Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand TB ZLC - 350 lei fara transport

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand TB ZLC - 350 lei fara transport

    Nu este negociabil pretul.
    Lemnul a fost jucat, are cant facut.
    Manerul este FL.

  • #2
    Va salut,
    Puteti pune niste poze va rog frumos cu lemnul ? Ar dorii un prieten de-al meu sa-l achizitioneze...Multumesc...
    BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

    "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

    Comentariu


    • #3
      o sa-i fac niste poze zilele urmatoare.
      tot ce pot sa va spun este ca lemnul este in stare buna, intr-adevar a fost jucat si are cantul facut de persoana de la care l-am cumparat.
      nu a fost rupt sau ceva de genul asta.
      stiu cat costa unul nou, insa decat sa stea degeaba la mine mai bine sa se bucure altcineva de el.

      Comentariu


      • #4
        Imi revine mie sarcina de a posta foto cu TB ZLC-ul....

        sper ca sunt concludente pentru potentialii cumparatori....
        Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
        Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
        Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

        Comentariu


        • #5
          sunt lemne si chinezesti cu aceasi structura de lemn la fel la fel si mai ieftin si 150 de lei sau poate mai putin sanitaru avea unu daca il cunoasteti

          Comentariu


          • #6
            scuze ca intervin dar nu lipseste ceva la acest lemn ? au fost slefuite suprafetele ?
            Yasaka Rakza 7 Soft‎ /HM Levi /Butterfly Tenergy 05

            Comentariu


            • #7
              Am avut cateva zile la mine acest lemn...eu am facut pozele...din ce am vazut, suprafetele au fost slefuite si lacuite, apoi iar slefuite foarte fin...au fost reparate loviturile de pe cant apoi protejat cu furnir...
              - - - Actualizat - - -
              Postat în original de sponeta Vezi post
              sunt lemne si chinezesti cu aceasi structura de lemn la fel la fel si mai ieftin si 150 de lei sau poate mai putin sanitaru avea unu daca il cunoasteti
              E tare greu cu punctuatia asta in limba romana...are si ea rostul ei...
              In alta ordine de idei, din ce am dat eu cu lemnul asta, este foarte bun si are un simt "original"...
              ?n general diferentele dintre lemnele "de firma" și cele care le copiaza consta in tehnologia de lipire, și nu în succesiunea straturilor de furnir, sau tipul și grosimea acestora...ceea ce duce la o modificare a simtului...dar sunt și lemne "originale" cu diferente de comportament, greutate și simț destul de mari.
              Ca o exceptie (pe care o stiu eu) : mi s-a intamplat sa am doua lemne similare pana aproape la ultimul detaliu, mai putin pastila producatorului...HRT si Stiga ebenholtz...(voi posta intr-o alta sectiune foto comparative). La joc se aseamana de parca ar fi "gemene"...
              Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
              Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
              Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

              Comentariu


              • #8
                Off topic:
                (at)gabikr: merci de comentariul cu Ebenholz V - am unul pe drum
                Blog de tenis de masă

                Comentariu


                • #9
                  valabil

                  Comentariu

                  Procesare...
                  X