Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Paleta la 300 lei

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Paleta la 300 lei

    buna,vreau sa-mi cumpar o paleta buna la 300 lei,jocul meu este pe atac,dar nu am ideii bune de palete la 300 lei,as dori ca sa aiba si striatii paleta ca sa ma ajute la serve.

  • #2
    ce striatii? ) iarba? zimti? cu aia nu poti da serve cu efect... la ce nivel esti? dupa cum vorbesti se pare ca esti incepator
    Lemn: Butterfly Petr Korbel
    BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

    Comentariu


    • #3
      ai PM
      We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
      Aristotle



      Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Radu668 Vezi post
        ce striatii? ) iarba? zimti? cu aia nu poti da serve cu efect... la ce nivel esti? dupa cum vorbesti se pare ca esti incepator
        Serva se si primeste...

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Radu668 Vezi post
          ce striatii? ) iarba? zimti? cu aia nu poti da serve cu efect... la ce nivel esti? dupa cum vorbesti se pare ca esti incepator
          Cu 802-40 pot sa dau serve aproape la fel de spinoase cum dau cu fete lipicioase.
          www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
          http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de RBlade Vezi post
            Cu 802-40 pot sa dau serve aproape la fel de spinoase cum dau cu fete lipicioase.
            bine zis aproape
            We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
            Aristotle



            Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

            Comentariu


            • #7
              Salut. Uitate aici ai putea gasi ceea ce cauti. Toata stima.

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de fmarius2000 Vezi post
                Salut. Uitate aici ai putea gasi ceea ce cauti. Toata stima.
                Unde "aici"?
                www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                Comentariu


                • #9
                  Scuze. Cu tehnologia asta e posibil sa mai si gresim! http://www.tenisdemasa.ro/forum/showthread.php?p=151745
                  Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Am o paleta formata din doua fețe blufireM1 (pereche) si lemn li-ping kitex control 7+ viteza 9+.Este intr-o stare f.buna .Fetzele sunt f.bune agata f.bine si au un control deosebit.Daca doresti sunt deacord sa facem tranzactia.Mesaj pe m.p.daca esti de acord.
                    Blade . PHOTINO
                    Fh. Tibhar ev. Mx-p
                    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                    Comentariu


                    • #11
                      Iti recomand paleta Domnului Marcu am schimbat cateva mingi cu ea si isi merita toti banii
                      Stima
                      Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                      BH : Tenergy 05Fx
                      FH : Tenergy 05Fx

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de marcu vasile Vezi post
                        Am o paleta formata din doua fețe blufireM1 (pereche) si lemn li-ping kitex control 7+ viteza 9+.Este intr-o stare f.buna .Fetzele sunt f.bune agata f.bine si au un control deosebit.Daca doresti sunt deacord sa facem tranzactia.Mesaj pe m.p.daca esti de acord.
                        Recomand...Donic Li Ping este o investitie foarte eficienta ca raport performanta/pret...este un lemn care se cumpara, nu se da ...odata achizitionat, greu te mai desparti de el...
                        ....dar noi ne batatorim buricele degetelor de pomana, ca omul nostru a postat un anunt in urma cu 2 saptamani apoi a intrat in "anonimat"....
                        Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                        Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                        Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de gabikr Vezi post
                          Recomand...Donic Li Ping este o investitie foarte eficienta ca raport performanta/pret...este un lemn care se cumpara, nu se da ...odata achizitionat, greu te mai desparti de el...
                          ....dar noi ne batatorim buricele degetelor de pomana, ca omul nostru a postat un anunt in urma cu 2 saptamani apoi a intrat in "anonimat"....
                          ITI MULTUMESC PTR. SUSTINERE AM POSTAT DIN NOU PALETA PE SEIT . Te rog sa ma scuzi ca nu am mai dat nici un semn,dar m-am descurajat,ca nimeni nu a intrebat de ea.Sper sa fie de bun augur.
                          Blade . PHOTINO
                          Fh. Tibhar ev. Mx-p
                          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                          Comentariu

                          Procesare...
                          X