Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Donic Bluefire M2 rosu, 2mm, jucata 2 ore!

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 8 (0 members and 8 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand Donic Bluefire M2 rosu, 2mm, jucata 2 ore!

    Vand o fata Donic Bluefire M2 rosu, 2mm, jucata 2 ore, astazi, 08.02.2012.
    Fata a fost cumparata luni, 04.02.2013, de la Domnul Gelu (Andro Gir) care a taiat-o si lipit-o, intr-o maniera total profesionista si ii multumesc inca o data, pe un Donic Waldner Ultra Senso Carbon.
    O vand pentru ca arunca prea tare pentru mine (joc aproape de masa) si vreau sa-mi cumpar un Bluefire M3, cu acelasi spin, dar mai putin speed.
    Dimensiunile sunt 154(inaltime)/150 (latime).
    Fata este inca lipita pe lemn pentru ca, daca nu voi gasi persoane dispuse sa o cumpere, nici nu o voi mai dezlipi si voi juca cu ea asa cum este.
    Precizez ca nu ma intereseaza niciun schimb, doar incerc sa recuperez din bani pentru a lua un M3.

    Pret 110 Ron (134 la dl. Gelu). Ramburs Posta Romana sau banii in cont.
    UPDATE, ultimul pret 100 RON!
    Tel. 0758.612263


    Ultima editare de deea; 27.feb.2013, 23:25. Motiv: UPDATE, ultimul pret 100 RON!

  • #2
    Las-o acolo unde e! . Fata mai buna cu greu vei gasi, doua ore e prea putin pentru un verdict final! Nu ai precizat daca o joci pe FH, daca da, M3 e prea moale! Eventual fa un pas inapoi, loviturile devin astfel mai usor de executat.
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

    Comentariu


    • #3
      Este M2 domnu laky si sunt de acord cu sfatul RABDARE SI TRANSPIRATIE.
      Blade: kiso hinoki VII
      Fete:BH Joola samba+ FH Tibhar nimbus sound
      tel.0741118700

      Comentariu


      • #4
        Stiu, ma refeream la faptul ca daca vrea sa schimbe M2 cu M3, aceasta din urma e prea moale pentru FH.
        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

        Comentariu


        • #5
          Multumesc de opinii, dar am pus paleta in mana acum vreo 38 de ani, stiu ce pot, mai ales ce nu mai pot, asadar pozitia mea e ferma, voi lua un M3, desi mi-a suscitat interesul si noua fata Xiom Vega China 2013, comercializata de dl. Gelu, pe care, cu stima, il salut din nou.
          Inca ceva, ce nu am precizat.
          Pana acum am folosit un Tenergy o5 pe backhand, care l-am pus pe dulap tocmai datorita faptului ca arunca prea tare (0,2-0,5 in spatele mesei), la reverul meu. La fel se intampla si cu M2, un relativ substitut la T05. In rest, pe forehand, folosesc tot un T05 dar sunt super incantat.
          Ultima editare de deea; 09.feb.2013, 01:22.

          Comentariu


          • #6
            M-am lamurit, ati folosit M2 pe BH. In acest caz, intradevar M3 e o alternativa demna de luat in seama. Succes!
            Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
            Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de laky Vezi post
              Las-o acolo unde e! . Fata mai buna cu greu vei gasi, doua ore e prea putin pentru un verdict final! Nu ai precizat daca o joci pe FH, daca da, M3 e prea moale! Eventual fa un pas inapoi, loviturile devin astfel mai usor de executat.
              LASO CA E FFFFFF.BUNA FATA.Joaca cu ea o luna dar joaco nu un antrenament pe luna si apoi dati cu parerea.Eu am avuto 4 luni si mi-a placut la nebunie.Agata,efect cat incape,totul este cum iti faci miscarea din brat.Se joaca f. bine si de langa masa si de la semidistanta si de la departare,te rog sa o lesi o luna si o sa discutam dupa aceea .
              Blade . PHOTINO
              Fh. Tibhar ev. Mx-p
              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de marcu vasile Vezi post
                LASO CA E FFFFFF.BUNA FATA.Joaca cu ea o luna dar joaco nu un antrenament pe luna si apoi dati cu parerea.Eu am avuto 4 luni si mi-a placut la nebunie.Agata,efect cat incape,totul este cum iti faci miscarea din brat.Se joaca f. bine si de langa masa si de la semidistanta si de la departare,te rog sa o lesi o luna si o sa discutam dupa aceea .
                Daca tot ne-ati laudat M2 asa de frumos spuneti-ne si care sunt neajunsurile fetei, ca trebuie sa fie ceva din moment ce ati trecut la Genius.. multumiri anticipate.
                Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de adishorul Vezi post
                  Daca tot ne-ati laudat M2 asa de frumos spuneti-ne si care sunt neajunsurile fetei, ca trebuie sa fie ceva din moment ce ati trecut la Genius.. multumiri anticipate.
                  Nu au fost .Am luat un alt lemn ,daca ai observat,si binenteles am trecut si la noi fețe.De fapt cu ele am jucat o viata intreaga si le cunosc mult mai bine.Daca ar fi sa renunt la ele mi-as cumpara tot M2.Paleta a fost pusa la vanzare o perioada,dar nu a vruto nimeni asa ca acum joaca un copil de la clubul meu cu ea.Am hotarat ca merita cei mai bun.Eu nu-mi bat joc de copiii mei de la club si le dau cei mai bun.Am vrut sa o vand , cu banii obtinuti adunati si cu altii vreau sa le cumpar doua mese de pingpong profesional,la copii.SFATUL MEU ESTE SA RAMAI CU ELE daca vrei,tu hotaresti.Iti spun ca din punct de vedere tehnic sunt mai bune si decat tenergyurile toate.Ai sa vezi in timp o sa-mi dai dreptate.
                  Blade . PHOTINO
                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                  Comentariu


