Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand paleta(lemn lkt toxic 3;fata lkt rapid soft;iarba palio ck531A)

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand paleta(lemn lkt toxic 3;fata lkt rapid soft;iarba palio ck531A)

    Paleta o am de 3 luni si vreau sa mi-o schimb deoarece vreau sa-mi iau dr neubauer si rakza.paleta este intr-o stare foarte buna iar fetele sunt si ele foarte bune.pretul paletei intregi este de 120 lei.(putem negocia)

    Palio CK531A este o fata cu zimti lungi (iarba) care inverseaza foarte bine efectul de la adversar. Este buna pentru blocaje (capace) de langa masa si pentru aparare clasica. Varianta OX inverseaza mai bine efectul.

    LKT Toxic 3 este un lemn defensiv. Toxic 3 are 3 straturi, este foarte flexibil si lent. Absoarbe viteza mingiilor venite de la adversar. Are un control excelent. Este bun pentru aparare clasica cu contra-atacuri de langa masa. Desi pe el scrie 84g, LKT Toxic 3 are ~70g.
    Manerul lemnelor Toxic are niste adancituri pe o parte care ajuta la evaporarea transpiratiei si sunt utile pentru jucatorii cu iarba/anti care invart paleta in mana.

    LKT Rapid Soft este o fata putin lipicioasa cu burete moale. Are un control foarte bun, spin bun si viteza medie. LKT Rapid Soft poate fi comparata cu un Sriver FX mai spinos.
    Greutate fata patrata: ~55g




    lemnul si fata soft s-a vandut.A ramas iarba la 20 de lei.
    Ultima editare de Aliiinnn; 13.apr.2013, 21:32.

  • #2
    Mai putin copy-paste... mai multe poze si mai ales dimensiuni...
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Aliiinnn Vezi post
      lemn lkt toxic 3;fata lkt rapid soft;iarba palio ck531A
      aceasta combinatie imi trezeste amintiri placute - a fost prima mea paleta de aparare mai putin fata lkt(am folosit 729).o sa iti fie dor de ea! in viitor cea mai buna solutie pt lemn :LEVI !!! nu iti va parea rau! am tot incercat o groaza de lemne de firma insa am ramas la aceasi batrana arma (de vreo un an si ceva- prototipul LEVI COMBI .am discutat si cu DAN UNIVERSAL care la inceput mi-a recomandat miez de pluta pt cine doreste un rever foarte lent si a avut dreptate. spor la antrenamente pt. ca astea conteaza si fara nervi la inceput cu dr neubauer ,o sa iti vina sa spargi sau sa vinzi paleta dupa nici o luna, dar cu rabdare si inteligenta vei progresa!

      Comentariu


      • #4
        vrei ceva la schimb pt.lemnul toxic?
        http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...hlight=solcion
        tibhar def plus jumulita
        gambler reflectoid 1,0
        dawei 388 D-1 ox

        Comentariu


        • #5
          Iarba este inca disponibila
          Ultima editare de Aliiinnn; 13.apr.2013, 21:33.

          Comentariu


          • #6
            salut ma intereseaza iarba

            Comentariu

            Procesare...
            X