Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Memorialul Marcel GIOSAN Amatur Romania - Piatra Neamt - 15-16 octombrie 2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 21 (0 members and 21 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • La Vizoli Alexandru din Fagaras un meniu de pui. Multumesc!
    Bubucrys Bubucrys likes this.

    Comentariu


    • Rugăminte la colegi care știu că nu pot participa la turneu să se retragă din timp, sunt colegi pe lista de așteptare care m-au sunat să știe și ei din timp pt cazare, învoire serviciu, dacă vor prinde loc.
      Mulțumim frumos.
      Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
      fh tenergy 05
      bh rakza 7 soft

      Comentariu


      • Se retrage Cserei Ștefan avansați Apahida

        Trimis de pe al meu SM-A536B folosind Tapatalk

        Bubucrys Bubucrys likes this.

        Comentariu


        • Postat în original de Bubucrys Vezi post

          Bună dimineața, având în vedere că la open este lista de așteptare te rog Emi sa ne confirmi până marți seara dacă poți ajunge , dacă nu ajungi să știm sa între altcineva, poate trebuie cazare etc mulțumim.
          Înțeleg foarte bine aceste griji, și am și menționat în primul mesaj de mulțumire că voi da curs acestei invitați doar în cazul în care nu se simte nimeni lezat de acest lucru.De aceea mă vad nevoit să renunț la această favoare de a participa la turneu prin primirea Wild-card-ului, dar mă simt onorat de invitația Comitetului Director prin Domnul Toma Florin, și îi voi da curs, deja rezervandu-mi bilet de avion și camera la Hotel in Piatra Neamț.Deci voi ajunge cu siguranța cel tarziu sămbată dimineața, și să nu încurc nici o socoteală, o să-mi pun și un sandwich la pachet.
          Să ne vedem sanatoși.

          P.S.Doar Vineri dimineața știu in care avion ma voi urca, si cam unde voi ateriza.Deci pana Vineri nu stiu nici eu.

          Comentariu


          • Se retrage Jichici Svetozar - Timișoara - Open
            Bubucrys Bubucrys likes this.
            Blade : OSP Virtuoso AC (Rst)
            Fh : Xiom Omega VII Pro (2,0 mm) black
            Bh : Andro Rasanter R 42 (2,0 mm) green

            Comentariu


            • CIOBANU GABRIEL OPEN-meniu de "zburatoare".
              Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
              Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

              Comentariu


              • Bibilică pentru tine
                TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                Comentariu


                • Ficleanu Gabriel-hobby- meniu porc . Mulțumesc

                  Trimis de pe al meu SM-A715F folosind Tapatalk

                  Bubucrys Bubucrys likes this.

                  Comentariu


                  • Se retrage Buhai Andrii - Elite
                    Bubucrys Bubucrys likes this.

                    Comentariu


                    • Buna ziua,
                      Moisuc Catalin - hobby - meniu pui
                      Gorasciuc Marius - avansati - meniu pui

                      Multumesc
                      Bubucrys Bubucrys likes this.

                      Comentariu


                      • Se retrage Uglea Mihai, Open. 🙏🏿
                        Bubucrys Bubucrys likes this.

                        Comentariu


                        • buna ziua, se retrage Alexandru Crotoru, lista asteptare OPEN. Mult succes
                          Bubucrys Bubucrys likes this.

                          Comentariu


                          • Se retrage Apopei Rares Gabriel, avansati , Brașov de pe lista de așteptare !
                            Bubucrys Bubucrys likes this.

                            Comentariu


                            • Postat în original de Zosim1 Vezi post

                              Înțeleg foarte bine aceste griji, și am și menționat în primul mesaj de mulțumire că voi da curs acestei invitați doar în cazul în care nu se simte nimeni lezat de acest lucru.De aceea mă vad nevoit să renunț la această favoare de a participa la turneu prin primirea Wild-card-ului, dar mă simt onorat de invitația Comitetului Director prin Domnul Toma Florin, și îi voi da curs, deja rezervandu-mi bilet de avion și camera la Hotel in Piatra Neamț.Deci voi ajunge cu siguranța cel tarziu sămbată dimineața, și să nu încurc nici o socoteală, o să-mi pun și un sandwich la pachet.
                              Să ne vedem sanatoși.

                              P.S.Doar Vineri dimineața știu in care avion ma voi urca, si cam unde voi ateriza.Deci pana Vineri nu stiu nici eu.
                              Multumim de raspunsul prompt.
                              Avind in vedere aceasta renuntare, wild card-ul merge la D-l GOLAI Gheorghe - Piatra Neamt

                              P.S. Cit despre sandwich, nu-i nevoie..gasim ceva saratele pe la sala.

                              Comentariu


                              • D-nu Golai Gheorghe mulțumește pt wild card - ul oferit.
                                gigy_golai gigy_golai likes this.
                                Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                                fh tenergy 05
                                bh rakza 7 soft

                                Comentariu


                                • Postat în original de Bubucrys Vezi post
                                  Cine dorește meniu vegan sa scrie numele și ce dorește putem oferi :
                                  Orez cu legume, parjoale de soia, salată
                                  Piure, șnițel de soia, salată.
                                  Multumesc ca intr un final v ati gandit
                                  As dori si eu 2 meniuri din acestea vegane
                                  Teodor Ursu
                                  As mai avea o intrebare legata de cazare
                                  Sunt sigur ca s au scris niste numere de telefon pe undeva in aceste 30 pagini de inscrieri, nu am reusit sa le observ. Imi poate da vreun organizator cateva nr de tel unde ma pot caza?
                                  Multumesc frumos.

