Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Donic Wang Xi dotec control+

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Donic Wang Xi dotec control+

    Din cele scrise de producator, Donic Wang Xi dotec control, e un allround cu un control fantastic 9+, comparabil cu al lemnelor Def! A dat cineva cu asa ceva?
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

  • #2
    Da, asa este,are un control excelent,am jucat ceva timp cu el,dar pentru iarba cum joc eu,pe rever nu l-am simtit asa de bine ca Donic Appelgreen Dotec Control.
    Acum,poate si datorita prezentarii dvs. joc cu un lemn combi de la D-nul Levy,de circa 10 zile, de care sunt extraordinar de multumit.Va multumesc si dvs. asa cum am facut-o si d-lui Levente.Cele bune.
    Blade Dr Neubauer Phenomenon, FH Dignics 05, BH Yasaka Antipower

    Comentariu


    • #3
      E placerea si onoarea mea sa probez si sa prezint din cand in cand cate un lemn de exceptie, mai ales daca cele scrise de mine se confirma la masa de joc, in mana unui jucator ca dumneavoastra...
      Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
      Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

      Comentariu

      Procesare...
      X