Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand 2 fete- yasaka si donic

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand 2 fete- yasaka si donic

    VAND O FATA YASKA MARK V NOUA JUCATA 1 ORA (NEPOTRIVITA PT MINE) GROSIME MAX PRET 80 RON

    DONIC ACUDA S3 STARE F BUNA SPIN, JUCATA O LUNA, LOVITA SI BURETELE RUPT UN PIC LA DEZLIPIRE DAR RELIPITA NU AFECTEAZA GROSIME 2.0 PRET 40 RON
    Ultima editare de infotulcea; 07.mai.2013, 15:35.

  • #2
    Da,mici sc?p?ri...

    Hristos a-nviat ! Se pare ca la Tulcea e un depozit mare de lucruri bune și trebuincioase pasionaților de pingpong, dar...marketingul lor...al lucrurilor astea de care-am pomenit adineauri este defectuos...Daca fața Yasaka Mark V este sigur grosime MAX, cea ACUDA S3 este grosime 2,0 dar prezentata ca MAX...iar dimensiunile fețelor saracele (Lxl) nu sunt trecute, sau dupa ce lemn au fost taiate...Poate ca info Tulcea ne va lamuri...simt ca este un user draguț, gentil și serviabil...și vrem sa ne convingem.

    Comentariu


    • #3
      adevarat a inviat! Ai dreptate emile, nu avem experienta in vanzare, trebuie sa recunosti ca pozele sunt ok, chiar profi.. nu le am masurat ca nu aveam cu ce, dar promit ca miine imi cumpar o ruleta de la depozite.., fetele au fost taiate dupa un timo boll spirit, cea neagra exact, iar cea rosie cu vreo 2mm mai mare dupa cum se vede din pix ,,,, asta e, incet.. incet, prindem si noi experienta.. si la vanzare si la joc

      Comentariu

      Procesare...
      X