Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Donic Acuda S3 si Baracuda

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand Donic Acuda S3 si Baracuda

    Vand Donic Baracuda neagra, 2.0 .. Pret 35 ron !

    Donic Acuda S3, rosie, 2.0 . Pret 40 ron !

    Mentionez faptul ca fetele au fost lipite acum un an de zile si relipite acum 5 luni inca odata.
    Nu au mai mult de 40 de ore jucate in acest timp deoarece am fost operat la genunchi si nu am putut juca decat asa sa-mi fac pofta...
    Buretele de la Acuda S3 este putin crapat intr-o portiune de 2 cm. Nu lipseste nici o bucata din el, doar este crapat daca pot spune asa( m-am grabit odata sa le dezlipesc si de atunci tragedia )
    Buretele de la Baracuda este intact.
    Fetele sunt taiate pe un Timo Boll Spirit asa ca idee( nu au fost intinse cand s-au lipit absolut deloc)
    Nu am facut poze si pe burete pentru ca nu am solutie de lipit si nu am cu ce sa le relipesc si vreau sa mai joc putin pana le marit. Cei care au cumparat pana acum de la mine stiu ca descrierea este conforma cu realitatea. O zi buna va doresc !
    Tel: 0752 155 898
    Blade : Butterfly Timo Boll W7
    FH: Cornileau Target GT
    BH:
    Cornileau Target GT
    Tel : 0752 155 898




  • #2
    ce dimensiuni au cele doua fete.
    - - - Actualizat - - -
    buna ,cu ce lipici au fost lipite fetele spid glue sau pe lipici pe baza de apa.

    Comentariu


    • #3
      Au fost lipite cu lipici pe baza de apa"free chack" de la Butterfly.. Baracuda are 145 x 152,5. Mentionez ca Acuda S3 nu mai este disponibila.
      Blade : Butterfly Timo Boll W7
      FH: Cornileau Target GT
      BH:
      Cornileau Target GT
      Tel : 0752 155 898



      Comentariu


      • #4
        Postat în original de wischegg Vezi post
        Fetele sunt taiate pe un Timo Boll Spirit asa ca idee( nu au fost intinse cand s-au lipit absolut deloc)
        ...atunci cum de au dimensiuni atat de mici...145x152,5 ? Spirit-ul are dimensiuni 150x157
        Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

        Lume multa, oameni putini...

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de axel Vezi post
          ...atunci cum de au dimensiuni atat de mici...145x152,5 ? Spirit-ul are dimensiuni 150x157
          Nush ce lemn ai tu dar al meu are 147x154 . Iar fata daca o pun inapoi asa pe lemn fara sa o lipesc are aceleasi dimensiuni. Am masurat eu naspa. Dar 150x157 nu o sa aiba niciodata... cel putin nu lemnul pe care il detin eu. Salut.
          Blade : Butterfly Timo Boll W7
          FH: Cornileau Target GT
          BH:
          Cornileau Target GT
          Tel : 0752 155 898



          Comentariu


          • #6
            Deci asa cum s-a zis si anterior Butterfly Timo Boll Spirit are dimensiuni de 150/157. Acum ma intreb ce lemn ai tu? Poate a fost slefuit si micsorat?? Ciudat...
            Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de CornelTT Vezi post
              Deci asa cum s-a zis si anterior Butterfly Timo Boll Spirit are dimensiuni de 150/157. Acum ma intreb ce lemn ai tu? Poate a fost slefuit si micsorat?? Ciudat...
              E adevarat. Asa o fi. Din pacate sau din fericire asta e lemnul pe care il detin
              - - - Actualizat - - -
              Postat în original de CornelTT Vezi post
              Deci asa cum s-a zis si anterior Butterfly Timo Boll Spirit are dimensiuni de 150/157. Acum ma intreb ce lemn ai tu? Poate a fost slefuit si micsorat?? Ciudat...
              E adevarat ce spuneti doar ca eu am masurat cu un centimetru de croitorie si acum am masurat cu o ruleta. aveti dreptate. Are dimensiuni normale. Ma speriasem si eu. Deci alea sunt dimensiunile. Multumesc. Daca nu imi deschideati ochii...
              Blade : Butterfly Timo Boll W7
              FH: Cornileau Target GT
              BH:
              Cornileau Target GT
              Tel : 0752 155 898



              Comentariu


              • #8
                K Deci si fețele sunt 150/157.. .. E o informatie utila pentru eventualii cumparatori. Bafta la vanzare!
                Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de CornelTT Vezi post
                  K Deci si fețele sunt 150/157.. .. E o informatie utila pentru eventualii cumparatori. Bafta la vanzare!
                  Da, multumesc ca m-ati tras de atentie O seara buna !
                  Blade : Butterfly Timo Boll W7
                  FH: Cornileau Target GT
                  BH:
                  Cornileau Target GT
                  Tel : 0752 155 898



                  Comentariu


                  • #10
                    doresc eu, totusi fata neagra daca e la dim zise mai sus ! nultumesc aveti adresa mea !!
                    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                    Comentariu


                    • #11
                      este la dimensiune cu paleta...fara sa o intind deloc...
                      - - - Actualizat - - -
                      Fata neagra a plecat astazi spre Dan Universal. Topic inchis !
                      Blade : Butterfly Timo Boll W7
                      FH: Cornileau Target GT
                      BH:
                      Cornileau Target GT
                      Tel : 0752 155 898



                      Comentariu

                      Procesare...
                      X