Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand robot JOOLA TT BUDDY

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand robot JOOLA TT BUDDY

    Vand robot JOOLA TT BUDDY fara adaptor pret 350 lei.transportul nu este inclus.

  • #2
    Poate-i faci o "caracterizare" la sectiunea Echipamente, caci fiind cel mai ieftin robot de pe piata, lumea ar fi curioasa sa stie la ce nivel se situeaza (viteza, spin, frecventa) serviciile acestui robot "low cost".
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

    Comentariu


    • #3
      este un robot bun pt. a invata - consolida loviturile de baza insa am gasit pe plan local un ROBOPONG 2040 un robot mai complex, de aceea nu mai doresc sa investesc bani intr-un adaptor si sincer nici nu m-am interesat cat costa unul. aveti aici si 2 filmulete de prezentare:
      !

      Comentariu


      • #4
        Multumesc pentru videourile de prezentare , dar m-ar fi interesat o parere personala asupra celor constatate in timpul antrenamentelor. Cat de puternic este topspinul, cat de energic e backspinul in comparatie cu o lovitura similara a unui jucator bun?
        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

        Comentariu


        • #5
          Despre ce adaptor e vorba?

          Comentariu


          • #6
            de la priza la aparat de 9 V 2 A
            - - - Actualizat - - -
            Alimentator ac/dc ALI0074C 9V 2A gasiti aici
            http://www.okazii.ro/accesorii-lapto...-2a-a121871037
            Ultima editare de adi catri; 19.ian.2013, 15:19.

            Comentariu


            • #7
              valabil

              Comentariu


              • #8
                mai e valabil?
                - - - Actualizat - - -
                ofer 300...platesc eu transportul

                Comentariu


                • #9
                  a fost vandut.

                  Comentariu

                  Procesare...
                  X