Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vind lemne

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vind lemne

    Lemn defensiv yasaka sweeper 110 ron , jucat doua sapt. - Lemn Butterfly Primorac of- cu miner anatomic aproape nou 130 ron - Lemn Kong Linghui Penholder nou off 150 ron - Donic Persson off jucat 30 ron - 0724.125.770 sau 0725.639.525

    - - - Actualizat - - -
    Vindut Donic Valdner Black Davil si Ma Lin extraofensiv. Vindut DHS.
    Ultima editare de nick; 22.feb.2013, 00:04. Motiv: adaugare

  • #2
    foarte bun lemnul yasaka ma lin extra offensive.excelenta priza.recomand......
    BUTTERFLY TIMO BOLL ZLF
    XIOM OMEGA VII PRO
    GAMBLER ZERO

    Comentariu


    • #3
      Lemnul ma lin extra off are o mica lovitura pe cat.
      - - - Actualizat - - -
      Ultima editare de nick; 25.ian.2013, 18:31.

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de nick Vezi post
        Lemnul ma lin extra off are o mica lovitura pe cat.
        - - - Actualizat - - -
        ma intereseaza lemnul Ma Lin Extra offensive.
        Te rog sa mai pui ceva poze cu acesta, sau sa mi le trimiti pe email: gabi.gogu(at)gmail.com

        Comentariu


        • #5
          Buna seara. Nu il cunosc pe dl. Nicu, cel care vinde aceste produse. Pot sa va spun doar ca , dupa ce ne-am inteles pe data de 25.01 sa-i cumpar lemnul Yasaka Ma Lin Extra Ofensiv, astazi, cand eu credeam ca gasesc deja lemnul la posta, imi trimite un mesj sec in care imi spune ca nu imi mai vinde lemnul din diverse motive. Pot sa va spun si ca , din cauza ca am stabilit sa-i cumpar lemnul , am renuntat la altul mai ieftin. Iata aici:
          http://www.ebay.de/itm/130838310849?...#ht_500wt_1203
          Fiecare trage din inamplarea asta ce concluzie vrea, eu insa am tras concluzia ca dl. Nicu este un neserios!
          Ultima editare de fmarius2000; 30.ian.2013, 00:06.

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de fmarius2000 Vezi post
            Buna seara. Nu il cunosc pe dl. Nicu, cel care vinde aceste produse. Pot sa va spun doar ca , dupa ce ne-am inteles pe data de 25.01 sa-i cumpar lemnul Yasaka Ma Lin Extra Ofensiv, astazi, cand eu credeam ca gasesc deja lemnul la posta, imi trimite un mesj sec in care imi spune ca nu imi mai vinde lemnul din diverse motive. Pot sa va spun si ca , din cauza ca am stabilit sa-i cumpar lemnul , am renuntat la altul mai ieftin. Iata aici:
            http://www.ebay.de/itm/130838310849?...#ht_500wt_1203
            Fiecare trage din inamplarea asta ce concluzie vrea, eu insa am tras concluzia ca dl. Nicu este un neserios!
            - - - Actualizat - - -
            Nu vreau sa intru in polemica si sa motivez , doar mi-am cerut scuze pe p.m. Va asigur ca i se poate intimpla oricui. O zi buna.

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de fmarius2000 Vezi post
              Buna seara. Nu il cunosc pe dl. Nicu, cel care vinde aceste produse. Pot sa va spun doar ca , dupa ce ne-am inteles pe data de 25.01 sa-i cumpar lemnul Yasaka Ma Lin Extra Ofensiv, astazi, cand eu credeam ca gasesc deja lemnul la posta, imi trimite un mesj sec in care imi spune ca nu imi mai vinde lemnul din diverse motive. Pot sa va spun si ca , din cauza ca am stabilit sa-i cumpar lemnul , am renuntat la altul mai ieftin. Iata aici:
              http://www.ebay.de/itm/130838310849?...#ht_500wt_1203
              Fiecare trage din inamplarea asta ce concluzie vrea, eu insa am tras concluzia ca dl. Nicu este un neserios!
              Eu nu cunosteam nimic din intelegera voastra, mai ales ca nu apare nimic in topicul aferent vanzarii lemnului respectiv, si in plus, vorbind ieri la telefon cu nick, nu mi-a spus absolut nimic ca ar fi intersata si alta persoana de achizitie!
              Insa, daca nu mi-a trimis deja lemnul, iar fmarius2000 mai este intersat de achizitie, eu pot renunta...

