Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

fata pentru Butterfly Korbel SK7

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • fata pentru Butterfly Korbel SK7

    ce fata s-ar potrivi pentru a creea un rever spinos si in forta pe lemnul Butterfly Korbel SK7?multumesc

  • #2
    Orice soft decent ... M?na conteaza 90% pentru a obtine un topspin in forta cu mult spin. Poti pune un sriver FX si poti lipi mingia de masa sau poti pune un tenergy si sa iasa un topspin telefonat...
    Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2

    Comentariu


    • #3
      mmmm,ms

      Comentariu


      • #4
        ...ai mai pus o intrebare asemanatoare..."combinatie pentru butterfly Korbel SK7
        cum s-ar comporta rakza 7 si tenergy05 pe acest lemn...korbel SK7? multumesc mult"...
        Atunci ti-a raspuns d-l Durdun...,cam la fel ti-a raspuns si azi Claudiu...,mai poti cere si parerea d-lui Aurel Onut(Visco),care joaca cu acelasi lemn si cu siguranta vei gasi o fata care sa ti se potriveasca...
        FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

        Comentariu


        • #5
          multumesc si va rog sa ma scuzati ca am postat de mai multe ori, joc cu Sk7 ,imi place,folosesc tenergy,insa e cam greu,plus ca sau cam uzat si vreau sa le schimb,dar vreau sa gasesc ceva asemanator cu ele

          Comentariu


          • #6
            Buna, eu folosesc fete Palio Blitz 42,5, pe KSK7. Sunt similare cu Rakza 7 soft, doar putin mai controlabile. Asta ca sa "indulcesc" putin "rautatea" acestui lemn. Cu doua Tenergy, paleta ar fi prea grea, iar controlul ar lasa mult de dorit. Daca totusi doriti ceva mai aproape de Tenergy, puneti doua fete Xiom Omega 4 Pro, dar nu Max, ca sa nu fie paleta prea grea. Veti avea mai mult control, pe un spin si o viteza similare cu T05.
            Lemn- Bty Viscaria
            FH - TENERGY 05
            BH - TENERGY 80

            Comentariu


            • #7
              multumesc de sfat

              Comentariu

              Procesare...
              X