Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Schlager Carbon T5000 Fl fluture negru

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Schlager Carbon T5000 Fl fluture negru

    Un prieten vinde un lemn Schlager carbon Tamca 5000 Fl, fluture negru , stare foarte bună, fără reparații.
    400 Euro preț fix

    Exclus schimburi!
    Orice relații numai la tel 0744708493 Marius

  • #2
    Valabil!

    Comentariu


    • #3
      De actualitate!

      Comentariu


      • #4
        Oare ce gramaj are?
        Lemn Michael Maze ALC
        Forehand Dignics 09c
        Backhand: Tenergy 19

        Comentariu


        • #5
          Valabil

          Comentariu


          • #6
            gramaj?
            Lemn Michael Maze ALC
            Forehand Dignics 09c
            Backhand: Tenergy 19

            Comentariu


            • #7
              Așa cum am precizat în anunț, orice informații se pot solicita doar la proprietar Marius 0744708493. Vă rog nu solicitați info pe forum, că nu dețin eu lemnul. Mulțumesc

              Comentariu


              • #8
                Daca v-ati asumat sa ajutati un prieten si i-ati postat anuntul pe forum, asumati-va si tot ce rezulta de aici, adica sa raspundeti la intrebarile celor interesati. Altfel, il puteati ajuta sa-si faca un cont pe forum si nu va "stresa" nimeni.

                Comentariu


                • #9
                  Pe forumul italian am vazut ca sunt puse de la inceputul anuntului poze si greutate,respectiv la fete grosime si dimensiuni!am vazut ca la noi se practica:nu punem poze ,nu gramaj nu informatii oamenii intreaba si anuntul devine de actualitate pe prima pagina!

                  Trimis de pe al meu SM-A226B folosind Tapatalk

                  Tibi.68 Tibi.68 likes this.
                  tb alc t05/t05 fx

                  Comentariu


                  • #10
                    95g are lemnul.
                    Prietenul are o vârstă, nu le are cu internetul, smartphone-urile și alte modernisme. Dar văd că există oameni care nu pot să-și lămurească curiozitățile sunând la nr de tel oferit, dar au timp să posteze povești lungi pe net.
                    În ce mă privește, eu am publicat un anunț, nu mi-am asumat nimic.

                    Comentariu


                    • #11
                      Ok, anunt inchis. Mergeti si vindeti pe olx. Acolo curiozitatile oamenilor se vorbesc la telefon.Eu v-am vorbit frumos, nu v-am luat peste picior. Aveti si un avertisment cu aceasta ocazie. Mai un derapaj si ramaneti fara cont.

                      Comentariu

                      Procesare...
                      X