Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand produse ANDRO ,BUTTERFLY SI DHS

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 13 (0 members and 13 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand produse ANDRO ,BUTTERFLY SI DHS

    LICHIDARE DE STOC!!!! la produse Andro, Butterfly, DHS "de exemplu,Andro HD la 100.oo Andro Pips 100.oo,mingi px1.oo,tricouri de la Andro,Butterfly fara gulere la numai 45.oo,cu gulere la 68.oo,shorturi Butterfly la 45.oo,de la DHS avem fete 90.oo-100.oo si multe alta produse la preturi foarte bune.A sosit marfa noua Temper Tech,Alu Case,huse patrate,huse forme palet si multe altele.Persoana de contact G.Levente 0735167632 sau 0740766087

  • #2
    un sait sau o adresa sa putem vedea ce aveti la vanzare ..MULTUMESC
    Blade: kiso hinoki VII
    Fete:BH Joola samba+ FH Tibhar nimbus sound
    tel.0741118700

    Comentariu


    • #3
      eu doresc poze cu ceva tricouri si marimi disponibile cu guler !!
      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

      Comentariu


      • #4
        poze sau link la textile ,....
        xzq
        t05fx
        t05fx

        Comentariu


        • #5
          si pe mine ma intereseaza un short si un tricou btf.
          mai multe detalii... poze...etc...

          Comentariu


          • #6
            ai cumva si andro plasma???

            Comentariu


            • #7
              Hai pune niste poze nu te lasa rugat atata
              Blade . PHOTINO
              Fh. Tibhar ev. Mx-p
              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

              Comentariu


              • #8
                se pare ca a postat anuntul doar asa de forma ! i-mi cer scuze dar anca nu vad sa fi raspuns cuiva ! e jenant !
                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                Comentariu


                • #9
                  Ma scuzati ca intervin, omul si-a lasat numarul de telefon, cei interesati ar putea suna si vorbi cu domnul ca e un om extraordinar si serios... probabil nu are timp de stat pe computer sau diverse motive si de asta isi lasa numarul de telefon pentru contact
                  Lemn: Butterfly Petr Korbel
                  BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                  Comentariu


                  • #10
                    una e sa discuti la tel si alta e sa vezi produsele ! eu vreau niste tricouri cum mi le va prezenta !! ..vocal la tel ... e albastru cu dungi albe si cu umbre verzi !!....uau ...ce fain ai va rog trimiteti !! sa fim seriosi la tel poti incheea tranzactia dupa ce vezi produsul !!
                    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                    Comentariu


                    • #11
                      eu mi-am luat de la el cite ceva
                      sort butterfly - 45 lei
                      minge butterfly orange 3* - 2 lei / buc
                      si o rola pt intins fetele tot butterfly - 9 lei
                      am sunat mi-a date detalii despre ce materiale are la reducere , si in 2 zile am primit marfa
                      care a fost exact asa cum a descris-o
                      eu recomand sa-l sunati

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de Druzard Vezi post
                        ai cumva si andro plasma???
                        ,da am toate gama Andro
                        - - - Actualizat - - -
                        Buna,vad ca unii nu sant multumiti cu acest post asa ca vreau sa lamuresc un lucru.Avem aproape toate gama de la Andro,asta inseamna in jur de 50 produse diferite,apoi mai avem Butterfly in jur de 40 produse si mai avem si niste fete de la DHS.Nu am cum sa fotografiez si sa postez pe toate,asa ca daca cineva vrea un anumit produs va rog sa ma contactati ori tel.ori lasati nr.tel prin MP si va contactez eu.Multumesc pentru intelegere...

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de alehandro Vezi post
                          una e sa discuti la tel si alta e sa vezi produsele ! eu vreau niste tricouri cum mi le va prezenta !! ..vocal la tel ... e albastru cu dungi albe si cu umbre verzi !!....uau ...ce fain ai va rog trimiteti !! sa fim seriosi la tel poti incheea tranzactia dupa ce vezi produsul !!
                          Tot respectul pentru cei care fac ceva pentru tenismeni....Este f important faptul ca se fac oferte ptr. fel si fel de produse.
                          Dar insist sa subliniez faptul ca asa cum NU stim sa facem un biet de comert... tot asa NU vom face NICIODATA Mercedes.
                          Asta este diferenta de valoare. Rog feedback.
                          Respecte!!!
                          Blade: BTY Timo Boll ALC
                          Fh : Tibhar Evolution MX-P
                          Bh : Tibhar Genius

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de Gorgenyi Levente Vezi post
                            ,da am toate gama Andro
                            - - - Actualizat - - -
                            Buna,vad ca unii nu sant multumiti cu acest post asa ca vreau sa lamuresc un lucru.Avem aproape toate gama de la Andro,asta inseamna in jur de 50 produse diferite,apoi mai avem Butterfly in jur de 40 produse si mai avem si niste fete de la DHS.Nu am cum sa fotografiez si sa postez pe toate,asa ca daca cineva vrea un anumit produs va rog sa ma contactati ori tel.ori lasati nr.tel prin MP si va contactez eu.Multumesc pentru intelegere...
                            Faceti o lista cu ele macar !!!!!!!!!!
                            Butterfly Viscaria fl
                            Butterfly tenergy05

                            Comentariu


                            • #15
                              TRICOU BUTTERFLY INO negru - verde marime M-L aveti ?

                              Comentariu


                              • #16
                                Buna ziua mai am o bucata verde marimea M la pretul de 45,00ron

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de Gorgenyi Levente Vezi post
                                  Buna ziua mai am o bucata verde marimea M la pretul de 45,00ron
                                  Dar un XXL sau XXXL, Butterfly Inno, orice culoare?
                                  TsE

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    am trimis MP...
                                    Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      http://oveco.ro/fitfeel/tt/admin-unde puteti sa va uitati si sa comandati

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Cred ca linkul corect este urmatorul:
                                        http://oveco.ro/fitfeel/tt/
                                        Spor la vanzare!

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Cred ca preturile la unele produse sunt cele din 2009. Mai ales la lemnele Butterfly.
                                          Multumim.
                                          TsE

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Buna. Pe site-ul http://oveco.ro/fitfeel/tt/index.php...p&csoport_id=6, la imbracaminte nu apar decat marcile Butterfly, Adidas si Andro fara a se vedea produsele marcilor respective.
                                            Blade: Mizutani ZLC
                                            FH Nittaku Fastarc G1
                                            BH Xiom Sigma II Euro

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Buna seara...am vorbit mai demult cu dvs telefonic și am comandat o husa izoterma ADIDAS...ce puteți spune,a sosit sau mai trebuie sa aștept...au trecut mai bine de 6 luni de atunci...?!

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Inclin sa cred ca initiatorul topicului nu intra foarte des pe forum. Va recomand sa il sunati, eu asa am facut cand am avut nevoie de niste detalii de la dansul. Este foarte amabil si va raspunde promt. Cel putin in cazul meu asa a fost.
                                                Postat în original de emil,braila Vezi post
                                                Buna seara...am vorbit mai demult cu dvs telefonic și am comandat o husa izoterma ADIDAS...ce puteți spune,a sosit sau mai trebuie sa aștept...au trecut mai bine de 6 luni de atunci...?!

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Imi pare rau dar husa izoterma ADIDAS nu a sosit,am comandat dar nu le-au trimis,mai incerc de la alta firma daca gasesc va anunti.

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X