Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Viscaria Super Alc

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Viscaria Super Alc

    Vandut!
    Ultima editare de Kiss; 21.dec.2023, 08:45.
    Kiss

  • #2
    Un număr de telefon?
    Lemn: Butterfly Primorac Carbon
    Fh: Butterfly Dignics 09c
    Bh: Butterfly Dignics 09c

    Comentariu


    • #3
      Nu stiu ce experiente ati avut alti useri cu Kiss dar mie mi a zis ca imi vinde un Zlf cu 450 suma cu care am fost deacord fara nicio negociere pe 3 octombrie. Ne am inteles sa i virez banii in cont inainte apoi nu mai trimis ibanul si nu a mai dat niciun semn de viata cu toate ca l am sunat de mai multe ori si i am trimis mesaje. Am toata convorbirea cu el pe whatsapp pt cine nu crede. Putea macar sa mi scrie ca s a razgandit si ca nu l mai vinde. Macar atat.Dar aici se vede ce cuvant are.
      Ultima editare de reveneala; 17.dec.2023, 19:05.

      Comentariu


      • #4
        0741733568
        Kiss

        Comentariu


        • #5

          Kiss

          Comentariu


          • #6
            Mi a scris acum pe whatsap dupa ce am postat si a zis ca lemnul ramane in dulap.
            Ultima editare de reveneala; 16.dec.2023, 21:20.

            Comentariu


            • #7

              Kiss

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de reveneala Vezi post
                Nu stiu ce experiente ati avut alti useri cu Kiss dar mie mi a zis ca imi vinde un Zlf cu 450 . Ne am inteles, apoi nu a mai dat niciun semn de viata. Am toata convorbirea cu el pe whatsapp pt cine nu crede. Putea macar sa mi scrie ca s a razgandit si nu l mai vinde. Macar atat.
                Eu am avut o experienta foarte buna, din toate punctele de vedere cu domnul Kiss. Cred ca la mijloc a fost o neintelegere, pe care cu siguranta o veti rezolva!
                Kiss Kiss likes this.
                Cascavalul este gratuit, doar in capcana pentru șoareci

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de Liuian Vezi post

                  Eu am avut o experienta foarte buna, din toate punctele de vedere cu domnul Kiss. Cred ca la mijloc a fost o neintelegere, pe care cu siguranta o veti rezolva!
                  Multumesc frumos.
                  In legatura cu cazu, am si rezolvat.
                  Multa sanatate.
                  Liuian Liuian likes this.
                  Kiss

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de reveneala Vezi post
                    Nu stiu ce experiente ati avut alti useri cu Kiss dar mie mi a zis ca imi vinde un Zlf cu 450 . Ne am inteles, apoi nu a mai dat niciun semn de viata. Am toata convorbirea cu el pe whatsapp pt cine nu crede. Putea macar sa mi scrie ca s a razgandit si nu l mai vinde. Macar atat.
                    Confirm ...si eu am avut o experienta negativa cu acest domn ...pusese un super zlc la un pret pe forum ...am batut palma cu el la telefon ( dupa ce am discutat vreo 30 de minute la telefon despre lemn ) ...dupa care peste cateva ore m-a sunat si mi-a inventat o scuza si ca nu-l mai da ....pretul la care il pusese initial era un pret bun ..probabil ca i-a facut cineva o oferta mai buna ...oricum ...experienta neplacuta ---- ar fi mai bine sa evitati tranzactiile cu el ...
                    reveneala reveneala likes this.
                    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                    Comentariu


                    • #11
                      Pe mine ma cunoaste toata tara, cine joaca tenis de masa, amatori, profesionisti. Intrebati l pe toti ce tranzactii am facut cu ei.
                      Pana acum nici nu am stiut ca sunt un user asa de negativ.
                      Multa sanatate!
                      Kiss

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de Kiss Vezi post
                        Pana acum nici nu am stiut ca sunt un user asa de negativ.
                        pana acum, pe acest topic, scorul multumiti/nemultumiti e de 1 la 2.
                        e bine sa afli lucruri noi despre tine...
                        TBS black tag FH: Dignics 05 BH: Dignics 09C

                        Comentariu


                        • #13
                          Cel mai bine este sa ai cuvant de om cand vorbesti sau stabilesti ceva cu altcineva. Nu sa te schimbi de la o zi la alta ca doar nu te a obligat nimeni sa pui ceva la vanzare iar pretul tot tu singur l ai stabilit.
                          Alex.C Alex.C likes this.

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de Kiss Vezi post
                            Pe mine ma cunoaste toata tara, cine joaca tenis de masa, amatori, profesionisti. Intrebati l pe toti ce tranzactii am facut cu ei.
                            Pana acum nici nu am stiut ca sunt un user asa de negativ.
                            Multa sanatate!
                            Am cuvinte de apreciere pentru experiențele avute cu tine!..
                            Sunt mai mulți, probabil în acord cu mine, dar de bine, de regulă se vorbește mai rar..
                            Liuian Liuian Kiss Kiss like this.

                            Comentariu


                            • #15
                              Multumesc. Da asa este, dar nu merita sa intru in discutii. Sanatate sa avem asta e important.
                              Kiss

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de reveneala Vezi post
                                Cel mai bine este sa ai cuvant de om cand vorbesti sau stabilesti ceva cu altcineva. Nu sa te schimbi de la o zi la alta ca doar nu te a obligat nimeni sa pui ceva la vanzare iar pretul tot tu singur l ai stabilit.
                                (poate ca) Cel mai bine este (ca sa va citez) sa-i lasam topicul omului "in pace" ca sa-si vanda produsul. Pentru ceea ce doriti dvs sa spuneti, exista topicul: "Lista neagra, cu utilizatori neseriosi"
                                Guess Who Guess Who vrg vrg like this.
                                Cascavalul este gratuit, doar in capcana pentru șoareci

                                Comentariu


                                • #17
                                  Lemnul vandut, tranzactia reusit!!!
                                  Sarbatori fericite!
                                  Kiss

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    confirm,materiale de calitate si un om de incredere,cu siguranta voi mai revenii!multumesc frumos!sa ne revedem cu bine,sarbatorii fericite!
                                    Kiss Kiss likes this.
                                    Butterfly Viscaria Super Alc
                                    Butterfly Dignics 09c
                                    Butterfly Dignics 09c

                                    Comentariu

                                    Procesare...
                                    X