Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand paleta

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand paleta

    Vand paleta tenis de masă!
    Lemn: Joola Legend!
    Fete: Yasaka XTEND SG
    Paleta arata foarte bine fetele sunt aproape noi.
    Pret: 250 lei neg
    Cine este interesat poate sa ma contacteze la 0728747593
    Ultima editare de RobEEE; 21.nov.2012, 17:53.

  • #2
    Salutare,si spor la vanzare..
    S-a mai discutat aici,nu toata lumea are id de mess.
    Exista persoane foarte serioase,carora pur si simplu nu le place messul,sau facebookul.
    Te sfatuiesc,posteaza poze aici,nu e un efort prea mare,si sigur vei avea mult mai mult succes in vanzarea paletei.

    Bafta!

    P..s scuze de Off-topic.Daca paleta e ca si noua,de ce o vinzi?ce nu iti place la ea?
    Este prima ta paleta profesionala?
    Lemn:Butterfly Liu Shiwen
    FH: Tenergy 05
    BH: Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      Salut! Am incercat sa postez pozele dar nu am permisiune pt ca nu are contul vechime
      Esta a 3-a mea paleta profesionala si vreau sa o vand pentru ca nu mai practic acest sport si nu am ce sa fac cu ea.
      Puteti sa ma ajutati sa postez pozele? Adica sa va trimit un msj privat cu link-urile de la poze si sa dati un edit la post

      Comentariu


      • #4
        Pozele cu paleta lui Robeee


        EDITAT CLAU:
        Dl George, daca faceti o treaba duceti-o pana la capat.
        Am uploadat eu imaginile astfel incat sa apara thumbnails
        Lemn:Butterfly Liu Shiwen
        FH: Tenergy 05
        BH: Dignics 05

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de RobEEE Vezi post
          Salut! Am incercat sa postez pozele dar nu am permisiune pt ca nu are contul vechime
          Sunt multi care isi fac un cont doar ca sa puna un link de reclama. Drept urmare am dat permisiune de postare linkuri doar userilor cu vechime de .. 1 zi. In general spamerii cedeaza daca nu pot posta linkurile de reclama/spam in ziua inregistrarii.
          Oricum se pare ca v-ati inregistrat aici doar ca sa vindeti o paleta...
          lemn: Waldner Dotec Carbon
          fețe: Dignics 05/Dignics 05

          Comentariu


          • #6
            Pai eu am aflat de acest forum de la un prieten de al meu care joaca tenis de masă. Si l-am intrebat cum pot sa vand paleta si el mi-a zis de acest forum.. Ca sa nu va suparati pentru asta pot sa va ajut cu ceva?

            Comentariu


            • #7
              Multumesc domnule Claudiu pentru postarea imaginilor.
              Eu am incercat sa le uploadez direct,dar pur si simplu imi aparea un x rosu in dreptul fiecarei poze,si nu ma lasa sa le incarc,desi ambele sunt in format jpg si au mai putin de 500 kb.
              Am schimbat formatul uneia din ele in png,dar tot nu imi dadea voie sa o incarc.
              De aceea am postat pe un alt site si am pus linkurile.
              Lemn:Butterfly Liu Shiwen
              FH: Tenergy 05
              BH: Dignics 05

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de george25 Vezi post
                Multumesc domnule Claudiu pentru postarea imaginilor.
                Eu am incercat sa le uploadez direct,dar pur si simplu imi aparea un x rosu in dreptul fiecarei poze,si nu ma lasa sa le incarc,desi ambele sunt in format jpg si au mai putin de 500 kb.
                Am schimbat formatul uneia din ele in png,dar tot nu imi dadea voie sa o incarc.
                De aceea am postat pe un alt site si am pus linkurile.
                Nu e locul sa iti explic aici cum se pun poze, dar daca altii stiu (vezi alte anunturi sau poze de la turnee), inseamna ca functioneaza. Asta inseamna ca poate ar trebui sa ajute cei care pot intr-adevar sa ajute.
                Iar cei care nu stiu sa nu se erijeze in helperi.
                lemn: Waldner Dotec Carbon
                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                Comentariu


                • #9
                  Stiu sa pun poze,am pus de foarte multe ori,doar ca aseara,nu am putut sa le incarc.
                  O fi fost vina netului meu,a pozelor,sau a serverului,nu am de unde sa stiu.
                  Lemn:Butterfly Liu Shiwen
                  FH: Tenergy 05
                  BH: Dignics 05

                  Comentariu


                  • #10
                    Pretul este acum de 220 lei!

                    Comentariu


                    • #11
                      Pretul s-a redus acum la 180 de lei!!

                      Comentariu


                      • #12
                        Anuntul este inca valabil!!

