Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemne Def si Off-

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand lemne Def si Off-

    VANDUT 1. Butterfly Power Defense nou
    Lemnul a fost probat 1 ora si e in stare perfecta.
    Dimensiuni: 165 x 155
    Maner drept: 98 x 28
    Greutate: cam 90
    Cu acest lemn joaca Roman Bogdan
    5 Straturi (cele exterioare sunt tari)
    Destul de rigid
    Viteza cam 6.5-7 din 10 (nu e foarte lent)
    Pret: 130 lei (transport inclus) - Redus la 100 (fara transport - expediez doar prin curier)

    VANDUT 2. Lemn dr. Levi All+ spre Off- testat cam 2 ore.
    E compus din limba - fibra de bazalt - ayous - ayous (miez) - ayous - f.bazalt - limba
    Greutate: 84 gr.
    Pret: 100 lei (i se vor plati d-lui Levi).
    Cum am deja o adevarata colectie de 6 lemne, e timpul sa ma despart de unele dintre ele. Acesta fiind cel mai putin prietenos cu iarba, il scot la vanzare iar plata, dupa m-am inteles cu d-nul Levi, va fi efectuata direct in contul dansului.
    Lemnul are un control foarte bun si arunca mingea la un unghi mediu-mare, deci il recomand cu fete cu throw angle mediu sau chiar mediu-mic pentru cine prefera joc bazat in principal pe blocuri si atacuri drepte. Nu stiu daca e potrivit pentru burete moale (fx). Stratul de bazalt ii confera putina duritate, deci ar putea merge cu orice tip de fata, dar cum eu nu joc cu fx prefer sa nu trag concluzii.
    Ultima editare de tudorprecup; 16.feb.2013, 18:40.
    DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX
    Dr. Levi All; FH: Yasaka Razka Max; BH: TSP Curl-PH OX

  • #2
    Ceva poze... Sunt interesat.
    Cu ce fete l-ati probat? Vad ca folositi iarba OX.
    Dupa parerea dvs, merge cu iarba cu burete?
    TsE

    Comentariu


    • #3
      Buna,
      Scuze pentru intarzierea cu care raspund. Crezusem ca mi-a fost inclus postul in lista subiectelor abonate.
      Arata exact ca in imaginea din mesaj. N-are sens sa-l pozez din diverse unghiuri intrucat e in stare perfecta.
      Mi-e greu sa ma pronunt legat de fețele cu care s-ar combina bine, eu fiind in mod clar incompatibil cu lemnele tari, rigide. Il luasem pentru fratele meu, care se pare ca-mi seamana, neputandu-se adapta nici el
      Vazand cum joaca Bogdan Roman cu acest lemn am fost convins ca va merge singur... El stiu ca are Butterfly Bryce FX pe FH, dar ce iarba foloseste n-am retinut. E cu burete, daca bine-mi amintesc. Trimite-i mp si-ti va spune. Parerea mea e ca nu e potrivit pentru fețe cu burete tare si ar putea merge bine pentru aparare de la distanta si semi-distanta, stiluri de joc straine mie.
      Fiind perioada sarbatorilor, reduc pretul la 100 lei (transport prin curier rapid, suportat de client).
      DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX
      Dr. Levi All; FH: Yasaka Razka Max; BH: TSP Curl-PH OX

      Comentariu


      • #4
        Valabi.
        Tocmai am mai scos un lemn la vanzare (vezi primul post).
        DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX
        Dr. Levi All; FH: Yasaka Razka Max; BH: TSP Curl-PH OX

        Comentariu


        • #5
          Valabil.
          Butterfly Power Def redus la 90 lei + transport
          DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX
          Dr. Levi All; FH: Yasaka Razka Max; BH: TSP Curl-PH OX

          Comentariu

          Procesare...
          X