Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Mese de tenis - realizate pe comanda 660 RON

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Mese de tenis - realizate pe comanda 660 RON

    Mese de tenis la dimensiunile standard ale
    Federaiei Internaionale de Tenis de Masa (ITTF)
    Specificaii tehnice:
    *Indoor
    *Grosime blat: 18 mm
    *Dimensiune oficiala aprobata de I.T.T.F. 2740 x 1525 x 760 mm
    *Picioarele mesei sunt realizate din profil de lemn, care asigura o stabilitate buna a mesei in timpul jocului
    *Facilitate ridicata de montare datorita sistemului tip pliere a picioarelor
    *Suprafaa extrem de rapida, tratata cu un înveli special din melamina, rezistent la impact
    *Cadru susinere foarte stabil cu o laime de 50 mm
    *Potrivita si pentru persoane cu dizabilitai
    *Spaiu pentru depozitare: L = 152.5 cm x H = 137 cm x W = 25 cm
    *Culoare albastru/verde
    *Greutate: ~100 kg
    *Paletele, mingile, suportul si fileul nu sunt incluse in pre
    *Cel mai bun raport calitate pre
    *Pre 660 Ron, din care se achita avans in suma de 150 Ron, restul de 510 Ron se va achita la primirea mesei.
    *Exista si posibilitatea achizitionarii lor direct din stoc.
    *Timp livrare 1-2 zile.
    Datorita constructiei masive si rezistentei ridicate este recomandata pentru mediu colar, privat, centre de recreere, conceputa pentru o folosire intensiva, pentru toate turneele cu prietenii, familia sau vecinii.
    Tenisul este un sport iar practicarea oricarui sport este benefica sanataii.
    tel: 0727 379 552
    0758 776 227

  • #2
    wow, arata superb, felicitari pacat ca sunt cam departe de casa pentru a comanda una...
    Fara discutie isi merita toti banii. Spor la vanzare pentru ca sunt convins ca nu o sa duceti lipsa de clienti. respect!
    LEVI OF-
    Donic Bluefire M2
    XIOM Sigma Euro

    Comentariu


    • #3
      Transportul e inclus in pret? Poate voi fi primul client de pe forum
      Lemn: Butterfly Petr Korbel
      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

      Comentariu


      • #4
        As avea o singura intrebare. Blatul este din pal melaminat, materialul folosit la confectionarea mobilei?
        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

        Comentariu


        • #5
          Multumim "cercetasul" pt mesaj.
          Pt. "Radu668" - transportul este gratuit in localitate (Ploiești), in restul tarii am trimis prin curier la alegerea clientului.
          Pt. "laky", da palul folosit putem spune ca este "asemanator" palului melaminat.
          Oferta: In lunile Februarie si Martie la cumpararea unei mese oferim CADOU un fileu.
          Ultima editare de mariusika_1; 10.feb.2013, 11:11.

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de mariusika_1 Vezi post
            Multumim
            Daca Laky si Radu668 au pus cate o intrebare, cred ca mai sunt si altii interesati de raspunsuri...pe care inca le asteptam...
            - - - Actualizat - - -
            Postat în original de mariusika_1 Vezi post
            Multumim "cercetasul" pt mesaj.
            Pt. "Radu668" - transportul este gratuit in localitate (Ploiești), in restul tarii am trimis prin curier la alegerea clientului.
            Pt. "laky", da palul folosit putem spune ca este "asemanator" palului melaminat.
            Oferta: In lunile Februarie si Martie la cumpararea unei mese oferim CADOU un fileu.
            Asa da...
            Multumim
            Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
            Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
            Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

            Comentariu


            • #7
              Initial am vrut sa raspund fiecaruia in parte, dar am zis ca e mult mai OK sa raspund intr-o singura postare tuturor.

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de mariusika_1 Vezi post
                Multumim "cercetasul" pt mesaj.

                Pt. "Radu668" - transportul este gratuit in localitate (Ploiești), in restul tarii am trimis prin curier la alegerea clientului.

                Pt. "laky", da palul folosit putem spune ca este "asemanator" palului melaminat.

