Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Calendar intilniri viitoare

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 14 (0 members and 14 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Va doresc de pe acum succes la toti si distractzie placuta !
    blade> Butterfly - Schlager Carbon
    FH> Donic Coppa Tenero 2.1 red
    BH> Donic Coppa Tenero 2.1 black

    Comentariu


    • #27
      Filo sa ma anunti cand vii ca sa ne intalnim. Numarul meu e pe forum dar poti sa il mai scrii o data: 0722.531.421.

      Multumesc

      Comentariu


      • #28
        Cei care pot veni simbata 08-10- 2005 la IDM in jurul orei 9.30-10.00 SINT ASTEPTATI cu placere de Filo, Katiacsinia, Valentin, Eugen si Valigti la citeva meciuri .
        Acesta intilnire va fi binevenita ptr. toti, mai ales ca din București sint putini cei care ii cunosc pe Katiacsinia si pe Filo care vin din capatul celalalt al tarii ! Si cu ocazia asta poate ne mai intilnim si noi cei din București, uni cu altii ca altfel e mai greu !
        Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
        Fete de palete tenis de masa
        TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

        Comentariu


        • #29
          Salut! Sunt nou in acest forum si imi place tenisul de masa....as veni si eu sambata la IDM.....ma primiti si pe mine?
          Lemn: Joola K5
          Fete: Yasaka Mark V 30

          Comentariu


          • #30
            Imi pare rau Mykerinos ca nu ne-am intalnit (noi am cam intarziat), noi nu am stiut ca vei veni si tu la sala in timp util, dar poti sa contactezi pe oricare de pe forum (avem numerele de telefon pe forum) daca vrei sa te integrezi in `gasca`.
            Acum ca am ajuns acasa am sa spun doar pe scurt cum a fost la București si un singur cuvant poate sa descrie senzatia - BESTIAL. Valigti si cu Eugen au fost gazde deosebite, salile de joc bune, partenerii de joc meseriasi.
            Am jucat cu o gramada: Katiacsinia, Valigti, Eugen, Valentin, Bogdan (care a venit si el de la Curtea de Argeș) de pe forum, cu un chinez (John), cu Mihai, cu domnul Popa, si cu inca cativa pe care nu stiu cum ii cheama. M-am simtit de minune am mai castigat am mai si pierdut, dar am invatat o gramada, si mi-am facut o gramada de prieteni la fel de `nebuni` ca si mine.
            Am facut o gramada de poze si ceva filmulete pe care le veti vedea in curand.
            Urmeaza concursul de la Oradea care doresc sa consolideze o traditie deja a intalnirilor dintre forumisti.

            Hai noroc si la mai mare!!!!!

            Comentariu


            • #31
              subscriu si eu.
              superrrrrrrrrrrrrrrr
              a fost misto de tot.
              pacat ca sunt rare astfel de intalniri (
              oricum mie mi-a placut la nebunie si sper sa o tinem tot asa.
              Butterfly M. Maze Carbon
              Butterfly Bryce- Fx

              Comentariu


              • #32
                Bravo celor care au venit ! Mykerinos trebuia sa vi acolo, sa ne gasesti pe telefoane, sau chiar in sala. Nu-i nimic ,vor mai fi ocazii. Surpriza mi-a facut-o Bogdan care a venit din Argeș si nu se astepta nimeni ! Bravo lui ! Joaca surprinzator de bine, avind in vedere ca nu a facut antrenamente niciodata,nu joaca de mult timp,si acasa la el nu prea are cu cine juca!
                Sint multumit ca am jucat cu Filo, cu Katiacsinia,si binenteles cu toti cei care au venit acolo.
                A fost bine, chiar foarte bine ! M-ai vreau !
                Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                Fete de palete tenis de masa
                TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                Comentariu


                • #33
                  Ieri sa desfasurat la liceul Ion Creanga din București PROTUR care a inceput dimineata si sa incheiat la orele 22.00 , cistigator fiind Filimon, care si-a adjudecat premiul cel mare de 20 mil .
                  Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                  Fete de palete tenis de masa
                  TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                  Comentariu


