Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand donic blue fire sau schimb

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand donic blue fire sau schimb

    vand donic blue fire rosu 2,0mm jucata 3 ore sau schimb cu neagra in aceiasi stare cu donicul meu.accept si un butterfly tenergy neagra de 2,1mm in stare f. buna cu diferenta de bani din partea mea.pret vanzare 110ron.nu pun poze decat celor cu adevarat interesati.

  • #2
    Una din regulile vanzatorilor de materiale sportive este sa afiseze prin diferite metode materialele care sunt la vanzare - cumparare.Citeste regulamentul,ar trebui ca cel ce raspunde de acest site sa nu mai accepte asemenea postari
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

    Comentariu


    • #3
      Ma intereseaza aceasta fața dar subscriu si eu la cele spuse de dl Marcu Vasile si pe langa poze va rog sa precizati ce tip de Bluefire este (M1, M2 sau M3).
      Stima
      Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

      Comentariu


      • #4
        scuze am omis!! fata este m1 si poze nu am pus deocamdata deoarece fata este la sala si eu sunt acasa.voi revenii cu poze

        Comentariu


        • #5
          Ok. Eu ma retrag din achizitie pentru ca e o fața cam grea pentru mana mea (preferam un M2 sau chiar M3). Dar oricum daca puneti poze cred ca o sa vindeti repede pentru ca e o fața foarte apreciata si cautata. Bafta la vanzare!
          Ultima editare de CornelTT; 21.ian.2013, 11:21.
          Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

          Comentariu


          • #6
            fata scoasa de la vanzare.topic inchis.

            Comentariu

            Procesare...
            X