Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Upgrade

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Upgrade

    Buna seara tuturor, as avea nevoie de parerile voastre...de prin toamna folosesc urmatorul setup : lemn yinhe galaxy n-10 fh lkt red diamond, bh lkt pro xt(prima paleta profi) achizitionata de la Vlad(Rblade)...sunt foarte multumit de ea iar datorita foliilor s-a dus maxim 10% din aderenta fetelor, avand in vedere ca joc cam 1-2 ore pe zi de luni pana vineri si cam 3 in weekend... miam imbunatatit mult jocul dat fiind ca(din fericire) am cativa jucatori de club in liceu si altii, astfel avand cu cine sa ma antrenez, paleta facand o diferenta enorma.....intrebarea mea este urmatoarea..credeti ca un lemn yasaka sweden clasic cu aceleasi fete ar face o diferenta? in sensul imbunatatirii topspinurilor...eu am achizitionat acest setup pentru a fi potrivit stilului meu de joc : de la semidistanta, lovituri spinoase cu mult efect si topspinuri in forta, in general scurte, de asemenea cu mult efect...daca aveti alte sugestii si pentru fete sunt bucuros sa le primesc...

  • #2
    Salut prietene.Parerea mea ar fi sa incerci o fata de la "DHS" si anume DHS NEO Skyline 2 TG2(culoare-negru,grosime-max pe FH).Fata aceasta o sa te multumeasca foarte mult ptr. stilului tau de joc : de la semidistanta si scurt cu lovituri spinoase,mult efect si topspinuri in forta.Folosesc aceasta fata pe Fh si vreau sa stii ca sunt foarte multumit.Apropo fetele "DHS" le gasesti la Dr. RBlade www.ttmall.ro - Echipamente tenis de masă (729 Friendship, LKT, Gambler, DHS, Galaxy...) pe care il salut cu aceasta ocazie.

    Comentariu

    Procesare...
    X