Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

recomandare fata forehand

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • recomandare fata forehand

    salut,as dori si eu o recomandare de fata pe care sa o folosesc la forehand.am un lemn donic waldner diablo senso cu focus snipe 3 pe ambele fete.pentru backhand este ok,dar la topspin parca nu se impaca fata aceasta.preferam ceva mai rapid dar cu un burete nu chiar tare,deoarece miscarea mea de topspin nu este mai lenta.multumesc

  • #2
    ti-as sugera galaxy sun pentru viteza+spin sau LKT Pro XT aproape numai pentru spin.Ma gandesc ca la viteza te ajuta lemnul.

    Comentariu


    • #3
      am eu un andro zenit g negru max foarte bun pentru topspin este nou doar incercat are buretele moale si nu este foarte rapida dar mai rapida decat focus snipe . o dau cu 80 ron transport inclus .
      http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...D-lemn-si-fete
      Blade: kiso hinoki VII
      Fete:BH Joola samba+ FH Tibhar nimbus sound
      tel.0741118700

      Comentariu


      • #4
        merge destul de bine - Chiar pe lemnul Donic Diablo Senso(joc si eu cu acest lemn) - Yasaka Rakza 7 Soft.
        blade :TB ALC
        fh : joola rhyzm-P, 2.0
        bh : andro rasant grip, 2.0

        Comentariu


        • #5
          yasaka rakza 7 soft, baracuda big slam,galaxy moon, dar eu zic sa nu-ti fie frica de cva cu burete mai tare. Daca ai pe cnva care sa te ajute sa faci miscarea corecta ceva viteza in plus o sa-ti foarte de folos, ba chiar ai sa simti nevoia dupa ce ai sa stapanesti miscarea. Eu zic ca te poti orienta si spre un tenergy 05,hexer Hd, rasant, bluefire m2, omega lV chiar daca ele la inceput pot parea rapide.

          Comentariu


          • #6
            iti recomand Bluefire m2/m3
            Blade : Donic Waldner Black Devil CB
            FH : Donic BlueFire M3 MAX
            BH : Donic BlueFire M3 2.0

            Comentariu


            • #7
              multumesc,am achizitionat un bluefire 2.

              Comentariu

              Procesare...
              X