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de TEODOR URSU Vezi post

                                    Multumesc ca intr un final v ati gandit
                                    As dori si eu 2 meniuri din acestea vegane
                                    Teodor Ursu
                                    As mai avea o intrebare legata de cazare
                                    Sunt sigur ca s au scris niste numere de telefon pe undeva in aceste 30 pagini de inscrieri, nu am reusit sa le observ. Imi poate da vreun organizator cateva nr de tel unde ma pot caza?
                                    Multumesc frumos.
                                    Sunt chiar pe prima pagina...in anuntul turneului

                                    Pentru Cazare:
                                    Casa Moldoveana....tel 0749 538 874
                                    Hotel Ceahlau 3*......tel 0233 219 990
                                    Hotel Central 4*.......tel 0233 216 230....www.centralplazahotel.ro
                                    Pensiunea Roua......tel 0753 053 260....www.pensiunea-roua.ro
                                    Pensiunea Ayan......tel 0744 581 883....www.pensiuneayan.ro
                                    Pensiunea Byblos....tel 0749 056 056....www.pensiuneabyblos.ro
                                    Pensiunea Lido.......tel 0233 226 349.....www.pensiune-lido.ro
                                    Pensiunea Aris........tel 0754 452 200.....www.arismeridian.ro

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de florin toma Vezi post
                                      Sunt chiar pe prima pagina...in anuntul turneului

                                      Pentru Cazare:
                                      Casa Moldoveana....tel 0749 538 874
                                      Hotel Ceahlau 3*......tel 0233 219 990
                                      Hotel Central 4*.......tel 0233 216 230....www.centralplazahotel.ro
                                      Pensiunea Roua......tel 0753 053 260....www.pensiunea-roua.ro
                                      Pensiunea Ayan......tel 0744 581 883....www.pensiuneayan.ro
                                      Pensiunea Byblos....tel 0749 056 056....www.pensiuneabyblos.ro
                                      Pensiunea Lido.......tel 0233 226 349.....www.pensiune-lido.ro
                                      Pensiunea Aris........tel 0754 452 200.....www.arismeridian.ro
                                      Multumesc frumos.
                                      Presupun ca sunt intr o zona oarecare apropiata de sala

                                      Comentariu


                                      • Buna ziua,
                                        Se inscrie Petrescu Vlad - Avansati - Fratauti Noi

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de TEODOR URSU Vezi post

                                          Multumesc ca intr un final v ati gandit
                                          As dori si eu 2 meniuri din acestea vegane
                                          Teodor Ursu
                                          As mai avea o intrebare legata de cazare
                                          Sunt sigur ca s au scris niste numere de telefon pe undeva in aceste 30 pagini de inscrieri, nu am reusit sa le observ. Imi poate da vreun organizator cateva nr de tel unde ma pot caza?
                                          Multumesc frumos.
                                          D-nu Ursu 0740697281 este nr meu sa renunțat la o cameră din ce-mi amintesc eu pe lângă sala polivalenta, sunați-mă când puteți.
                                          Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                                          fh tenergy 05
                                          bh rakza 7 soft

                                          Comentariu


                                          • Tricouri Butterfly Tosy, la fel ca și cele purtate de jucătorii super-campioanei Germaniei🇩🇪, Borussia Düsseldorf, vor fi acordate Liderilor Județeni Avansați AmaTur Romania🇷🇴, la Turneul Campionilor 2022 - Memorialul Marcel Giosan, care va avea loc la Piatra-Neamț în zilele de 15 și 16 octombrie 2022.🏓

                                            1x1 hosting
                                            BUTTERFLY ROMÂNIA
                                            TABLE TENNIS FOR YOU

                                            Tel. Răsvan: 0721-223501; Showroom: 0736-887467
                                            E-mail: office@prosoftbn.ro
                                            Facebook: https://www.facebook.com/ButterflyRomania/
                                            Instagram: @butterflyromania
                                            YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCCi...bjtiYaVxGQamQA

                                            http://www.tt-shop.ro
                                            http://www.butterfly.tt
                                            http://www.tenisdemasa.ro
                                            OPEN THE WORLD

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Bubucrys Vezi post

                                              D-nu Ursu 0740697281 este nr meu sa renunțat la o cameră din ce-mi amintesc eu pe lângă sala polivalenta, sunați-mă când puteți.
                                              Multumesc pentru camera, am rezolvat.
                                              Bubucrys Bubucrys likes this.

                                              Comentariu


                                              • Din pacate, sunt nevoit sa ma retrag (Popa Robert, Targoviste DB, hobby)
                                                ivamaistru ivamaistru likes this.
                                                Blade: Timo Boll ALC
                                                FH: Yasaka Rakza XX
                                                BH: Butterfly Dignics 05

                                                Comentariu


                                                • Din Tg Mureș se înscrie la categoria elite, Man Cristina.
                                                  patraulea1980 patraulea1980 likes this.

                                                  Comentariu


                                                  • Se retrage Buie Laurentiu- Arad, avansati

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X