Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemn Butterfly

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand lemn Butterfly

    Vand lemn Butterfly Inerforce ZLC,in stare perfecta,o mica atingere in capatul manerului,in rest nimic,numai slabe urme de transpiratie.Maner ST,87g.
    Pret 550 lei,pret fix
    tel.0723566984

  • #2
    Mai adaug la vanzare,un Stiga Clipper CR,maner drept ,94g,doar incercat cateva ore,in stare impecabila.
    Pret 180 lei plus transport

    Comentariu


    • #3
      sal. nu am fost foarte precis,scuze. era vb de un primorac carbon tamca 5000. ,cel cu serie modelul vechi.am vazut pe un topic ca te intereseaza. am unul foarte ok cu care joc eu si vreau pe el 250 ron.stima
      - - - Actualizat - - -
      vand lemnul meu butterfly primorac carbon of+ cu maner fl. Este lemnul cu care joc de 5 ani si arata impecabil . Este cel din categoria tamca 5000 si este cu serie si cu fluturele negru pe maner. pentru cine este interesat fac si poze. Pretul este de 250 ron ne negociabil.Motivul vanzari este acela ca m-am trecut la un alt lemn si anume nittaku clout of .un lemn mai lent care cred dupa atatia ani cred ca ma avantajeaza. Numai bine

      Comentariu


      • #4
        Lemnul Butterfly Inerforce ZLC,sa vandut.
        A mai ramas lemnul Stiga Clipper CR.

        Comentariu


        • #5
          salut ma intereseaza Stiga Clipper CR trimite te rog niste poze pe MP si eventual daca e ok la pretul zis de mine 160 lei+ transport. Multumesc- Mihail Pop
          Ultima editare de Salim; 19.mar.2013, 22:27.

          Comentariu


          • #6
            A mai ramas Stiga Clipper CR,actualzare pret 160+transport,este c-a nou jucat cateva ore.

            Comentariu


            • #7
              Ma intereseaza primoracul 0740243872 da-mi un bip si te sun.

              Comentariu


              • #8
                Stiga Clipper CR,redus la 150 lei,ultimul pret plus transport.

                Comentariu

                Procesare...
                X