Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar Xiom Yanus sau Dr.Neubauer Special Defence

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 8 (0 members and 8 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar Xiom Yanus sau Dr.Neubauer Special Defence

    Cumpar Xiom Yanus - 2,0 mm sau Dr.Neubauer Special Defence - 1,5 mm, fata rosie, stare foarte buna.
    Astept oferte, la un pret convenabil.
    Tel.0740.32.52.11

  • #2
    Yanus de 1,5 impecabil negru

    Comentariu


    • #3
      Eu caut fata rosie. Oricum, care era pretul?
      - - - Actualizat - - -
      Ce parere aveti?
      Caut o fața care sa inlocuiasca un Tenergy 05. Am renuntat la ea pentru ca, desi sunt foarte multumita de spin, arunca prea tare si as avea nevoie de mai mult control. Asadar, poate imi recomandati o fata care sa aiba acelasi spin ca T05, dar un speed putintel mai mic (cam de 80%) si un control mai mare.
      Ce parere aveti? Poate chiar si un Tenergy 25?
      Am cautat sa cumpar Xiom Yanus sau Dr.Neubauer Special Defence dar nu am gasit.
      Asadar, astept cateva puncte de vedere, cu mentiunea ca as prefera, pe langa caracteristicile de mai sus si o rezistenta buna (in timp) a feței.

      Comentariu


      • #4
        Donic Bluefire M2 2mm.
        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

        Comentariu


        • #5
          Am eu un Yanus DF rosu de 1.5. Daca sunteti interesat/a, o las la 100 lei+transport.

          Comentariu


          • #6
            http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...a-Carbon/page6
            dupa cum vezi....omul il lasa la 100....
            Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
            Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
            Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de deea Vezi post
              Eu caut fata rosie. Oricum, care era pretul?
              - - - Actualizat - - -
              Ce parere aveti?
              Caut o fața care sa inlocuiasca un Tenergy 05. Am renuntat la ea pentru ca, desi sunt foarte multumita de spin, arunca prea tare si as avea nevoie de mai mult control. Asadar, poate imi recomandati o fata care sa aiba acelasi spin ca T05, dar un speed putintel mai mic (cam de 80%) si un control mai mare.
              Ce parere aveti? Poate chiar si un Tenergy 25?
              Am cautat sa cumpar Xiom Yanus sau Dr.Neubauer Special Defence dar nu am gasit.
              Asadar, astept cateva puncte de vedere, cu mentiunea ca as prefera, pe langa caracteristicile de mai sus si o rezistenta buna (in timp) a feței.
              Oricate concesii ai face, in nici un caz Janus nu poate fi un substitut pentru Tenergy! Janus e o fata de aparare, care in variantele cu burete mai gros poate fi folosita pentru a ataca ocazional.
              Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
              Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

              Comentariu


              • #8
                Multumesc dl. Laky, de asemenea, gabikr, si, pentru dl Claudiu84, nu vreau sa arunc banii aiurea, e 129 unul nou, dar apreciez intentia Dvs.
                Cu mult respect, astept, in continuare, opinii.

                Comentariu


                • #9
                  daca vrei ceva mai ieftin,are "ramyru" Xiom Yanus la 50 ron..succes uite:http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...d-lemn-si-fete
                  DHS Hurricane Long 5
                  FH: Tenergy 05
                  BH: Giant Dragon Talon

                  Comentariu


                  • #10
                    pt ce vrei tu cred ca un donic acuda s2 ar fi foarte buna...xiom yanus nu e chiar o fata de aparare...e ceva ce incearca sa le faca pe toate bine...
                    tibhar def plus jumulita
                    gambler reflectoid 1,0
                    dawei 388 D-1 ox

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de deea Vezi post
                      Multumesc dl. Laky, de asemenea, gabikr, si, pentru dl Claudiu84, nu vreau sa arunc banii aiurea, e 129 unul nou, dar apreciez intentia Dvs.
                      Cu mult respect, astept, in continuare, opinii.
                      De curiozitate, unde ati gasit dvs cu 129 lei, pentru ca eu am gasit cu 140, numai la dl Gelu Popescu...

                      Comentariu


                      • #12
                        M-am inselat cu 129 lei. Pe viva au xiom la 129, dar nu si Yanus. Scuze!
                        - - - Actualizat - - -
                        Multumesc Adelin. Are Yanus, dar negru si, chiar si asa, nu stiu in ce stare e, poze - nu etc...

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: Cumpar Xiom Yanus sau Dr.Neubauer Special Defence

                          Postat în original de deea Vezi post
                          M-am inselat cu 129 lei. Pe viva au xiom la 129, dar nu si Yanus. Scuze!
                          Nici o problema... Spor la gasit fata dorita!

                          Comentariu

                          Procesare...
                          X