Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

vand lemn DONIC Dima Sawtec AR

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • vand lemn DONIC Dima Sawtec AR


    Lemn nou, adus din Germania, Donic Dima Sawtec AR, 85 grame, lemnul este all.
    Manerul din pluta, flared.
    Pe mai multe situri acest lemn costa in jur de 48 usd.Are un raport foarte bun calitate/pret, priza este foarte buna, nu necesita grip.
    Lemnul este practic nou, nejucat, au fost puse de proba niste fete in scop de a proba greutatea cu totul, insa fara lipici.
    Lemnul este modern, 2013 , recomandat a se lipi fete pe baza de apa.
    Atentie este un lemn profesional, se gaseste doar in magazinele specializate ori pe situri.Nu se gaseste in magazine gen engros, este peste orice lemn de amatori.
    Pretul meu----130 de lei, la care se adauga 10 lei taxe postale daca cumparatorul nu este din București.

  • #2
    http://www.vivasportshop.ro/product-...c-ar--910.html
    pe sit-ul Vivasport shop costa.....- 107,99RON
    "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
    Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
    BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de viorel.andrei Vezi post
      http://www.vivasportshop.ro/product-...c-ar--910.html
      pe sit-ul Vivasport shop costa.....- 107,99RON
      Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
      Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
      Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

      Comentariu


      • #4
        http://www.tenismasa.ro/donic-dima-saw-tec-ar/43.htm
        ...si par a fi noi!

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de florin_san Vezi post
          Lemnul este practic nou, nejucat, au fost puse de proba niste fete in scop de a proba greutatea cu totul, insa fara lipici.
          Din fotografii se observa ca lemnul a fost destul de mult jucat, dupa luciul manerului, nuanta mai inchisa a acestuia, ca si dupa cele cateva ciupituri de pe marginea furnirului exterior...poate ca nu a fost jucat de dvs, dar asta nu e o scuza pentru afirmatia ca lemnul nu este jucat...
          ...iar ca o paranteza, sa stiti ca 99 % dintre cei ce navigheaza pe acest site si joaca in circuitul AMATUR folosesc DOAR materiale profesionale...chiar daca suntem amatori...
          Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
          Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
          Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de gabikr Vezi post
            Din fotografii se observa ca lemnul a fost destul de mult jucat, dupa luciul manerului, nuanta mai inchisa a acestuia, ca si dupa cele cateva ciupituri de pe marginea furnirului exterior...poate ca nu a fost jucat de dvs, dar asta nu e o scuza pentru afirmatia ca lemnul nu este jucat...
            ...iar ca o paranteza, sa stiti ca 99 % dintre cei ce navigheaza pe acest site si joaca in circuitul AMATUR folosesc DOAR materiale profesionale...chiar daca suntem amatori...
            foarte tare paranteza Gabi, sincer nici eu nu am vazut in semnatura vreunui jucator de pe acest forum paleta de la Metro sau un alt magazin gen"engros"
            "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
            Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
            BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

            Comentariu


            • #7
              chiar nu ma asteptam sa gasesc atatea comentarii, inseamna ca este lume interesata.
              Eu am specificat pt ca nu se stie, am vazut n cazuri in care jucatorii amatori chiar dusi la sala au tendinta de a isi cumpara de la engros din comoditate sau pt a economisi cativa zeci de lei.Mai rau e ca unii vand palete gata facute, uneori branduite prezentate ca fiind profesionale.
              Lemnul intr-adevar nu e al meu, insa arata mai bine in realitate decat in poza.
              Nu cred sa se fi jucat cu el decat de incercare, are pe muchie cateva striatii, si am gasit un pic de lipici pe langa maner.
              Avand in vedere pretul de la magazin in ro,si usoara folosinta, sunt dispus sa mai las la pret , zic un pret de 90 lei doar daca e cineva din București, sa nu ma mai complic cu posta.

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de florin_san Vezi post
                chiar nu ma asteptam sa gasesc atatea comentarii, inseamna ca este lume interesata.
                Eu am specificat pt ca nu se stie, am vazut n cazuri in care jucatorii amatori chiar dusi la sala au tendinta de a isi cumpara de la engros din comoditate sau pt a economisi cativa zeci de lei.Mai rau e ca unii vand palete gata facute, uneori branduite prezentate ca fiind profesionale.
                Lemnul intr-adevar nu e al meu, insa arata mai bine in realitate decat in poza.
                Nu cred sa se fi jucat cu el decat de incercare, are pe muchie cateva striatii, si am gasit un pic de lipici pe langa maner.
                Avand in vedere pretul de la magazin in ro,si usoara folosinta, sunt dispus sa mai las la pret , zic un pret de 90 lei doar daca e cineva din București, sa nu ma mai complic cu posta.
                nici unul din comentarii nu a fost cu rea intentie, insa pe viitor este bine sa consultati si sit-rile autohtone privind un produs pus in vanzare pentru a putea cere un pret rezonabil asa cum este acesta pe care l-ati modificat(90 RON).
                P.S.lemnul nu este al d-voastra, dar decideti sa mai lasati la pret(nu prea inteleg)
                "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
                Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
                BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

                Comentariu


                • #9
                  Intre timp am discutat cu posesorul, i-am povestit despre ce pret am vazut la magazin in ro si a ajuns la concluzia ca ar mai lasa la pret, asa am ajuns sa afisez pretul nou--90 ron.
                  Nu am mai jucat demult , iar acum doi ani erau preturile un pic mai mari, vad ca azi sunt multi care aduc lemne si mese si la preturi destul de accesibile.
                  Sper sa prinda acest sport si la noi , sa atraga la sala jucatorii amatori si sa devina ceva obisnuit.

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de florin_san Vezi post
                    Intre timp am discutat cu posesorul, i-am povestit despre ce pret am vazut la magazin in ro si a ajuns la concluzia ca ar mai lasa la pret, asa am ajuns sa afisez pretul nou--90 ron.
                    Nu am mai jucat demult , iar acum doi ani erau preturile un pic mai mari, vad ca azi sunt multi care aduc lemne si mese si la preturi destul de accesibile.
                    Sper sa prinda acest sport si la noi , sa atraga la sala jucatorii amatori si sa devina ceva obisnuit.
                    accesati rubrica: COMPETITII a acestui forum si veti vedea poze, filmulete de la ultimele concursuri desfasurate in cadrul circuitului AMAtur care dovedesc ca acest sport prinde deja si atrage din ce in ce mai multi jucatori la sala.
                    Spor la vanzare
                    "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
                    Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
                    BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X