Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

xiom omega iv pro sau xiom sigma europe pe un bty alc

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • xiom omega iv pro sau xiom sigma europe pe un bty alc

    buna ziua tuturor.
    as dori un sfat din partea dumneavoastra.care fete credeti ca ar merge mai bine pe un lemn BTY ALC: xiom OMEGA IV PRO sau xiom SIGMA EUROPE.
    astept cat mai multe sfaturi.
    va multumesc.

  • #2
    Dupa lemn s-ar parea ca esti atacant lemnul dupa parerea mea este un pic greu (in jur de 85-90 gr.).Fetzele de la xiom si ele ,indiferent care ,sunt si ele grele,dar ca rezistenta sunt f.f. bune(ADICA NU SE UZEAZA ASA REPEDE).Dar sa revenim la ale noastre eu te sfatuiesc sa le cumperi SIGMA deoarece ,in compensare cu lemnulALC(adica are un control mare)viteza acestor fețe te vor ajuta in castigare a mai rapida a punctele.Agata foarte bine pe topspin,loveste excelent la atac(datorita controlului avut de lemn).Alegerea este a ta ,dar eu as fi optat mai degraba la un BLUFIRE M2 sau de ce nu la un tenergy 05 .M-am uitat la varsta ta si consider ca esti iute de picioare ca o sa cam ai bataie de cap la inceput cu acele fețe care le-ai vrut .Am jucat si eu mult timp cu XIOM SIGMA si am avut rezultate f.bune cu ele,dar acum totul depinde si de tine ca jucator.Degeaba ai lemne si fețe perfecte una ptr. cealata,daca tu ca jucator nu stapanesti jocul f.bine.CU STIMA SI RESPECT ,succes in activitatea sportiva
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

    Comentariu


    • #3
      va multumesc frumos pt sfaturi.

      Comentariu


      • #4
        Pe fh sau bh? xiom omega 4 pro sau xiom sigma pro nu europe!
        Lemne: DHS Hurricane Long W997
        FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
        BH: DHS GoldArc 8

        Comentariu

        Procesare...
        X