Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

magazin tibhar?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 8 (0 members and 8 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • magazin tibhar?

    de unde pot comanda in romania produse tibhar?
    m-ar interesa tibhar genius sound si n-am prea gasit pe net...
    si daca tot citeste cineva m-ar interesa si un sfat. joc cu tenerfy 05 pe fh insa e prea rapid pentru mine, nu simt inca paleta la mingi taiate si nici nu am precizie in lovitura...e drept efectul e incredibil, doar ca momentan e prea rapida fata asta pentru mine...ce fete recomandati? care sa fie putin mai controlabile, sa nu aiba viteza lui tng...eventual sa pastreze efectul asta deosebit
    multumesc
    ZJ-SZLC
    fh/bh- Btf Tenergy o5fx

  • #2
    Magazinul Tibhar Romania se gaseste la Buzău. http://www.b90.ro/index.php?option=c...id=2&Itemid=22
    Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

    Comentariu


    • #3
      last update la oferta speciala: 01.iunie. 2011) tibhar genius sound nu este dar o sa sun maine, poate, poate...multumesc!
      ZJ-SZLC
      fh/bh- Btf Tenergy o5fx

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Andrei_Sb Vezi post
        last update la oferta speciala: 01.iunie. 2011) tibhar genius sound nu este dar o sa sun maine, poate, poate...multumesc!
        Asa este actualizeaza website-ul din cand in cand dar ideea este sa suni si iti pot aduce cam ce vrei de la Tibhar.. geniusul sound este la 140 lei.
        Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

        Comentariu


        • #5
          raspuns pentru intrebarea ta: Yasaka Rakza 7 SOFT :P
          We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
          Aristotle



          Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

          Comentariu


          • #6
            si radu imi tot spune de yasaka! imi iau o yasaka si un tibhar gs. si le tin in teste 3 saptamani...si ce o fi o fi...dar imi mai dau 2 saptamani de tng...:P
            multam!
            ZJ-SZLC
            fh/bh- Btf Tenergy o5fx

            Comentariu


            • #7
              Eu ti-as recomanda baracuda big slam are mai mult control decat Rakza 7 soft si spin garla...
              Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de adishorul Vezi post
                Eu ti-as recomanda baracuda big slam are mai mult control decat Rakza 7 soft si spin garla...
                E si asta o idee, e si mai ieftina! Durabilitatea cred ca e putin mai scazuta. Insa oricum nu conteaza la andrei, ca si el le schimba des, nu apuca sa se uzeze!
                We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
                Aristotle



                Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

                Comentariu


                • #9
                  Insa oricum nu conteaza la andrei, ca si el le schimba des, nu apuca sa se uzeze!
                  Buna asta.

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de cornelus3 Vezi post
                    Buna asta.
                    asta e un loc unde se discuta despre tenis de masă! vorbim in continuare de fete paleta!:P
                    - - - Actualizat - - -
                    Multumesc tuturor pentru sugestii! O sa iau astea 3 fete propuse la studiat sa vad ce zic forumurile! De baracuda aia chiar nu stiam, sunt chiar curios!
                    Multumesc
                    ZJ-SZLC
                    fh/bh- Btf Tenergy o5fx

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de Andrei_Sb Vezi post
                      asta e un loc unde se discuta despre tenis de masă! vorbim in continuare de fete paleta!:P

                      - - - Actualizat - - -

                      Multumesc tuturor pentru sugestii! O sa iau astea 3 fete propuse la studiat sa vad ce zic forumurile! De baracuda aia chiar nu stiam, sunt chiar curios!
                      Multumesc
                      vezi ca baracuda big slam sunt chiar acum la oferta cu 190 de lei perechea nou noute.. daca vrei second am si eu..
                      Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de adishorul Vezi post
                        vezi ca baracuda big slam sunt chiar acum la oferta cu 190 de lei perechea nou noute.. daca vrei second am si eu..
                        si un tibhar genius sound second n-ai? ca o combinatie tibhar gs /baracuda bs- second m-ar interesa :P...m-ar interesa sa cumpar second pentru ca le iau strict ca sa probez...
                        ZJ-SZLC
                        fh/bh- Btf Tenergy o5fx

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de Andrei_Sb Vezi post
                          si un tibhar genius sound second n-ai? ca o combinatie tibhar gs /baracuda bs- second m-ar interesa :P...m-ar interesa sa cumpar second pentru ca le iau strict ca sa probez...
                          Am avut tibhar genius sound acum un an jumatate si nu m-a "satisfacut" deloc.. atunci am inceput sa folosesc baracuda big slam..
                          Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

                          Comentariu

                          Procesare...
                          X