Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Lemn Nitakku Septear + Omega IV Pro (rosie) + Baracuda (neagra)

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand Lemn Nitakku Septear + Omega IV Pro (rosie) + Baracuda (neagra)

    {EDIT} : Lemn vandut, raman fetele la vanzare, sunt si imagini mai jos. Valabil pana la sfarsitul lunii februarie 2013. Mersi!
    Lemn si fete in stare buna. Fetele au fost jucate cateva luni, au in continuare spin / proprietati.
    Se vinde ca paleta completa sau doar lemnul. Doar predare personala, in București, la Top Tenis sau Viva Sport. Doritorii pot testa / verifica paleta.
    Pret:
    Lemn - 150
    Fete: 60 + 60 (impreuna la 100 ron) -
    Paleta cu totul: 240 RON, pret fix.
    Multumesc mult.
    0745 262 562
    Ultima editare de melusinefile; 06.feb.2013, 10:43. Motiv: lemn vandut - raman fetele la vanzare

  • #2
    Pune te rog poze. Ma intereseaza lemnul. Are ceva lovituri?
    nitaku septear
    Joola Energy

    Comentariu


    • #3
      salut Nicu, urmeaza sa pun si poze, dar abia pe dupa amiaza - daca ajungi cumva pe la viva sport, eu sunt si azi si maine dimineata acolo. Lemnul e in stare buna.
      -----
      EDIT: fara schimburi cu alte lemne / fete. Multumesc.

      Comentariu


      • #4
        eu in general merg la top tenis, e f. aproape d mine. poate ajungi pe marti, miercuri p acolo, il vad si il iau eu daca e ok. da-mi mes p privat daca e
        nitaku septear
        Joola Energy

        Comentariu


        • #5
          All right - iata si pozele, la acest link: https://plus.google.com/photos/10184...MWa-7ay9fHC_gE
          Cum se poate vedea, lemnul are o mica atingere in lateral, dar asta nu influenteaza jocul. Scuzati lipiciul, nu prea schimb / dau jos fetele, de obicei.
          (at)Nicu - ti-am dat si un mesaj pe privat.
          Toate cele bune,
          Andrei

          Comentariu


          • #6
            ok. ne vedem si in principiu il vreau.
            nitaku septear
            Joola Energy

            Comentariu


            • #7
              super. lemn rezervat.
              - - - Actualizat - - -
              Lemn vandut - asa cumparator recomand pentru toata lumea
              Au mai ramas fetele, vezi poze mai sus (60/60 ron, individual) sau 100 ron impreuna, la reducere. Doar predare personala in Top Tenis sau Viva Sport. (Fetele sunt scoase de pe paleta, stau in folie). Valabil pana la sfarsitul lunii februarie 2013.
              Multumesc.

              Comentariu

              Procesare...
              X