Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

magazin tenis de masa cluj

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • magazin tenis de masa cluj

    Salut!
    Stie cineva daca la mall sau in alta parte exista vreun magazin cu articole cu tenis de masă?
    As vrea sa imi cumpar niste tricouri cand ma intorc in tara si speram sa gasesc un magazin sa cumpar live.
    Multumesc anticipat

  • #2
    hervis si decatlon(dar nu sunt sigur daca tricourile,etc.sunt pentru tenis de masă )

    Comentariu


    • #3
      http://tabletennisequipment.dandoy-s.../clearouts.php
      incearca la baietii astia, sectiunea Clearence sales!
      Is meseriasi!
      Postat în original de crysty23 Vezi post
      Salut!
      Stie cineva daca la mall sau in alta parte exista vreun magazin cu articole cu tenis de masă?
      As vrea sa imi cumpar niste tricouri cand ma intorc in tara si speram sa gasesc un magazin sa cumpar live.
      Multumesc anticipat
      Crestem CAMPIONI! Antrenam INTELIGENTA! CS VOINTA Cluj

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de crysty23 Vezi post
        Salut!
        Stie cineva daca la mall sau in alta parte exista vreun magazin cu articole cu tenis de masă?
        As vrea sa imi cumpar niste tricouri cand ma intorc in tara si speram sa gasesc un magazin sa cumpar live.
        Multumesc anticipat
        Poti incerca cu incredere si www.Vivasportshop.ro , sunt din tara, livrare in urmatoarea zi si preturi zic eu fara concurenta la gama Yasaka, fiind importatori directi si avand exclusivitate, dar si la alte brand-uri stiu ca au preturi foarte bune !
        Multe produse le poti gasi la reducere

        www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
        www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
        Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de crysty23 Vezi post
          Salut!
          Stie cineva daca la mall sau in alta parte exista vreun magazin cu articole cu tenis de masă?
          As vrea sa imi cumpar niste tricouri cand ma intorc in tara si speram sa gasesc un magazin sa cumpar live.
          Multumesc anticipat
          Gasiti si la noi ( www.sportkombat.ro , facebook/sktennishalle) materiale sportive de la Donic, Xiom, Nittaku, Yasaka. Tot ce doriti !
          Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Alex.C Vezi post
            Gasiti si la noi ( www.sportkombat.ro , facebook/sktennishalle) materiale sportive de la Donic, Xiom, Nittaku, Yasaka. Tot ce doriti !
            mai ramane sa isi puna site'ul la punct. nu cred ca poate cineva sa ghiceasca ce vand si la ce pret
            blade: xiom strato
            fh: omega IV asia
            bh: vega asia

            Comentariu

            Procesare...
            X