                Oferta: In lunile Februarie si Martie la cumpararea unei mese oferim CADOU un fileu.
                Raspunsul a fost putin evaziv. Deci, inca odata va intreb, materialul este pal melaminat pentru mobila? As dori un raspuns exact, cu da su nu.Daca da, mesele facute din acest fel de pal au marele dezavantaj de a fi foarte alunecoase, mai ales la loviturile puternice, contactul nu mai este punctiform, si o minge cu efect derapeaza, nu mai sare cum te-ai astepta.Acesta este motivul pentru care eu am renuntat sa-mi fac masa din pal melaminat pentru mobila, optand pentru MDF vopsit. Daca materialul folosit de dumneavoastra este altul, si nu exista acest inconvenient, atunci e super.
                Ultima editare de laky; 10.feb.2013, 12:15.
                Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de laky Vezi post
                  Raspunsul a fost putin evaziv. Deci, inca odata va intreb, materialul este pal melaminat pentru mobila? As dori un raspuns exact, cu da su nu.Daca da, mesele facute din acest fel de pal au marele dezavantaj de a fi foarte alunecoase, mai ales la loviturile puternice, contactul nu mai este punctiform, si o minge cu efect derapeaza, nu mai sare cum te-ai astepta.Acesta este motivul pentru care eu am renuntat sa-mi fac masa din pal melaminat pentru mobila, optand pentru MDF vopsit. Daca materialul folosit de dumneavoastra este altul, si nu exista acest inconvenient, atunci e super.
                  Buna seara,
                  Scuze pentru intarzierea raspunsului si pentru ca am fost cam evaziv .….Intr-adevar, palul folosit este melaminat si o minge cu efect pe acest blat se comporta cum ati detaliat mai sus. Sunt cu totul de acord cu dvs. ca in ordinea calitatii mai intai vin blaturile din MDF vopsit si pe urma cele din pal melaminat.
                  Eu realizez si mese cu blaturi din MDF vopsit, insa costurile de realizare si implicit pretul de vanzare sunt mult mai mari. Rar mi se intampla sa am comenzi cu blat din MDF vopsit. Mi s-a intamplat sa fiu contactat in cazul meselor acestea-cu blat din pal... si sa imi ceara sa pastrez structura mesei, dar blatul sa fie din MDF...si am realizat-o astfel. Oamenii care au cautat sa cumpere masa, au ales, majoritatea, pe cea cu blat din pal, datorita pretului mai mic. Din motivul asta am decis sa le promovez strict pe acestea.

                  O seara buna.

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de mariusika_1 Vezi post
                    Buna seara,
                    Scuze pentru intarzierea raspunsului si pentru ca am fost cam evaziv .….Intr-adevar, palul folosit este melaminat si o minge cu efect pe acest blat se comporta cum ati detaliat mai sus. Sunt cu totul de acord cu dvs. ca in ordinea calitatii mai intai vin blaturile din MDF vopsit si pe urma cele din pal melaminat.
                    Eu realizez si mese cu blaturi din MDF vopsit, insa costurile de realizare si implicit pretul de vanzare sunt mult mai mari. Rar mi se intampla sa am comenzi cu blat din MDF vopsit. Mi s-a intamplat sa fiu contactat in cazul meselor acestea-cu blat din pal... si sa imi ceara sa pastrez structura mesei, dar blatul sa fie din MDF...si am realizat-o astfel. Oamenii care au cautat sa cumpere masa, au ales, majoritatea, pe cea cu blat din pal, datorita pretului mai mic. Din motivul asta am decis sa le promovez strict pe acestea.
                    O seara buna.
                    Cit costa o masa cu structura aceasta dar cu blatul din MDF vopsit?

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de mariusika_1 Vezi post
                      Buna seara,
                      Scuze pentru intarzierea raspunsului si pentru ca am fost cam evaziv .….Intr-adevar, palul folosit este melaminat si o minge cu efect pe acest blat se comporta cum ati detaliat mai sus. Sunt cu totul de acord cu dvs. ca in ordinea calitatii mai intai vin blaturile din MDF vopsit si pe urma cele din pal melaminat.
                      Eu realizez si mese cu blaturi din MDF vopsit, insa costurile de realizare si implicit pretul de vanzare sunt mult mai mari. Rar mi se intampla sa am comenzi cu blat din MDF vopsit. Mi s-a intamplat sa fiu contactat in cazul meselor acestea-cu blat din pal... si sa imi ceara sa pastrez structura mesei, dar blatul sa fie din MDF...si am realizat-o astfel. Oamenii care au cautat sa cumpere masa, au ales, majoritatea, pe cea cu blat din pal, datorita pretului mai mic. Din motivul asta am decis sa le promovez strict pe acestea.
                      O seara buna.
                      Multumesc pentru raspuns, totusi as putea sa va dau cateva solutii pentru un pret de cost cat mai scazut in varianta MDF vopsit.
                      Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                      Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de gogutz Vezi post
                        Cit costa o masa cu structura aceasta dar cu blatul din MDF vopsit?
                        Buna ziua, in urma unei discutii cu d-ul laky am hotarat sa postez si o varianta din MDF vopsit (22-25 cm). Din pacate momentan nu va pot spune un pret cu exactitate deoarece este un proiect nou si tb luati in considerare mai multi factori. De indata ce voi avea un raspuns ferm il voi posta.

                        Comentariu

                        Procesare...
                        X