Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

XIOM vega PRO sau yasaka raska 7

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • XIOM vega PRO sau yasaka raska 7

    buna tuturor
    ma intereseaza si pe mine ce ati prefera pe fh XIOM vega PRO sau yasaka raska 7 ?
    multumesc !
    Butterfly Viscaria fl
    Butterfly tenergy05

  • #2
    Vega pro are foarte mult spin, e mai dura, rigida, liniara decat rakza7. Depinde si de lemnul pe care o pui. Una peste alta, eu as prefera vega pro. E mai controlabila. Dai tare se duce tare. Dai incet se duce incet. Rakza7 dupa parerea mea are 2 viteze. Tare si foarte tare.
    Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Claudiu84 Vezi post
      Vega pro are foarte mult spin, e mai dura, rigida, liniara decat rakza7. Depinde si de lemnul pe care o pui. Una peste alta, eu as prefera vega pro. E mai controlabila. Dai tare se duce tare. Dai incet se duce incet. Rakza7 dupa parerea mea are 2 viteze. Tare si foarte tare.
      Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2
      clau am un yasaka ma lin extra ofensiv st pe bh vreau sa pun yasaka raska 7 soft !
      dar sunt nelamurit pe fh sa pun vega pro y raska 7 sau y raska soft !
      Ultima editare de vrg; 10.mar.2013, 19:22.
      Butterfly Viscaria fl
      Butterfly tenergy05

      Comentariu


      • #4
        pe ma lin extra ofensiv cred ca merge mai bine rakza7 , e mai moale si mai usoara. am dat cu astfel de combinatie si e ok.
        0751840078, stadinadi@yahoo.com
        G3FX BTY TIMO BOLL SPIRIT Black Tag Rakza X

        Comentariu


        • #5
          uni zic ca rakza7 este foarte rapida , cum se prezinta la jocul scurt ?
          Butterfly Viscaria fl
          Butterfly tenergy05

          Comentariu


          • #6
            E buna la jocul scurt. Buretele tare si topshetul ferm ajuta f mult.

            Comentariu


            • #7
              Pot sa ti spun ca cei doi colegi si unu si altul are derptate, dar cred ca depinde si de mana ta si de stilul tau de joc...este mai simplu daca ai aceste fete sa le încerci pe amandoua si asa o sa ti dai seama cum merge si una si alta...
              Si eu am jucat cu acest lemn dar pot spune ca este un lemn destul de rapid dar singurele fete care mi au placut sa joc cu acest lemn a fost Joola Explode sensitive de 1.8 avea un control,un simt,si un sunet superb dar acest lucru era din cauza ca fetele erau date cu booster asa le am primit dar dupa ce a trecut efectul de booster fetele nu au mai fost la fel... asa ca depinde de la caz la caz ... Bafta
              Ultima editare de leo33; 12.mar.2013, 16:48.

              Comentariu


              • #8
                Mersi de sfaturi leo dar cred ca am sa ramin totusi la raska 7 pe fh !
                Butterfly Viscaria fl
                Butterfly tenergy05

                Comentariu

                Procesare...
                X