Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Palete STIGA Fury Advance WRB si STIGA Effect

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand Palete STIGA Fury Advance WRB si STIGA Effect

    Paleta STIGA Fury Advance WRB noua, 80 ron
    Paleta STIGA Effect folosita ocazional 50 ron
    0722564331, alex
    Ultima editare de alexvanilla; 11.dec.2012, 02:31.

  • #2

    Comentariu


    • #3
      Daca ma uit si daca nu gresesc este o Paleta hobby,,, mai greu ai sa vinzi asa ceva pe aici... Cam tot ce se vinde pe aici pe forum, sunt palete profesionale adica sunt facute din lemne si fete speciale care se lipesc si se schimba cand este nevoie... Paletele hobby dupa 1. luna nu mai au spin si nu sar asa de tare. Daca ai nevoie de mai multe detali te ajut cu placere.
      Noroc!
      Ultima editare de leo33; 09.dec.2012, 17:58.

      Comentariu


      • #4
        Mersi de sfat. Am observat nivelul vanzarilor de aici.
        Din cate am citit despre fury nu pare a fi paleta hobby mai ales la pretul de peste 250 lei in magazin. Si daca ar fi, poate sunt si amatori aici care si-ar dori un chilipir de genul asta

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de alexvanilla Vezi post
          Mersi de sfat. Am observat nivelul vanzarilor de aici.
          Din cate am citit despre fury nu pare a fi paleta hobby mai ales la pretul de peste 250 lei in magazin. Si daca ar fi, poate sunt si amatori aici care si-ar dori un chilipir de genul asta
          Pune-te si citeste putin modul de postare a anunturilor de vanzare si dupa aceea posteaza sa nu te trezesti cu "surprize" pe post de "chilipir"
          Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

          Comentariu


          • #6
            Dar chiar te rog ilumineaza-ma la ce te referi, incerci sa fi ironic sau esti doar frustrat din vreun motiv? Daca ai ceva de spus, zi din prima.
            Unde vreti sa vand paletele? In piata de muraturi? Daca va derajeaza treceti peste.

            Comentariu


            • #7
              Ambele palete sunt palete hobby, pt cine doreste doamne dai sa le poti vinde... STIGA Fury Advance WRB daca e noua cum ai spus la 80 de lei chiar este un pret extraordinar de bun, ea fiind 80 euro... problema e ca pe acest forum majoritatea cauta palete profesionale si toti au ceva contra paletele hobby de asta sunt mai rautaciosi unii... spor la vanzare
              Lemn: Butterfly Petr Korbel
              BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

              Comentariu

              Procesare...
              X