                        Comentariu


                        • #13
                          Trebuie sa va aduc o critica, poate va fi constructiva nu numai aici pe forum, ci in general, in viata... Va cam jucati cu termenii. Spuneti ca fetele sunt aproape noi, dar din fotografii se vad clar micile ciupituri de margine care apar numai de la joc destul de indelungat si oxidarea fetei negre in zona degetului aratator (pe care nu-l tineti corect ), ambele fenomene cantrazicand afirmatia dvs. Deasemeni, lumina "mestesugit" asezata pt a nu se vedea centrul fetelor unde de obicei apare uzura, coroborata cu ceea ce deja am evidentiat, va descalifica. Era mai corect sa spuneti ca vindeti o paleta in conditiile care se vad in fotografii, sau "in stare buna" si atunci nu aveati decat de castigat increderea si stima celor care vor sa cumpere.
                          Lemn- Bty Viscaria
                          FH - TENERGY 05
                          BH - TENERGY 80

                          Comentariu


                          • #14
                            si eu am intampinat mereu probleme in a posta pozele, de multe ori le uploadez si apoi pur si simplu nu apare link-ul in mesaj, a trebuit sa incerc de foarte multe ori ca sa reusesc
                            si sincer cred ca il certati degeaba pe george, a fost bine intentionat si a vrut sa ajute
                            aurel ciupiturile pot fi de la taiat, de noi, mie mi se intampla absolut tot timpul sa rup fata pe margini cand o tai, in afara de asta urma de deget apare relativ repede pe unele fete, de ex dupa o luna de joc sa zicem, ceea ce in principiu nu contrazice afirmatia de "aproape nou"
                            bine asta nu jnseamna neaparat ca nu ai dreptate
                            sper acu sa nu te superi si sa ma bati mai r?u ca de obicei pt ca te-am contrazis

                            - - - Actualizat - - -

                            si daca e sa o facem in continare pe forensic detectives, se vede urma de deget pe fata neagra de la priza foarte corecta, si nu se vad alte urme de deget pe fata neagra sau cea rosie de la priza de serva, semn ca serveste fara sa schimbe prizele; fetele au urme clare de taiere cu un cutter prost la fel cum fac eu; mai mult dupa cum arata marginile ma face sa cred ca sunt fete moi gen 32 grade; se mai vede ca a folosit neagra pe rever si da cu rosia pe fh ceea ce inseamna ca omul nu a fost niciodata fan chinezeasca neagra pe fh sau nu a folosit chinezesti, fanii chinezestilor dau cu neagra pe fh si nu pot renunta la asta nici cand joaca cu euro jap
                            Ultima editare de danr; 13.dec.2012, 19:26.

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de danr Vezi post
                              si eu am intampinat mereu probleme in a posta pozele, de multe ori le uploadez si apoi pur si simplu nu apare link-ul in mesaj, a trebuit sa incerc de foarte multe ori ca sa reusesc
                              si sincer cred ca il certati degeaba pe george, a fost bine intentionat si a vrut sa ajute
                              aurel ciupiturile pot fi de la taiat, de noi, mie mi se intampla absolut tot timpul sa rup fata pe margini cand o tai, in afara de asta urma de deget apare relativ repede pe unele fete, de ex dupa o luna de joc sa zicem, ceea ce in principiu nu contrazice afirmatia de "aproape nou"
                              bine asta nu jnseamna neaparat ca nu ai dreptate
                              sper acu sa nu te superi si sa ma bati mai r?u ca de obicei pt ca te-am contrazis

                              - - - Actualizat - - -

                              si daca e sa o facem in continare pe forensic detectives, se vede urma de deget pe fata neagra de la priza foarte corecta, si nu se vad alte urme de deget pe fata neagra sau cea rosie de la priza de serva, semn ca serveste fara sa schimbe prizele; fetele au urme clare de taiere cu un cutter prost la fel cum fac eu; mai mult dupa cum arata marginile ma face sa cred ca sunt fete moi gen 32 grade; se mai vede ca a folosit neagra pe rever si da cu rosia pe fh ceea ce inseamna ca omul nu a fost niciodata fan chinezeasca neagra pe fh sau nu a folosit chinezesti, fanii chinezestilor dau cu neagra pe fh si nu pot renunta la asta nici cand joaca cu euro jap
                              Nu ma supar dar nu continui aici cu argumentele, pt ca o sa creada omul ca am ceva "special", cu el. Si asa am "incarcat" destul topicul de vanzare, cu comentariile noastre. Restul, mai vorbim in particoler.
                              Lemn- Bty Viscaria
                              FH - TENERGY 05
                              BH - TENERGY 80

                              Comentariu

                              Procesare...
                              X