Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sesizări către Echipa Amatur

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se iau doar cele mai bune 10 turnee A din ultimele 12 jucate (daca sunt timp de 12 luni). Turneul ala nu se mai puncteaza la tine din iunie.

    Comentariu


    • Turneul s-a punctat in septembrie, chiar daca ati jucat duminica 1 oct ... ultimele 12 luni inseamna perioada oct 2023-sep 2024, iar oct 2023 a inceput cu turneele din 07 oct
      toader ovidiu toader ovidiu likes this.
      TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

      Comentariu


      • Postat în original de FlorinBN Vezi post
        Turneul s-a punctat in septembrie, chiar daca ati jucat duminica 1 oct ... ultimele 12 luni inseamna perioada oct 2023-sep 2024, iar oct 2023 a inceput cu turneele din 07 oct
        Mulțumesc pt lămuriri!

        Comentariu


        • Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
          Aduc in atentia Comitetului 2 situatii asa cum s-au produs ele ce le voi despartii in 2 postari pentru ca nu doresc sa incurc lucrurile.

          In data de 24 08 trebuia sa ajung la Navodari .Venind din vestul tarii trenul cu care trebuia sa ajung in Bucuresti a avut o intarziere de 1.30 min. De asemenea cursa Bla Bla Car cu care trebuia sa ajung din Bucuresti catre Navodari a fost anulata in ultima clipa. Din acest motiv n-am mai avut timp fizic sa ajung la turneul mentionat iar din aceasta cauza am fost penalizat cu 2 puncte pentru neparticipare. Cred ca stie o tara intreaga cat de atent sunt eu cu aceste turnee ca sa ajung, De asemenea acest sistem de penalizari nu a fost inventat pentru un jucator cum sunt eu, ci pentru colegi ce se inscriu si se retrag in ultima clipa si care isi fac un obicei din acest lucru. NU e cazul meu, eu sunt un jucator ce inspira participarile altor colegi la turnee si nu invers, dovada stau turneele mele pana acum. Va rog sa luati in considerare cererea mea, un jucator ce din intamplare este pe prima pozitie la participari in aceasta competitie si sa anulati cele 2 puncte de penalizare ce nu ma caracterizeaza deloc. Stima !
          Eu cred că trebuie înțeleasă situația aceasta. Cristi trebuie admirat pentru perseverența lui de a participa la cât mai multe turnee. Participarea la două turnee, sâmbăta și dumineca, consecutiv, este de admirat. Mai ales datorită faptului că, Cristi se deplasează cu trenul, călătoria fiind foarte obositoare și stresantă datorită faptului că trenurile merg foarte încet și întârzie permanent. Nimeni, în țară asta, nu poate să știe precis la ce oră ajunge un tren într-o anumită stație. Eu cred că trebuie dat dovadă de înțelegere a acestor situații și tratate ca forță majoră.
          Cristi este omul care impulsioneaza mișcarea Amatur și trebuie tratat cu respect.
          În legătură cu cea de-a doua situație, deși nu am fost de față ca să cunosc realitatea, eu nu-l cred în stare pe Cristi de un asemenea comportament. Tind să cred că dacă s-a întâmplat așa ceva, nu a fost cu intenția de a deranja sau jigni pe cineva.
          alx_vass alx_vass likes this.

          Comentariu


          • Postat în original de mateidumitru Vezi post

            Eu cred că trebuie înțeleasă situația aceasta. Cristi trebuie admirat pentru perseverența lui de a participa la cât mai multe turnee. Participarea la două turnee, sâmbăta și dumineca, consecutiv, este de admirat. Mai ales datorită faptului că, Cristi se deplasează cu trenul, călătoria fiind foarte obositoare și stresantă datorită faptului că trenurile merg foarte încet și întârzie permanent. Nimeni, în țară asta, nu poate să știe precis la ce oră ajunge un tren într-o anumită stație. Eu cred că trebuie dat dovadă de înțelegere a acestor situații și tratate ca forță majoră.
            Cristi este omul care impulsioneaza mișcarea Amatur și trebuie tratat cu respect.
            În legătură cu cea de-a doua situație, deși nu am fost de față ca să cunosc realitatea, eu nu-l cred în stare pe Cristi de un asemenea comportament. Tind să cred că dacă s-a întâmplat așa ceva, nu a fost cu intenția de a deranja sau jigni pe cineva.
            Nu il vor afecta cu nimic cele 2 puncte penalizare, Numai daca se aduna 6 puncte atunci ai niste restrictii. Si apoi regulamentul e pentru toata lumea ,nu?
            GeluBv GeluBv likes this.
            Liviu Petrescu

            Comentariu


            • Bună ziua ! În calitate de organizator local vă rog să mi acordați accesul în Zona organizatorilor AMATUR pentru a planifica turnee B și pentru a vizilualiza perioadele altor competiții organizate local. Mulțumesc anticipat pentru înțelegere! Otilia Bădescu

              Comentariu


              • Dan2
                Dan2 comentat
                Editarea unui comentariu
                Va rog sa-i acordati accesul, in calitate de organizator local.