              Comentariu


              • #8
                Gabi,
                cei de la vivasportshop.ro sunt importatorii pe Romania de Yasaka. Poate merita vorbit si cu ei despre acel lemn.
                Postat în original de gabi.gogu Vezi post
                Eu nu cunosteam nimic din intelegera voastra, mai ales ca nu apare nimic in topicul aferent vanzarii lemnului respectiv, si in plus, vorbind ieri la telefon cu nick, nu mi-a spus absolut nimic ca ar fi intersata si alta persoana de achizitie!
                Insa, daca nu mi-a trimis deja lemnul, iar fmarius2000 mai este intersat de achizitie, eu pot renunta...
                Crestem CAMPIONI! Antrenam INTELIGENTA! CS VOINTA Cluj

                Comentariu


                • #9
                  Ofertele nu mai sunt valabile decit pt București. Avem o problema cu plata curierului. Normal mi se pare sa plateasca curieratul cel care vrea sa cumpere. Si inca ceva : preturile nu mai sunt negociabile. Multumesc. O seara si zi placuta va doresc , bafta la concursuri.

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de nick Vezi post
                    Ofertele nu mai sunt valabile decit pt București. Avem o problema cu plata curierului. Normal mi se pare sa plateasca curieratul cel care vrea sa cumpere. Si inca ceva : preturile nu mai sunt negociabile. Multumesc. O seara si zi placuta va doresc , bafta la concursuri.
                    Nu comentez, deoarece as repeta dupa fmarius2000!
                    succes la vanzare, sa aveti clienti ce va vor accepta inconsecventa...
                    Va doresc si eu sa aveti bafta la concursuri.

                    Comentariu


                    • #11
                      Domnule Gogu vedeti ca v-am trimis lemnul , il mai luati sau nu ?

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de nick Vezi post
                        Domnule Gogu vedeti ca v-am trimis lemnul , il mai luati sau nu ?
                        Daca l-ati trimis, il iau, conform intelegerii avute telefonic.

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de gabi.gogu Vezi post
                          Daca l-ati trimis, il iau, conform intelegerii avute telefonic.
                          o.k.

                          Comentariu


                          • #14
                            Valabil

                            Comentariu


                            • #15
                              buna
                              Lemn defensiv yasaka sweeper 110 ron
                              ce miner are si care este ultimul pret cu transport inclus ?
                              multumesc !
                              Butterfly Viscaria fl
                              Butterfly tenergy05

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de gabi.gogu Vezi post
                                Daca l-ati trimis, il iau, conform intelegerii avute telefonic.
                                Felicitari, gabi.gogu pt atitudine.


                                Postat în original de nick Vezi post
                                Nu vreau sa intru in polemica si sa motivez , doar mi-am cerut scuze pe p.m. Va asigur ca i se poate intimpla oricui. O zi buna.
                                Va asigur domnule nick, ca mie si multor alti forumisti, nu ni se poate intampla sa ne luam inapoi, cuvantul dat, indiferent de motiv.
                                Lemn- Bty Viscaria
                                FH - TENERGY 05
                                BH - TENERGY 80

                                Comentariu


                                • #17
                                  buna
                                  poze cu acest lemn te rog Lemn defensiv yasaka sweeper 110 ron !
                                  Butterfly Viscaria fl
                                  Butterfly tenergy05

                                  Comentariu


                                  • #18

                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -

                                    - - - Actualizat - - -
                                    Sweeper , defensiv dar si de atac. Are un feeling excelent.
                                    Ultima editare de nick; 22.feb.2013, 00:21. Motiv: adaugare

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      vindut yasaka sweepwer
                                      - - - Actualizat - - -
                                      Vindut primorac of minus.
                                      - - - Actualizat - - -
                                      Mai este la vinzare kong linghui si stiga optimum sync.
                                      - - - Actualizat - - -
                                      Cit si donic persson off.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Valabil.Multumesc.

                                        Comentariu

                                        Procesare...
                                        X