Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand w.Schlager sau dau la schimb

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 17 (0 members and 17 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand w.Schlager sau dau la schimb

    Paleta este in stare buna , O vand pentru ca este prea rapida pentru mine , + ca m-am cam lasat de tenis de masă . Pretu este Negociabil Pm daca te intereseaza .

    (at) ofer paleta tot cu fetele de pe ea , sunt Friendship fx 720 noi . Imagini Mai jos.

    PRET 95 lei+ Pretu este final + dau si fetele in acelasi pret.!
    NR TELEFON 0749330269



  • #2
    SARACA ...PALETA.(lemn)

    Comentariu


    • #3
      hahaha zici ca plange...... eu zic sa o faci cadou unui pasionat.
      Yasaka Rakza 7 Soft‎ /HM Levi /Butterfly Tenergy 05

      Comentariu


      • #4
        salut si la multi ani mio poti dona mie daca vrei pt ca nu cred ca o cumpara cineva dar eu pot juca si asa cu ia dar nu am nici un ban ca iti dadeam iti pot da alt lemn daca vrei un lemn foarte bun nu am nevoie de fete daca vrei sa le pastrezii si iti mai dau 15 lei id de mess tstyll

        Comentariu


        • #5
          te depaseste lemnul. asta e ca la masini . multi proprietari de Mercedes nici nu stiu sa le aprecieze datorita faptului ca nu au mers si cu alte marci. au dat banii peste ei si si-ai luat MERCEDES. daca le pui steau in botul altui model de masina ei zic ca merg tot cu Mercedesul. nu fac diferenta .
          Yasaka Rakza 7 Soft‎ /HM Levi /Butterfly Tenergy 05

          Comentariu


          • #6
            poate il doneaza cum ai zis tu dar eu ii ofer si altceva in schimb asa ca lasa mercedesul

            Comentariu


            • #7
              Nusti de ce postezi tinere.. tu cu mercedesu.. vezi-ti de masinile tale . De donat nu pot am dat o suma de bani si eu pe el.. dau la schimb cu ceva sa ma tenteze.

              Comentariu


              • #8
                In primul post ai zis ca te cam lasi de sportul asta.Sincer dupa cum arata lemnul asta ar fi o decizie inteleapta.Nu vad pentru ce ai mai face schimburi . In ceea ce priveste tineretea........ am copii cat tine baiete
                Sa o donezi, bineinteles ca era o afirmatie retorica pentru a contientiza faptul ca nu prea ai avut grija de lemn. Suntem intr-o tara libera sa faci ce vrei. Poti lovi cu un lemn unde vrei si ce vrei.
                Ultima editare de cerbu.nicu; 04.ian.2013, 09:01.
                Yasaka Rakza 7 Soft‎ /HM Levi /Butterfly Tenergy 05

                Comentariu


                • #9
                  M-am apucat iarasi.. dar este mult prea rapid pentru mine ..Deci in concluzie la schimb.Sau tot de vanzare.

                  Comentariu


                  • #10
                    am eu un lemn bun cu control tot ce vrei iti dau la schimb pe el daca vrei este adus din china lam primit cadou daca vrei imi spui

                    Comentariu


                    • #11
                      Imi poti spune cum se numeste lemnu si mai multe detalii despre el.

                      Comentariu


                      • #12
                        lemnul se numeste yaping are si tablita pe maner este un off-cu control tot ce vrei este un lemn extraordinar

                        Comentariu


                        • #13
                          Eu pot sa-ti ofer o fata patrata. Tibhar Rokie D- tecs, care este 130 lei
                          Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                          FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                          BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                          Comentariu


                          • #14
                            o cumpar eu paleta la pretul cerut cu tot cu fete aveti aici nr meu de tel pt detalii 0748352369 multumesc ! am ansa o antrebare a fost rupta sau fisurata la maner ?
                            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                            Comentariu


                            • #15
                              Caut mai mult schimb de cat a o vinde.

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de alehandro Vezi post
                                o cumpar eu paleta la pretul cerut cu tot cu fete aveti aici nr meu de tel pt detalii 0748352369 multumesc ! am ansa o antrebare a fost rupta sau fisurata la maner ?
                                Pare rupta...

                                Comentariu


                                • #17
                                  Nu o mai vand , am ales sa o trimit la cluj pentru o mica reparare/Tc

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    cu grija oameni buni cam neserios

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      De ce neserios? ca ai vrut sa-mi dai o paleta cu 15 ron Chinezeasca?? Oricum paleta va fii trimisa maine la cluj pentru operatie.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Dl PaiPai eu de mult vi-am oferit acest pret si ati zis ca ok cand veniti in tara o sa trimiteti, vi-am dat adresa tot date contact
                                        Surpriza nu ati trimis si dupa ce am revenit la o saptamana de asteptare mi-ati trimis MP cu "si ce daca m-am razgandit ca l-am trimis la reparat!"

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          nu l-a trimis nici la reparat ! a vrut sa ai dau un lemn la schimb dar iam spus ca nu mai sunt interesat! o data a vrut schimb , pe urma reparatie dupa care iar schimb... asa ca eu am renuntat!... aviz amatoriii!!!!
                                          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            si mie mia facut la fel a zis ca la trimis la reparat si ca dupa ce vine il trimite iam spus ca numai vreau am renuntat o seara buna

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Deci toata lumea e de acord avem un mic Tepar din Mureș printre noi?

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Postat în original de D.D. Vezi post
                                                Deci toata lumea e de acord avem un mic Tepar din Mureș printre noi?
                                                D.D ...vad ca ai simturi bune!

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Varsta isi spune cuvantul, SE INTAMPLA SI LA CASE MAI MARI
                                                  Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                                  FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                                  BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X