Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Tsp Balsa 6.5 Off

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Tsp Balsa 6.5 Off

    Salut as avea si eu o intrebare,ce fete s-ar potrivi pe Tsp Balsa 6.5 Off daca jocul meu este unul ofensiv,ar merge Tenergy,sau bluefireM1? Si pe BH ce ar merge?

  • #2
    rakza 7 cu rakza 7 soft...am un amic care are aceasta combinatie...se potriveste f bine!

    Comentariu


    • #3
      eu eram cel in cauza...Lemnul este rigid...am jucat cu el 2 ani...cel mai bine s-a potrivit, la stilul meu, Rakza pe FH si Rakza soft 2.0 pe rever, dar si Acuda S3, daca vrei sa sara ceva mai incet...Am jucat foarte bine cam un an si cu Xiom Vega euro pe FH, ce arunca mai incet decat Rakza...
      Este foarte bun la capace, drepte, topspin de langa masa sau semidistanta, daca initiezi tu...nu te ajuta la retopspin sau topspin de la distanta...sau liftate.
      Este in schimb deficitar la preliuarea serviciilor 'delicate'...
      In principiu, pentru a domoli un pic rigiditatea lemnului, ar fi bine sa te orientezi catre fete mai moi....Bluefire M2 nu mi-a placut pe lemnul asta, buretele prea tare, lipsa simt...iar tenergy, asa si asa...se poate mai bine cu alte fete...din gama tenergy ar merge mai bine cele FX.
      Spor la joc
      Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
      Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
      Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

      Comentariu


      • #4
        Multumesc frumos de raspunsuri

        Comentariu

        Procesare...
        X