Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vladone

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vladone

    Cat ati evalua voi un lemn Vladone? Ca pret, ma refer.Unul in perfecta stare bineinteles.
    Gionis Def
    Palio CK531A
    Rakza 7 soft

  • #2
    vladone

    salut...daca acela chiar este vladone eu zic sa il tii pentru ca e un obiect de colectie...tu initial ai pus pret de vanzare 200 ron...omu a zis ca il vrea deci nu poti schimba pretzul...lasa-l sasi ia altceva...ideea e ca lemnul e vechi si pe parcursul anilor, u aparut tehnologii noi si s-a "devalorizat" batranul vladone...asta e parerea mea...te salut

    Comentariu


    • #3
      eu am dat pe un vladone dar care nu avea culoarea maro pe suprafata efectiva a lemnului(numai manerul era maro) 50 de lei si era in stare f buna.
      Primorac Carbon
      FH Dignics 09C
      BH JOOLA MAXX

      Comentariu


      • #4
        nu schimb pretul

        nu schimb pretul, pentru ca sunt parolist, eram doar curios
        Gionis Def
        Palio CK531A
        Rakza 7 soft

        Comentariu


        • #5
          ti-am scris si pe privat un mesaj despre lemnul acesta, ideea este ca Vladone a facut istorie cu lemnele (intr-o anumita perioada) si ramane ceva deosebit sa ai un lemn din acesta in colectie. joc de 16 ani cu unul si doar faptul ca nu l-am ingrijit ma face sa ma enervez in fiecare zi.
          adevarul ca au fost gandite pentru alte timpuri...nu merg pe relipire (eu am tot relipit fetele si stratul acela subtire maro de la exterior s-a mai dezlipit-rupt (e drept ca am utilizat si un "lipici home made").
          cred ca mai mult decat "cat costa" un asemenea lemn, pe mine ma intereseaza "cat valoreaza"... nu este un Butterfly, Donic sau Stiga dar este un lemn bun (uscat bine in timp) si care a fost facut de un roman .. e ceva mai sentimental.. toate bune

          Comentariu


          • #6
            ok

            al meu este conservat perfect, stratul maro e ca nou, canturile sunt ok, manerul la fel, ma bucur ca ai si tu cu strat maro.
            Gionis Def
            Palio CK531A
            Rakza 7 soft

            Comentariu


            • #7
              re

              am fost astazi cu ciprian_mm si a cumparat paleta de la valeriann
              vreau sa spun ca am ramas fara cuvinte la cat de bine arata paleta
              lemnul este perfect aproape, nu are nici o lovitura aschie etc. e perfect neted
              pe lateral e lipita o banda din panza iar fetele sunt taiate super ingrijit si uniform
              cam atata de dat nu am apucat sa dau dar pare super ok
              pocneste foarte tare atunci cand loveste mai tare mingea, cel putin al meu nu pocneste in asa hal...
              super tare paleta
              Blade: HM Levi 7 ply OFF 2 Carbon / STIGA AllWood Offensive
              FH: Donic Bluefire M3 2.0 / Andro Hexer
              BH: Tibhar Sinus Sound 2.0 / Andro Plaxon

              Comentariu


              • #8
                banda e leucoplast

                nu eram eu, am trimis paleta printr-un coleg care a avut drum la Iași, ma bucur ca sunteti cu totii multumiti, mi-am luat inca o bulina rosie ) ; am facut o pasiune pt perfectionism la lipit fete , decupate perfect; mi-as deschide un atelier pt asa ceva )) ;cel care mi-a dat lemnul, e jucator defensiv, face aparare la distanta mare si semidistanta de masa, asta probabil a ferit lemnul de lovituri, pt. ca a avea un lemn vechi conservat perfect este o performanta....eu jucam cu negru pe forehand, intra tospinul mai bine;
                Gionis Def
                Palio CK531A
                Rakza 7 soft

                Comentariu

                Procesare...
                X