                  • #10
                    Nu vreti sa mutati discutia pe un topic de la Echipamente? Cineva incearca sa vanda o fata aici.

                    Comentariu


                    • #11
                      Multumesc de mesaj dl. Laky.
                      Sa inteleg ca ati jucat cu M3, il stiti? M-ar interesa punctul dvs. de vedere despre M3. Personal, sa stiti ca am avut o deziluzie cu M2, nu am remarcat efectul de catapulta, de arc etc., lucruri evidente la fetele Tenergy, noi.
                      Ca o paranteza, si nu vreau sa jignesc pe nimeni, intr-un dialog cu Razvan Crisan, odata, pe yahoo mess,acesta a apreciat ca cine a jucat odata cu Tenergy (arc, catapulta) nu mai cauta si altceva. Asa o fi, el stie mai bine, e un NUME.
                      Oricum T05, pe backhand-ul meu e mult, poate T25.
                      Ce puteti sa spuneti de M3? Merita, sau e prea ...slow? Ma intereseaza sa reduc acei 0,2-0,4 m pe care ii arunc cu M2 in afara.
                      Ultima editare de deea; 09.feb.2013, 16:25.

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de lauritheone Vezi post
                        Nu vreti sa mutati discutia pe un topic de la Echipamente? Cineva incearca sa vanda o fata aici.
                        OK, am deschis un topic pe aceasta tema la Echipamente.
                        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de deea Vezi post
                          Multumesc de mesaj dl. Laky.
                          Sa inteleg ca ati jucat cu M3, il stiti? M-ar interesa punctul dvs. de vedere despre M3. Personal, sa stiti ca am avut o deziluzie cu M2, nu am remarcat efectul de catapulta, de arc etc., lucruri evidente la fetele Tenergy, noi.
                          Ca o paranteza, si nu vreau sa jignesc pe nimeni, intr-un dialog cu Razvan Crisan, odata, pe yahoo mess,acesta a apreciat ca cine a jucat odata cu Tenergy (arc, catapulta) nu mai cauta si altceva. Asa o fi, el stie mai bine, e un NUME.
                          Oricum T05, pe backhand-ul meu e mult, poate T25.
                          Ce puteti sa spuneti de M3? Merita, sau e prea ...slow? Ma intereseaza sa reduc acei 0,2-0,4 m pe care ii arunc cu M2 in afara.
                          Raspunsul la problema dvs. (fata pt. backhand) este destul de simplu T05FX. Sunt foarte multe tipuri de fete replici la tenergy care au partial proprietati similare tenergy, insa originalul se remarca printr-o consistenta sistematica a loviturilor si daca intradevar ati pus paleta in mana acum 38 de ani si nu ati mai lasat-o atunci numai tenergy 05 fx este raspunsul la rever in conditia in care 05 simplu e pe forehand. Succes!
                          PS. Sa nu includeti in calcul T25 pentru rever deoarece este mult mai putin flexibila decat T05.
                          Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

                          Comentariu


                          • #14
                            UPDATE, ultimul pret 100 RON!

                            Comentariu


                            • #15
                              Il scot din nou la vanzare M2.
                              Toate informatiile de mai sus sunt perfect valabile, inclusiv pretul, 100 lei.
                              Tel. nou:0741.775161
                              Ultima editare de deea; 27.feb.2013, 23:29.

                              Comentariu


                              • #16
                                Am trimis MP pentru M2!

                                Comentariu


                                • #17
                                  In regula Mihai.
                                  Cu stima,

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Seriozitate si calitate. Va multumesc.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Multumesc si eu. Dar tocmai azi a ajuns?

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de deea Vezi post
                                        Il scot din nou la vanzare M2.
                                        Toate informatiile de mai sus sunt perfect valabile, inclusiv pretul, 100 lei.
                                        Tel. nou:0741.775161
                                        Salut.
                                        Sunt interesat de M2 dar daca se poate la pretul de 90 ron.
                                        Astept un mp.
                                        Respecte.
                                        Blade: BTY Timo Boll ALC
                                        Fh : Tibhar Evolution MX-P
                                        Bh : Tibhar Genius

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          S-a vandut de mult!

                                          Comentariu

                                          Procesare...
                                          X