Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar Tibhar Grass Dtecs OX rosu

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar Tibhar Grass Dtecs OX rosu

    Cumpar Tibhar Grass Dtecs OX rosu , vand Tibhar Grass Dtecs 1,2 mm rosu 155x150 jucata o saptamana in stare perfecta, 70 lei,
    eventual schimb cu prima.
    Ultima editare de laky; 26.nov.2012, 12:25.
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

  • #2
    Laki, am eu una patrata ox rosie la 120lei, dar daca o vrei imi promiti ca nu-mi mai bati colegii aradeni)
    A fost fata la oferta la 80 lei dar trebuia sa vand 5 bucati odata.
    E adevarat ca e mai spurcata ca Dr. Neubauer?
    Ultima editare de roman bogdan; 25.nov.2012, 10:31.
    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

    Comentariu


    • #3
      Caut una SH, pentru ca deja am cumparat una noua cu burete de 1,2 si mi s-a micsorat bugetul, dar nu prea ma impac cu ea, e prea rapida, si trebuie sa joci destul de departe de masa.Cu un OX, stilul se apropie mai mult de ceea ce am jucat pana acum. Fata de dr. Neubauer, trebuie ragandit insa jocul de aparare. Alta fata, alt stil. Are un potential deranjant foarte mare, dar trebuie mult antrenament pentru a o stapani.
      ...80 la oferta, plus promisiunea???
      Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
      Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

      Comentariu


      • #4
        grosimea buretelui la d-tecs are o mai mica importanta decat la celelalte ierburi fiindca are perisorii foarte tensionati...ati incercat sa scoateti buretele?
        tibhar def plus jumulita
        gambler reflectoid 1,0
        dawei 388 D-1 ox

        Comentariu


        • #5
          Laki, vb cu neamtu, si incerc sa ti-o scot macar la 100 daca pot, si ti-o aduc la turneu final.
          Blade: VECHITURA CU 70 LEI
          FH: FATA DE ROATA DE MASINA
          BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Joo Vezi post
            grosimea buretelui la d-tecs are o mai mica importanta decat la celelalte ierburi fiindca are perisorii foarte tensionati...ati incercat sa scoateti buretele?
            Odata am incercat la un Hallmark Super special 0.6 si am stricat bunatatea de fata! M-am gandit la aceasta rezolvare, dar topshetul e prea subtire si foarte elastic. Am dat si cu cel de 1.6mm si e mai rapid si mai putin deranjant ca cel de 1.2. Asa ca scot la vanzare Tibhar Grass Dtecs de 1.2 mm, rosu taiat la 155X150mm jucat o saptamana, 70 lei.Poza o pun deseara.
            Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
            Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

            Comentariu


            • #7
              Chiar nu are nimeni?
              Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
              Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

              Comentariu


              • #8
                Am eu laki, ai rabdare poate ti-o mai pot reduce
                Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                Comentariu


                • #9
                  Buna seara!
                  Sunt interesat de fata Tibhar Grass Dtecs 1,2 mm !
                  Putem discuta la turneul de la Sf.Gheorghe?
                  Multumesc!

                  Comentariu


                  • #10
                    Din pacate pentru dumneavoastra, fata a plecat la Cluj! Topic inchis.
                    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X