterfly

    Paleta este formata din urmatoarele:
    Lemn -=>> Butterfly Primorac Carbon OFF+ in perfecta stare jucat 4 luni dar nu prezinta urme de uzura, nu este lovit sau ciupit.
    Fata Neagra -=>> Butterfly Tenergy 05 jucata 3 luni, prezinta 1 lovitura mica in stanga sus, pe burete nu prezinta ciupituri / rupturi
    Fata Rosie -=>> Butterfly Tenergy 05 jucata 2 luni, prezinta 1 lovitura in dreapta dar in rest fata arata impecabil atat pe cauciuc cat si pe burete.
    Paleta are un control exceptional dar si viteza, mentionez ca a fost ingrijita, stearsa dupa fiecare utilizare cu solutie de curatat Butterfly si tinuta in folii protectoare. Fetele sau lemnul nu se vand separat, aceasta se da cu totul.
    Fetele sunt de 1.9, au fost lipite cu Joola Lex si taiate dupa lemnul Primorac.
    Pretul este de 460 de roni usor negociabil. (Posta Romana)
    Daca doreste cineva poate lasa un mesaj aici sau privat.
    Ultima editare de Sterian Laurentiu; 05.nov.2012, 21:57.

  • #2
    este lemn cu maner modificat ?
    Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

    Comentariu


    • #3
      de cat sunt fetele?... 1.9. max si cu ce au fost lipte fetele?. ca mi se par mai mici...
      trebuie o poza mai buna la fata rosie se vede prost.
      Ultima editare de leo33; 05.nov.2012, 21:36.

      Comentariu


      • #4
        Da, lemnul este slefuit (nu de mine) pentru o priza mai buna. (am uitat sa mentionez, greseala mea)

        Fetele sunt de 1.9, au fost lipite cu Joola Lex cat despre fata rosie o sa revin cu o poza maine sper. Fetele au fost taiate dupa lemnul Primorac.
        Ultima editare de Sterian Laurentiu; 05.nov.2012, 21:47.

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de adishorul Vezi post
          este lemn cu maner modificat ?
          Sigur! Pe eticheta apare FL(Flared). Cu scuzele de rigoare, consider ca remarca" a fost slefuit, nu de mine pentru o priza mai buna", e de prisos. Pentru amatorii de FL o priza dreapta nu e niciodata mai buna. Si invers...
          Ultima editare de laky; 05.nov.2012, 22:31.
          Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
          Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

          Comentariu


          • #6
            Nu inteleg care este problema manerului.?.Daca omul zice ca lemnul e original...Sunt oameni si oameni..care isi fac paletele dupa cum considera.Iar o mica smilgheruire a manerului nu cred ca influenteaza cu ceva la lemn.

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Boncea Andrei Vezi post
              Nu inteleg care este problema manerului.?.Daca omul zice ca lemnul e original...Sunt oameni si oameni..care isi fac paletele dupa cum considera.Iar o mica smilgheruire a manerului nu cred ca influenteaza cu ceva la lemn.
              Eu cred ca te bagi ca musca in lapte in discutia privind slefuirea manerului. Lemnul, dupa cum vezi, are mentionat pe pastila din maner Primorac FL. Adica flared/concav/evazat/altfel decat drept. Vanzatorul nu a precizat asta. Are obligatia sa mentioneze orice viciu ascuns/defect/modificare/imbunatatire adusa produsului prezentat spre vanzare...

              Comentariu


              • #8
                La postul tau de aici : http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...nd-Fata-Yasaka in care vinzi o fata Rakza soft, pozele postate sunt neclare...ti-am cerut pe mp sa-mi trimiti foto mai clare, dar ele au fost la fel de ....neconcludente....
                Acum, la primirea coletului, am inteles si de ce....ca sa ascunzi cele 2 crapaturi ale cauciucului din partea dreapta sus....dupa cum se vede de aici:

                Nu ca m-ar deranja la joc, dar nu este fair-play fata de cumparator....iar decizia apartine cumparatorului, dar in cunostinta de cauza, si nu indus in eroare...
                AVIZ AMATORILOR
                - - - Actualizat - - -
                ...cam multe omisiuni din partea acestui vanzator....cu manerul lemnului, cu crapaturile fețelor....
                - - - Actualizat - - -
                Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                Comentariu


                • #9
                  Ofer 400 0784423942

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de gabikr Vezi post
                    La postul tau de aici : http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...nd-Fata-Yasaka in care vinzi o fata Rakza soft, pozele postate sunt neclare...ti-am cerut pe mp sa-mi trimiti foto mai clare, dar ele au fost la fel de ....neconcludente....
                    Acum, la primirea coletului, am inteles si de ce....ca sa ascunzi cele 2 crapaturi ale cauciucului din partea dreapta sus....dupa cum se vede de aici:

                    Nu ca m-ar deranja la joc, dar nu este fair-play fata de cumparator....iar decizia apartine cumparatorului, dar in cunostinta de cauza, si nu indus in eroare...
                    AVIZ AMATORILOR
                    - - - Actualizat - - -
                    ...cam multe omisiuni din partea acestui vanzator....cu manerul lemnului, cu crapaturile fețelor....
                    - - - Actualizat - - -
                    cam asta este si ideea!este mult mai usor sa vinzi un produs ascunzandu-i defectele!puneti poze cat mai clare stimate domn si spuneti la cumparator ce defecte are produsul daca are,asa omul stie ce cumpara iar dvs nu va patati cu nimic reputatia daca aveti!
                    tb alc t05/t05 fx

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X