Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand paleta Timo Boll Spirit anatomic + 2 fete Baracuda 2.0 - 400 lei

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand paleta Timo Boll Spirit anatomic + 2 fete Baracuda 2.0 - 400 lei

    Vand paleta folosita aprox. 30 de ore.
    Lemnul este Timo Boll Spirit arylate-carbon, cu maner anatomic.
    Fetele sunt Donic Baracuda 2.0 ambele.
    Au unele mici ciupituri pe margini. Cea rosie are si o crapatura, dupa cum se vede in poza.
    Lemnul are o foarte mica lovitura pe margine.
    Celor care vor sa-l vada/probeze, le stau la dispozitie la Viva aproape oricand.
    Vad ca e la moda sa vinzi materialele folosite in cutie. Doritorilor le pot da si cutia lemnului, plicurile si resturile ramase dupa taierea fetelor, precum si factura de achizitie a materialelor.
    Daca valoarea mi-ar permite sa fac un review paletei, as descrie lemnul ca fiind extraordinar. Are un sweet spot cat toata suprafata, fiind foarte stabil, fara pic de vibratie. Fetele au spin cat cuprinde, insa sunt cam rapide pentru mana mea. Am crezut ca voi putea ajunge sa stapanesc setup-ul asta, dar la lovituri venite mai tare nu prea pun pe masa.
    L-as recomanda cuiva de nivel peste mediu.
    Pentru aparatori este exclus, il cumparati degeaba.
    Il voi ruga pe George Durdun sa posteze o parere avizata despre paleta in cauza, fiindca o stie foarte bine. Eventual si pentru ce gen de jucatori ar recomanda-o.
    Pret: 400 lei
    0724.33.33.22
    Fișiere atașate
    Joc oricand cu oricine.
    Nu ma intristez cand e 11-0 pt. adversar, ma bucur ca am jucat cu unu' mai bun.
    paleta: TBS & Baracuda 2,0 / Baracuda 2,0
    nivel: petarda spre pocnitoare

  • #2
    Fetzele Baracuda merg exceptional pe anumite lemne facute de Dl. Levi. Si eu am avut mari dificultati in a le controla pana le-am gasit lemnul potrivit. E pacat sa le vinzi, intrucat sunt excelente.
    koto-limba-tei(miez)-limba-koto e o combinatie beton pt Baracuda, dar nu mai are Dl. Levi tei pt miez. Ar putea incerca insa Ayous sau Kiri (lemnul imparatesei). Ayous e mai flexibil, deci mai indicat decat Kiri pt topspin.
    Daca esti decis sa renunti la fețe, da-mi te rog dimensiunile si pretul, daca le vinzi la bucata. M-ar interesa cea neagra. Noua sa gaseste cam la 115 lei (36 USD).
    DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX
    Dr. Levi All; FH: Yasaka Razka Max; BH: TSP Curl-PH OX

    Comentariu


    • #3
      Daca vrei neaparat sa joci cu o paleta (mai) buna..eu cred ca nu trebuie sa vinzi ce ai acum..sunt super si lemnul si fetele lemnul este off deci control f bun poti face orice cu el (doar daca esti aparator sa spunem ca iti trebuie un lemn all sau off-) si de asemenea cu fetele alea nu sunt off+ deci putin antrenament si dupa o luna mai vb . Spun asa si ma bag in discutie ca si eu la inceput..am bagat destui bani in echipament ..lemne fete de toate ,fara putin antrenament nu vei ajunge sa simti care setup ti se potriveste mai bine , si decat sa arunci cu banii in stanga si in dreapta..mai bine joci cu ce ai ca acest setup nu este..paleta de comert ..se poate juca cu el de la incepatori pana la avansati . Sper sa nu te superi pentru subiectul postat de mine , spor la sala si numai bine.
      Blade-TBS
      Fh- T05-2.1
      Bh- T05fx-1.9

      Comentariu


      • #4
        lemul separat se vinde ?

        Comentariu


        • #5
          Daca "spargi" setupul eu sunt interesat de fata rosie. Cele bune!
          Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Serban Vezi post
            Vand paleta folosita aprox. 30 de ore.
            Lemnul este Timo Boll Spirit arylate-carbon, cu maner anatomic.
            Fetele sunt Donic Baracuda 2.0 ambele.
            Il voi ruga pe George Durdun sa posteze o parere avizata despre paleta in cauza, fiindca o stie foarte bine. Eventual si pentru ce gen de jucatori ar recomanda-o.
            Pret: 400 lei
            Intradevar pot confirma ca acest setup este o "bomba" pentru mana lui Silviu, e mult prea rapida, el nu avand miscari automatizate. Am dat de mai multe ori cu ea si imi pare rapida chiar si pentru mine, surpzinzator de repede pentru aceasta combinatie, care in mod normal, dupa ce scrie pe internet in review ar trebuii sa fie un off, ea tintand spre OFF++++ !
            Acesta paleta este foarte buna pentru cineva care are o anumita siguranta in lovituri si ii place sa sara foarte tare.

            www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
            www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
            https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
            Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
            https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

            Comentariu


            • #7
              Multam' pentru review G. !
              Anunt valabil!
              Joc oricand cu oricine.
              Nu ma intristez cand e 11-0 pt. adversar, ma bucur ca am jucat cu unu' mai bun.
              paleta: TBS & Baracuda 2,0 / Baracuda 2,0
              nivel: petarda spre pocnitoare

              Comentariu

              Procesare...
              X