Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemne

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand lemne


    TIBHAR IVL- 120LEI NOU
    DHS POWER G7- 100LEI INCERCAT
    JOOLA VIVA FAST- 100LEI NOU
    INERFORCE ULC- 400LEI JUCAT O LUNA
    MIZUTANI - 450LEI JUCAT O LUNA
    TSP BALSA- 100LEI NOU
    BOLL TRICARBON- 180LEI NOU
    DONIC PERSSON POWER- 100LEI NOU
    DHS T-8 CARBON- 120 LEI INCERCAT
    TSP KATAI POWER- 200LEI INCERCAT
    Ultima editare de roman bogdan; 26.mar.2013, 21:23.
    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

  • #2


    KORBEL SK7 TACTIS- 430LEI
    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de roman bogdan Vezi post

      KORBEL SK7 TACTIS- 430LEI
      Sal Bogdan. E ceva varianta nou lansata ? Merci!
      Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

      Comentariu


      • #4
        Da, doar in germania a aparut, am mai avut si korbel speed care nu este in romania, sunt modele 2013 si nu sunt la noi
        Blade: VECHITURA CU 70 LEI
        FH: FATA DE ROATA DE MASINA
        BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

        Comentariu


        • #5
          Donic Persson - vandut
          Blade: VECHITURA CU 70 LEI
          FH: FATA DE ROATA DE MASINA
          BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de roman bogdan Vezi post
            Da, doar in germania a aparut, am mai avut si korbel speed care nu este in romania, sunt modele 2013 si nu sunt la noi
            Bogdane era un spirit de gluma cand am vazut ca nu ne-ai dat nici un fel de date despre lemn doar o poza dar tu nu te-ai prins...

            Pot sa iti spun fara urma de dubiu ca sk7 tactis a fost lansat oficial pe 21.04.2012 in Japonia si in Europa in iulie 2012 poate fi achizitionat si de la noi la pretul aproximativ de 380 lei.

            Korbelul Speed este model 2009 nu 2013 doar ca nu este foarte popular prin partile noastre datorita pretului ridicat pentru un allwood. Si acesta poate fi achizitionat de la noi.

            Nu vrau sa creada nimeni ca fac reclama, pot sa spun ca Butterfly Romania poate aduce cam orice lemn BTY vedem noi pe site-urile de prin toata lumea.

            In speranta ca ti-am adus niste date pe care nu le-ai detinut pana acum spune-mi te rog ce greutate are tactis-ul tau, in ce stare este si la ce pret onorabil putem incepe negocierile. Merci!
            Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

            Comentariu


            • #7
              Eu nu contest nimic din ceea ce spui tu, dar mi se pare normal, ca Butterfly Romania sa aiba aceste lemne, am vazut catalogul 2013-2014 cu o gramada de lemne pe care Razvan nu le are, iar daca sti de unde pot fi achizitionate aceste lemne DIN Romania, te rog spune-mi si mie de unde, eu nu am gasit pe nici un site romanesc nici Tactis nici Speed. Eu vreau sa cumpar un Korbel Speed FL, nu gasesc nicaieri
              Korbelul Tactis este in Germania, pretul este negociabil usor, neamtu il lasa la 400 lei mai jos nici vorba, sti cum sunt nemtii. lasa-mi o adresa de mail si iti trimit poze cu el
              Ultima editare de roman bogdan; 31.mar.2013, 10:51.
              Blade: VECHITURA CU 70 LEI
              FH: FATA DE ROATA DE MASINA
              BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de adishorul Vezi post
                Bogdane era un spirit de gluma cand am vazut ca nu ne-ai dat nici un fel de date despre lemn doar o poza dar tu nu te-ai prins...
                Pot sa iti spun fara urma de dubiu ca sk7 tactis a fost lansat oficial pe 21.04.2012 in Japonia si in Europa in iulie 2012 poate fi achizitionat si de la noi la pretul aproximativ de 380 lei.
                Korbelul Speed este model 2009 nu 2013 doar ca nu este foarte popular prin partile noastre datorita pretului ridicat pentru un allwood. Si acesta poate fi achizitionat de la noi.
                Nu vrau sa creada nimeni ca fac reclama, pot sa spun ca Butterfly Romania poate aduce cam orice lemn BTY vedem noi pe site-urile de prin toata lumea.
                In speranta ca ti-am adus niste date pe care nu le-ai detinut pana acum spune-mi te rog ce greutate are tactis-ul tau, in ce stare este si la ce pret onorabil putem incepe negocierile. Merci!
                Facand abstractie de data lansarii lemnelor mentionate - irelevant, as dori un link/sursa din RO de unde le-as putea achizitiona! Merci anticipat!

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de roman bogdan Vezi post
                  Eu nu contest nimic din ceea ce spui tu, dar mi se pare normal, ca Butterfly Romania sa aiba aceste lemne, am vazut catalogul 2013-2014 cu o gramada de lemne pe care Razvan nu le are, iar daca sti de unde pot fi achizitionate aceste lemne DIN Romania, te rog spune-mi si mie de unde, eu nu am gasit pe nici un site romanesc nici Tactis nici Speed. Eu vreau sa cumpar un Korbel Speed FL, nu gasesc nicaieri
                  Korbelul Tactis este in Germania, pretul este negociabil usor, neamtu il lasa la 400 lei mai jos nici vorba, sti cum sunt nemtii. lasa-mi o adresa de mail si iti trimit poze cu el
                  Chiar daca nu sunt trecute toate prin cataloage sau site-uri romanesti asa cum am mentionat mai sus poti contacta cu toata increderea Butterfly Romania adica pe Rasvan Crisan si sigur o sa te ajute... poate nu va fi a 2-a zi dar sigur o sa-l ai...
                  Cat despre SK7 Tactis daca neamtul vrea sa-l vanda second hand mai scump decat pretul lui de nou ce pot sa zic fie ne crede neinformati asupra pretului real de piata al produsului (asta ca sa nu zic altfel), fie o fi avand ceva valoare sentimentala lemnul dar asta numai pentru el asa incat ma retrag de la negociere. Toate cele bune!
                  Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

                  Comentariu


                  • #10
                    Korbel tactis retras de la vanzare
                    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                    Comentariu


                    • #11
                      Cate grame are mizutani ?
                      Multumesc
                      T05-ALC-T05
                      Adrian Gorum

                      Comentariu

                      Procesare...
                      X