              • clau
                clau comentat
                Editarea unui comentariu
                Am acordat titlul de Organizator local

            • Buna seara

              Se poate face o analiza a performantelor jucatorului Dumitrescu Dan, Piatra Neamt? Acesta a retrogradat in mod evident, intentionat, de la open mp=28.9 pana la H. Acum joaca cand are chef si cu cine are chef. Ce poate sa-i faca un incepator?? Ce chef mai are un incepator sa continuie sa joace cand vine unu de asta de la open si ii frige o mama de bataie, iar pe urmatorul adversar il lasa sa castige? Unde e corectitudinea? (Ultimul turneu B de la Bacau).
              Propun o promovare fortata inapoi la categoria open!

              Multumesc!
              ​​​​
              ​​​

              Comentariu


              • sorin_client
                sorin_client comentat
                Editarea unui comentariu
                Vad ca sunteti un "user/jucator nou", aveti prima postare pe acest forum. De unde cunoasteti performantele d-lui Dumitrescu sau puneti la indoiala corectitudinea Echipei Amatur ?

            • Postat în original de Paraciosu Vezi post
              Buna seara

              Se poate face o analiza a performantelor jucatorului Dumitrescu Dan, Piatra Neamt? Acesta a retrogradat in mod evident, intentionat, de la open mp=28.9 pana la H. Acum joaca cand are chef si cu cine are chef. Ce poate sa-i faca un incepator?? Ce chef mai are un incepator sa continuie sa joace cand vine unu de asta de la open si ii frige o mama de bataie, iar pe urmatorul adversar il lasa sa castige? Unde e corectitudinea? (Ultimul turneu B de la Bacau).
              Propun o promovare fortata inapoi la categoria open!

              Multumesc!
              ​​​​
              ​​​
              WoW! O evolutie evident dubioasa. Dar poate omul e bolnav, ceva de genul..
              Eu sunt Tipul cu Antispin - https://www.youtube.com/@antispinguy

              Comentariu


              • Omul nu este bolnav. Doar am atras atentia asupra cazului. Nu stiu de unde ati scos-o pe asta cu "corectitudinea echipei amatur" . Va las pe dumneavostra sa judecati daca este normal si corect sa vii din partea de sus a openului...20 de turnee la rand sa nu bati pe nimeni de la avansati sau hobby si apoi sa te apuci sa bati copilasi incepatori.

                Comentariu


                • sorin_client
                  sorin_client comentat
                  Editarea unui comentariu
                  Se va analiza si decide situatia acestui caz.
                  Fiind un topic al Sesizarilor catre Echipa Amatur, cerand o analiza a performantelor dupa care vine intrebarea "Unde-i corectitudinea" si incheind imediat cu propunerea unei promovari fortate am crezut ca va referiti la Echipa. Limba romana interpretabila.
                  Ultima editare de sorin_client; 16.sep.2024, 20:06.
                  bobocviorel bobocviorel likes this.

              • Buna ziua,

                Avand in vedere intentia dlui Claudiu Baicu de a deveni Organizator Tehnic, implicarea lui alaturi de mine la concursurile de la Azuga, Busteni si in continuare la Buzau si Urlati, va rog sa ii dati acces sa isi poata posta si edita posturile ca un Organizator Tehnic.
                Si dupa aceste turnee (Buzau su Urlati), il puteti testa si daca va primi "patalamaua" de O.T., sa ii ramana accesul, daca nu, sa il retrageti.

                Mentionez inca o data, ca este necesar pentru a putea actiona ca un Organizator Tehnic, de la inscrieri pana la postarea rezutatelor, in continuare supervizat de mine la fiecare concurs.

                Multumim anticipat !

                Comentariu


                • Postat în original de iulian.vrasti Vezi post
                  Buna ziua,

                  Avand in vedere intentia dlui Claudiu Baicu de a deveni Organizator Tehnic, implicarea lui alaturi de mine la concursurile de la Azuga, Busteni si in continuare la Buzau si Urlati, va rog sa ii dati acces sa isi poata posta si edita posturile ca un Organizator Tehnic.
                  Si dupa aceste turnee (Buzau su Urlati), il puteti testa si daca va primi "patalamaua" de O.T., sa ii ramana accesul, daca nu, sa il retrageti.

                  Mentionez inca o data, ca este necesar pentru a putea actiona ca un Organizator Tehnic, de la inscrieri pana la postarea rezutatelor, in continuare supervizat de mine la fiecare concurs.

                  Multumim anticipat !
                  Buna dimineata.
                  Cel direct vizat de paraciosul Vrasti Iulian recunoaste ca este vinovat de tot ceea ce se spune.
                  Rog EA sa analizeze cazul, si daca se poate, sa dea un raspuns, indiferent de natura raspunsului. Imi asum consecintele.

                  Va multumesc anticipat
                  Fotbalul ⚽ si tenisul 🏓, intaresc musculatura 💪.

                  Comentariu


                  • Desi aici este pagina cu sesizari pentru EA si ar fi fost mai potrivita o propunere si nu o sesizare, am recomandat EA sa ofere drepturi OT pentru Claudiu Baicu.

                    Comentariu


                    • clau
                      clau comentat
                      Editarea unui comentariu
                      Am modifica titlul la Organizator Tehnic

                  • Postat în original de Dan2 Vezi post
                    Desi aici este pagina cu sesizari pentru EA si ar fi fost mai potrivita o propunere si nu o sesizare, am recomandat EA sa ofere drepturi OT pentru Claudiu Baicu.
                    Va multumesc
                    Fotbalul ⚽ si tenisul 🏓, intaresc musculatura 💪.

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X