Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Care ar fi cea mai potrivita paleta?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Care ar fi cea mai potrivita paleta?

    Buna ziua! As cauta o paleta buna pentru incepatori. Eu pe BH prefer sa tai si sa imping(de la masa), dar stiu sa dau si topspin, iar pe fh dau topspin de langa masa.Acum joc cu un friendship 729 super fx(FH) si Palio CK531A OX, si cu un lemn defensiv(nu stiu exact ce).Paleta actuala vreau sa o vand si as cauta o paleta care sa nu depaseasca 200 ron.Paleta sa fie in stare f.buna sau noua...fetele si lemnul pot sa fie si din locuri diferite.

  • #2
    Ai gresit sectiunea, ar fi trebuit sa postezi la "Echipament" pentru sfaturi.
    Daca vrei sa vinzi paleta actuala, eu zic ca ai avea mai mult succes daca ai vinde separat lemnul si fetele. Trebuie sa postezi detalii despre starea si vechimea lor plus dimensiuni la fete si poze.
    Iar daca vrei sa cumperi "o noua paleta", parerea mea este sa incerci sa cauti tot separat fetele si lemnul care te intereseaza. Rar gasesti paleta asamblata in stare buna care sa se si potriveasca stilului tau de joc. Eu am dat comanda de o paleta de pe www.ttmall.ro de la userul RBlade si imi ajunge maine. Stilurile noastre de joc sunt asemanatoare din cate vad, asa ca te-as sfatui sa citesti topicul meu: http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...areri&p=158838

    Sper sa faci o alegere inspirata! Bafta!

    Comentariu


    • #3
      Intrebare care trebuie pusa... de ce vrei sa o schimbi? ce vrei in plus? ce vrei in minus? ai spus cu ce joci dar nu ai spus ce te dezamageste in joc... pur si simplu vrei alt setup doar de dragul schimbarii sau vrei sa castigi 2-3 puncte in joc? Vrei tot iarba pe rever? Eu as ramane la palio ca e foarte buna, pe forehand vrei ceva mai rapid sunt enorm de multe variante, vrei alt lemn? ce te nemultumeste la actualul lemn? Asta trebuie sa specifici cand vrei ceva, ca asa fiecare isi da cu presupusul dar nimic nu te ajuta... scz daca am fost offtopic
      Lemn: Butterfly Petr Korbel
      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

      Comentariu

      Procesare...
      X