                  • #34
                    multumesc pentru aprecieri.
                    eu unul m-am simtit extraordinar de bine in compania celor care au fost acolo si sper sa ne vedem cat de curand.
                    in legatura cu concursul de la oradea sincer as vrut sa vin dar din cauza ca sunt un sclav al sportului in general trebuie sa plec la caransebes pentru faza finala la volei pe Hidroelectrica.(27-30 octombrie)(www.fas-prometeu.go.ro
                    oricum o sa fac tot posibilul sa organizez si eu nu un concurs, macar o intalnire la campulung muscel la un club de divizia A unde au o sala cu 4 mese profesionale, conditii foarte bune de joc.
                    Butterfly M. Maze Carbon
                    Butterfly Bryce- Fx

                    Comentariu


                    • #35
                      Haideti mai ca ma oftic... Trebuia sa fiu acolo. Data viitoare sigur voi veni. Sa anuntati pe forum urmatoarea intalnire, ok? Salve!
                      Lemn: Joola K5
                      Fete: Yasaka Mark V 30

                      Comentariu


                      • #36
                        Baietii, a fost super meserias si toti cu care m-am intalnit joaca bestial...Imi pare rau ca nu am mai putut sa stau sambata dar sper ca nu v-ati plictisit fara mine. Neaparat nevedem la Oradea. Filo, fa pozele alea te rog, Catalin deja a postat cateva...
                        Sper sa ne vedem in 3 saptamani la Oradea.

                        Comentariu


                        • #37
                          Un lucru extraordinar.Am reusit sa schimb parerea celor care imi spuneau ca nu inteleg cum poti face atita drum ,doar pentru o partida de tenis.
                          Vazind cele scrise de voi si imaginile de acolo,s-au schimbat.
                          Cred ca acum ...au la ce medita.
                          Mizutani SZLC
                          Dignics 05

                          Comentariu


                          • #38
                            Pentru cei din București :
                            In data de 03 / 09 duminica la ora 9-9.30 se organizeaza un concurs de tenis la sala Stirom de linga Policolor .
                            Vor veni citiva jucatori buni , taxa va fi de 10 RON pentru cei care vor participa.
                            Concursul nu face parte din AMATour, asa ca cine doreste sa vina sa joace este binevenit .
                            Cei care vor dori sa participe ii rog a se anunta aici pe forum pina simbata seara , sa stim cum stam si cam citi vom fi. Rugamintea mea este ca toti participanti sa respecte ora de incepere ca sa putem incheia cit se poate de repede , sa nu ne intindem mai mult decit e necesar
                            Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                            Fete de palete tenis de masa
                            TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                            Comentariu


                            • #39
                              Uff, prea din scurt ne anunti, eu unu as fi vrut sa vin dar plec din București , poate amanati concursul pt saptamana viitoare si o sa fim mai multi care include acest concurs in planuri.
                              Blade : Nitakku Septear (OFF)
                              FH>Joola Express Two
                              BH>Butterfly Speedy PO

                              Comentariu


                              • #40
                                Nu depinde de noi , ci de programul sali , si nu aflam decit asa , cu 1-2 zile inainte cind e libera si cind nu , cine stie poate o sa fie si saptamina viitoare .
                                Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                Fete de palete tenis de masa
                                TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                Comentariu


                                • #41
                                  Vin si eu! (noi ) Florin si Mirela... daca e loc
                                  Tibhar Carbo fibre
                                  Yasaka Mark V GPS FH
                                  Donic Gallardo sound BH

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Gata mi-am contramandat plecarea din București asa ca vin negresit
                                    Blade : Nitakku Septear (OFF)
                                    FH>Joola Express Two
                                    BH>Butterfly Speedy PO

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      valigti ce se aude cu concursul , se mai tine? Unde e mai exact sala Stirom ? stiu unde este sediu, dar nu stiu unde este sala.
                                      Blade : Nitakku Septear (OFF)
                                      FH>Joola Express Two
                                      BH>Butterfly Speedy PO

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Exista portar , el te va indruma catre sala.
                                        Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                        Fete de palete tenis de masa
                                        TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          concurs AE si AD - Reghin

                                          vrem sa participam si noi cei din Drobeta Turnu Severin cu o echipa si doua dubluri.Ne-ar interesa ceva informatii despre posibilitati de cazare.Confirmarea definitiva o s-o dam cel tirziu marti 31.10.2006
                                          Blade:M.Maze Off
                                          FH:Butterfly Sriver FX 2.1
                                          BH:Butterfly Sriver FX 2.1

                                          Comentariu

                                          Procesare...
                                          X